Autori Tema: Shkenca e pordhes.  (Lexuar 4825 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 17175
  • Popullariteti: 360
  • Per gli amanti.
Shkenca e pordhes.
« Me: Maj 12, 2011, 04:35:06 MD »
1. I Edukuari - pjerdh, dhe thote "Pardon"
2. Ciniku - pjerdh, dhe te shef në sy
3. Kavaljeri - Lejon femren me pordh e para
4. Qejfliu - pjerdh nga qejfi
5. INdjeshmi - pjerdh dhe thote "Oh"
6. Idealisti- pjerdh nga bindjet
7. I hareshmi- pjerdh dhe gezohet
8. Sentimentali - pjerdh, dhe mendon qe do kishte qene me mire mos te kishte
pjerdhur fare
9.Arroganti - pjerdh nga pak, por gjithe diten
10. Naivi - pjerdh, dhe mendon qe ka bere pun të madhe
11. Shume i edukuari - para se me pjerdh, kerkon leje
12. Gangsteri - pjerdh, sa edhe xhamat dridhen
13. Realisti - pordha i duket nje gje normale
14. I padurueshmi - mezi pret me pjerdh
15. Egoisti - pjerdh vetem për vete
16. Pesimisti - hala ska pjerdh, e mendon që u dhi
17. Dyftyrshi - pjerdh, dhe pyet kush pordhi
18. Diskreti - pjerdh, dhe thot:"Kjo le të mbetet mes nesh".
19. IShoqerueshmi - I jep shansin edhe tjereve me pjerdh
20. Pakujdesshmi - pjerdh dhe dhihet në brek
21. Snobi - pjerdh vetem në shoqrine e zgjedhur
22. Aktorja - pjerdh dhe pret duartrokitje
23. Sportisti - nëse pjerdh dikush, ky do te pjerdhi dy here per te thyer rekordin
24. Programuesi - pjerdh, dhe mendon si doli pa prekur "ENTER"
25. Materialisti - pjerdh, dhe i vjen inat qe nuk mundet ta paketoje
26. Marinsi i US Office - s`pjerdh fare, se e ka të ndaluar
27. Analisti - kur pjerdh ndalet mendon dhe analizon
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
         
Un per vete e gjej veten tek 17.  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]