Autori Tema: Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...  (Lexuar 228544 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #90 Me: Shtator 28, 2008, 01:17:17 MD »
MERRE MAKINEN TENDE :D :D :D

Rrofsh, mke neru!   :D
faraway, so close!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #91 Me: Shtator 28, 2008, 02:55:00 MD »
kabrio per lunaticblue
Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #92 Me: Shtator 28, 2008, 03:03:12 MD »
 :o :o :o :o :o
e paske nda menien me mbo me zemer sot e? rrofsh  ;)

kshu tpafsha ishalla:

 :D
faraway, so close!

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #93 Me: Shtator 28, 2008, 05:52:00 MD »
Ja goca me sexy...ne forum...
por Anisa eshte sexy gjithkund...
Haha!


E ne maje te portokalles moj...
kur te pashe ty une...
s'me punohej mi dursake...
lum ne per ty lum...
:D :D
 

Jashtë Linjë wer

 • SKA SI UNE!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2092
 • Popullariteti: 34
 • Music makes the people come together!
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #94 Me: Shtator 28, 2008, 06:26:23 MD »
hahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..uhuuuuuuuuuuuu sa kom qesh ..anisa kjo ee?? normal normal skishte ksuh tjeter!  ;D  ;D  ;D
mondiana HA HA:  :D

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #95 Me: Shtator 28, 2008, 06:49:36 MD »
qyqa, mpaska shpetu whatever  ;Dahahahahahhahahahahah
faraway, so close!

Jashtë Linjë wer

 • SKA SI UNE!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2092
 • Popullariteti: 34
 • Music makes the people come together!
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #96 Me: Shtator 28, 2008, 06:55:20 MD »
hahahahaaaaaaaaaaaaaaa..ti je rrot per cin tzej be. nfact je ti.  :P
#
lunatic  ;D

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #97 Me: Shtator 28, 2008, 06:58:55 MD »
edhe ti je pis milet: :P :P :P
faraway, so close!

Jashtë Linjë wer

 • SKA SI UNE!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2092
 • Popullariteti: 34
 • Music makes the people come together!
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #98 Me: Shtator 28, 2008, 07:03:34 MD »

vetem kshu thu po ti.se gjithmon kundershton.  :-*

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #99 Me: Shtator 28, 2008, 07:07:17 MD »


whatever me i shoqe  ;D ;D ;D
faraway, so close!

Jashtë Linjë wer

 • SKA SI UNE!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2092
 • Popullariteti: 34
 • Music makes the people come together!
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #100 Me: Shtator 28, 2008, 07:51:50 MD »
 ;D  ;D  ;D
milanushi..

tashi qe po tfillo schule!

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #101 Me: Shtator 28, 2008, 07:58:32 MD »
ahahahahaha  mleni tashi se do vizatoj... :P
per tgjithe ju qe se njifni ju prezantoj me whatever:


(ka dale kaq mire se ja kam bo une foton)  ;D
faraway, so close!

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #102 Me: Shtator 29, 2008, 01:37:18 PD »
Jo mi yllo...ca thua ti...?
Ja ky eshte WHATEVER...dora vete... Haha!


:-*
« Redaktimi i Fundit: Shtator 29, 2008, 01:40:19 PD nga mondiana »

Jashtë Linjë wer

 • SKA SI UNE!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2092
 • Popullariteti: 34
 • Music makes the people come together!
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #103 Me: Shtator 29, 2008, 09:58:08 PD »
hahahhah weee ca opinion i keq per mu ncncnc.  >:(  ;D
a i bone gati ato valixhe ti ee?? futu dhe vete mrene.. ;D mondiana kjo btw.

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #104 Me: Shtator 29, 2008, 01:22:57 MD »
Hahaha...
Aty afer jam...mo yllo...

Dhe ca djallin po ankohesh ti...lali?
Paske harruar qe kur ke qene bebe...
ne vend qe te pije milk...
ja c'beje WHATEVER...

qe Zoti te shpetofte...thuaj...
Hahahahaha! :-* :-*