Autori Tema: Chuck Norris - thenie pa kufi  (Lexuar 18508 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Chuck Norris - thenie pa kufi
« Pergjigju #30 Me: Shkurt 23, 2011, 11:44:07 MD »
Chucku e shuan zjarrin me benzin  :D !

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Chuck Norris - thenie pa kufi
« Pergjigju #31 Me: Tetor 14, 2011, 05:46:10 MD »
Kur esht shpik numri i 1 i telefonit, atij tipit qe ka pas telefonin i ka ardh thirrje e humbur nga Chuck Norris   ;D