Autori Tema: Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...  (Lexuar 251147 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #975 Me: Shtator 02, 2013, 04:57:53 MD »
Hahahahhaha n00b-i je i poshter :P
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #976 Me: Shtator 02, 2013, 11:28:40 MD »
N00b duke i dhuruar lule Morphine-s  :D

Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #977 Me: Shtator 04, 2013, 09:33:33 MD »
 [cheesy1]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36242
 • Popullariteti: 436
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #978 Me: Shtator 23, 2013, 10:25:20 MD »
Dhe them une pse esht gjithmone steke kjo dreq  [laugh1]

Cokolatina tu majt trupin n'forme  [mrgreen]


« Redaktimi i Fundit: Shtator 23, 2013, 10:26:58 MD nga ★ARIEL★ »

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36242
 • Popullariteti: 436
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #979 Me: Shtator 23, 2013, 10:35:23 MD »
Ja dhe Bohan ne performancen e tij me....opaa gangnam style   [laugh1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #980 Me: Shtator 24, 2013, 02:01:33 MD »
ARIEL mbasi ka pi disa gota   ;D

« Redaktimi i Fundit: Shtator 24, 2013, 02:05:39 MD nga BOHAN »

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36242
 • Popullariteti: 436
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #981 Me: Shtator 24, 2013, 04:23:40 MD »
Bledo o me  [mrgreen]

Une gjysa tkeqes....po ti ....ca ke bo mir ca ke bo  [laugh1]
Ke ra shakull...ene dyshekun e ke cu atje hahahahahahaJashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #982 Me: Shtator 24, 2013, 06:30:59 MD »
I ka jeta kto Ariel ;rolf;

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #983 Me: Shtator 24, 2013, 06:33:45 MD »
S'po permend Emra  ;D


Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #984 Me: Shtator 24, 2013, 11:40:50 MD »
n00b  [mrgreen]


Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #985 Me: Shtator 24, 2013, 11:46:41 MD »
Arieli sapo ka blere ajfon 5. [laugh1]


Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #986 Me: Shtator 25, 2013, 05:45:24 MD »
Pa e zgjat sh muhabetin, kjo esht Morphine  ;D


Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36242
 • Popullariteti: 436
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #987 Me: Shtator 26, 2013, 08:33:40 MD »
Arieli sapo ka blere ajfon 5. [laugh1]

O mi...po ty tka ble burri makine  [laugh1]