Autori Tema: Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...  (Lexuar 228542 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #45 Me: Shtator 05, 2008, 12:15:03 PD »

shefreku tu qesh  ;D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #46 Me: Shtator 05, 2008, 12:15:31 PD »

shefreku i habis  :o :P :P :P ::) ;D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë SHEFREKU

 • DON'T MESS WITH SHEFREKU
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • SHEFREKU IS COMING FOR YOU....BEWARE.......
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #47 Me: Shtator 05, 2008, 12:16:24 PD »
gotika e habis

TOGETHER WE CAN FLY  , AND NO ONE CAN STOP US

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #48 Me: Shtator 05, 2008, 12:17:16 PD »gotika me nerva  ;D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #49 Me: Shtator 05, 2008, 12:17:59 PD »


sweety n koncert  ;D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë SHEFREKU

 • DON'T MESS WITH SHEFREKU
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • SHEFREKU IS COMING FOR YOU....BEWARE.......
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #50 Me: Shtator 05, 2008, 12:18:18 PD »
qyqja ca nervash


gotika tu bo dush
TOGETHER WE CAN FLY  , AND NO ONE CAN STOP US

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #51 Me: Shtator 05, 2008, 12:22:58 PD »
JA  DHE  LOLI  SI  GJITHMONE  E  SHKATHET  ;D ;Dsi  s'kam  ardh  me  perpara  une  ktu  mi.  ;D

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #52 Me: Shtator 05, 2008, 12:24:18 PD »
ja  dhe  ganja  si  gjithmone  xhentil   ;D


Jashtë Linjë SHEFREKU

 • DON'T MESS WITH SHEFREKU
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • SHEFREKU IS COMING FOR YOU....BEWARE.......
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #53 Me: Shtator 05, 2008, 12:25:54 PD »

uccelini
TOGETHER WE CAN FLY  , AND NO ONE CAN STOP US

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #54 Me: Shtator 05, 2008, 12:26:10 PD »
SHOFERO  MBAJE  KOKEN  PERPARA  RI  ;DJashtë Linjë SHEFREKU

 • DON'T MESS WITH SHEFREKU
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • SHEFREKU IS COMING FOR YOU....BEWARE.......
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #55 Me: Shtator 05, 2008, 12:27:05 PD »


ariel
TOGETHER WE CAN FLY  , AND NO ONE CAN STOP US

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #56 Me: Shtator 05, 2008, 12:27:26 PD »
qyqja ca nervash


gotika tu bo dush

shefreku i sapodale nga dushi gjith nerva hahahhahaahaaa
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë SHEFREKU

 • DON'T MESS WITH SHEFREKU
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • SHEFREKU IS COMING FOR YOU....BEWARE.......
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #57 Me: Shtator 05, 2008, 12:27:59 PD »


shoferi
TOGETHER WE CAN FLY  , AND NO ONE CAN STOP US

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #58 Me: Shtator 05, 2008, 12:33:04 PD »
 ;D ;D

SHEFI  TU  BO  RRESHKITSE  ME  XHETKEN --I  SHKRETI  XHETKA  CA  OSHT  TU  HEQ  ;D


Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #59 Me: Shtator 05, 2008, 12:35:23 PD »
JA  DHE  ROCKU, PASIONANT  PER  ROCKUN  ;D