Autori Tema: Si i uronte Grate Shqiptare per 8 Marsin Enver Hoxha ( Version Humoristik )  (Lexuar 20396 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

  • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 42973
  • Popullariteti: 786
  • I'ts me Donche....!!!!
Si i uronte Grate Shqiptare per 8 Marsin Enver Hoxha ( Version Humoristik )
« Pergjigju #15 Me: Maj 13, 2009, 11:25:22 PD »
Te dashura shoqe,

Ua kam vene dhe do tua ve
Ne dukje se sa te madh e kam
Karakterin dhe respektin ndaj jush.

Po ta dini ju sa te madh e kam
Karakterin dhe respektin ndaj jush
Te gjitha do te ma jepni nga nje here
Te drejten e fjales.

Prandaj Zhvishuni!
Nga keto mendime mikroborgjeze
Dhe mos me detyroni ti bie me dore ketu para jush
Tavolines dhe ta derdh...
Ujin e glines

 ;D :D

Hahhahahahahhahahahha shum interesante e shum provokative.Po i lezetshem ky urimm
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥