Forumi Nastradini

Argëtim, Zbavitje dhe Lojra => HUMORI => Tema është filluar nga: ☼ Bea ☼ ne Janar 17, 2011, 06:42:57 MD

Titulli: Presantim
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Janar 17, 2011, 06:42:57 MD
(http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs029.ash2/34833_474248256338_133648571338_6292349_7973387_s.jpg) Jam Behari ,,,Jam 27 vjec ,,,kerkoj nje vajze me zero kilometrazh ,,,jam djale serioz dhe nuk tallem me ndjenjat e tjerve,,,studjoj x "Pulari Berthamore",,,jam i embel si sherbet cun si une ti ske me gjet,,,per info te metejshme kontaktoni me redaksine e faqes "te dua moj qene per koke te sat eme",,,flm per mirkuptimin  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Presantim
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Janar 17, 2011, 06:51:37 MD
(http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs077.snc6/168730_475023226338_133648571338_6304900_4883438_s.jpg) Jam e nxehte porsi furre ,,, une kerkoj 1 burre, elegant dhe shume gallate,,, ta ha per sallate  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Presantim
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Janar 17, 2011, 06:58:34 MD
(http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs352.ash2/63189_473110136338_133648571338_6268439_5521138_s.jpg) Jam njesh ,,, jam bishe , kur te them une ti do vish ,,,sa te me doje qejfi mua do rrish ,,,do sdo ti do hame byrek me mish  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Presantim :- Albasoul - :P
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Gusht 08, 2011, 05:54:51 MD
Shpirti i Shqiperise ,,, fantastike video opo cna kish marre malli per komandantin  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Albasoul (http://www.youtube.com/watch?v=PeA2dXyZoh4&feature=related#)