Autori Tema: Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...  (Lexuar 226417 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #75 Me: Shtator 06, 2008, 11:08:04 MD »

kurse ktu je ti,ja dhe bebi jot,e shef besoj  ;D :D

Jashtë Linjë elba-girl4ever

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2252
 • Popullariteti: 5
 • KLAUDIA MAMIT VET !!!!!!!!!!!
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #76 Me: Shtator 08, 2008, 04:09:00 PD »
bl3dy_AL   po te pelqen barku mamit e ?   ;D ;D ;D ;D

Jashtë Linjë elba-girl4ever

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2252
 • Popullariteti: 5
 • KLAUDIA MAMIT VET !!!!!!!!!!!
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #77 Me: Shtator 08, 2008, 04:12:05 PD »shefreku happy than ever ahahaahahahah

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #78 Me: Shtator 08, 2008, 12:08:42 MD »
Gotika ma gjej edhe mua nje foto se po behem xheloz  :D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë ganja baby_

 • rastafar I marjuana jet paqe bomboklat
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 835
 • Popullariteti: 0
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #79 Me: Shtator 08, 2008, 07:49:49 MD »

JA DHE TY TA BEM QEFIN HAHAHAHAH PLESHT

Jashtë Linjë agjentja

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2299
 • Popullariteti: 1
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #80 Me: Shtator 08, 2008, 07:57:07 MD »


ganja ti kam rreshtuar cigaret keshtu qe nuk lodhesh tu i nxjer :P nga paketa
mbi buze eshte nje puthje mbi shpirt eshte nje vetmi jam bota pa emer kur pran meje sje ti

Jashtë Linjë ganja baby_

 • rastafar I marjuana jet paqe bomboklat
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 835
 • Popullariteti: 0
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #81 Me: Shtator 08, 2008, 08:07:51 MD »
:D :D :D :D me ngjan se doke  me me par me keq me keto cigare un nuk i pi shum hahahahha

Jashtë Linjë sweetness

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 944
 • Popullariteti: 1
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #82 Me: Shtator 16, 2008, 10:15:21 MD »
Shoferi, Beratsi dhe Valmo  ;D


Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #83 Me: Shtator 16, 2008, 10:51:52 MD »
girly kjo
Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #84 Me: Shtator 16, 2008, 10:52:47 MD »
anisa kjo duke me pastruar makinen :D :D :D
Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #85 Me: Shtator 26, 2008, 08:08:07 MD »
ma kapni pak adin:

smahet mo tani qe ka mor ferrarin...  ;D
faraway, so close!

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #86 Me: Shtator 28, 2008, 02:36:59 PD »
Gotika...
kur ia kthej shpinen...

Sy per sy...
dhemb per dhemb...
e mace per mace...  Ahaha! ;)
« Redaktimi i Fundit: Shtator 28, 2008, 02:42:00 PD nga mondiana »

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #87 Me: Shtator 28, 2008, 02:38:59 PD »
Gotika...
kur ia kthej shpinen...

Sy per sy...
dhemb per dhemb...
e mace per mace...
Ahaha! ;)


KU MIIIIIIIIIIIIIIIIIIII  ;D ;D ;D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #88 Me: Shtator 28, 2008, 02:45:29 PD »
Haha do me vdesesh ti...
Hudhja dhe nje here synin...yllo...
He mi s'po njeh veten...?
Haha...puc!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #89 Me: Shtator 28, 2008, 12:57:31 MD »
ma kapni pak adin:

smahet mo tani qe ka mor ferrarin...  ;D

MERRE MAKINEN TENDE :D :D :D