Autori Tema: Presantim  (Lexuar 4512 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Presantim
« Me: Janar 17, 2011, 06:42:57 MD »
Jam Behari ,,,Jam 27 vjec ,,,kerkoj nje vajze me zero kilometrazh ,,,jam djale serioz dhe nuk tallem me ndjenjat e tjerve,,,studjoj x "Pulari Berthamore",,,jam i embel si sherbet cun si une ti ske me gjet,,,per info te metejshme kontaktoni me redaksine e faqes "te dua moj qene per koke te sat eme",,,flm per mirkuptimin  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Presantim
« Pergjigju #1 Me: Janar 17, 2011, 06:51:37 MD »
Jam e nxehte porsi furre ,,, une kerkoj 1 burre, elegant dhe shume gallate,,, ta ha per sallate  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Presantim
« Pergjigju #2 Me: Janar 17, 2011, 06:58:34 MD »
Jam njesh ,,, jam bishe , kur te them une ti do vish ,,,sa te me doje qejfi mua do rrish ,,,do sdo ti do hame byrek me mish  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Presantim :- Albasoul - :P
« Pergjigju #3 Me: Gusht 08, 2011, 05:54:51 MD »
Shpirti i Shqiperise ,,, fantastike video opo cna kish marre malli per komandantin  [laugh1] [laugh1] [laugh1]