Autori Tema: Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...  (Lexuar 250790 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë sweetness

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 944
 • Popullariteti: 1
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #60 Me: Shtator 05, 2008, 12:37:21 PD »
Arieli duke bo masazh  ;D sa elegante qe eshte


Jashtë Linjë sweetness

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 944
 • Popullariteti: 1
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #61 Me: Shtator 05, 2008, 12:40:11 PD »
Shefreku n duke u kontrollu para se te shkonte ne ushtri, si duket si plotson kushtet hahaha


Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36242
 • Popullariteti: 436
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #62 Me: Shtator 05, 2008, 12:41:34 PD »
Arieli duke bo masazh  ;D sa elegante qe eshteHAHAHAHAAHA  SWEET M'SHTIVE  ZILI  ;D

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36242
 • Popullariteti: 436
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #63 Me: Shtator 05, 2008, 12:42:13 PD »
PANSANXHERO  MBAJ  FRENAT  RI
 ;D ;D


Jashtë Linjë SHEFREKU

 • DON'T MESS WITH SHEFREKU
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • SHEFREKU IS COMING FOR YOU....BEWARE.......
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #64 Me: Shtator 05, 2008, 12:43:39 PD »


sweetness ariel gotika darkina
TOGETHER WE CAN FLY  , AND NO ONE CAN STOP US

Jashtë Linjë sweetness

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 944
 • Popullariteti: 1
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #65 Me: Shtator 05, 2008, 12:44:08 PD »
Morfeus me bebushin e tij, kujdes mo prej tash i tregon revista te tilla  ;D
Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36242
 • Popullariteti: 436
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #66 Me: Shtator 05, 2008, 12:46:52 PD »
JA  DHE  SWEET, SI  GJITHMONE  E  DASHUR, S'TE  LE  TE  BIESH  NE  TOKE  ;D


Jashtë Linjë sweetness

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 944
 • Popullariteti: 1
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #67 Me: Shtator 05, 2008, 12:48:17 PD »
Edlira  duke ndejt ne forum ka mbet von me detyrat e shpis edhe e ka zen gjumi me laps ne dor  ;DMamushe hahhaha

Jashtë Linjë SHEFREKU

 • DON'T MESS WITH SHEFREKU
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • SHEFREKU IS COMING FOR YOU....BEWARE.......
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #68 Me: Shtator 05, 2008, 12:48:50 PD »


foto  sexy  e xhetkes
TOGETHER WE CAN FLY  , AND NO ONE CAN STOP US

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36242
 • Popullariteti: 436
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #69 Me: Shtator 05, 2008, 12:49:33 PD »
Edlira  duke ndejt ne forum ka mbet von me detyrat e shpis edhe e ka zen gjumi me laps ne dor  ;DMamushe hahhaha

HAHAHAHAHAHAHAHAAAA  SA  HILACAKE  HAHAHAHAHAHAHAAAAJA  DHE  SHPIKJA  E  FUNDIT  E  SHEF SHREKUT  ;D


Jashtë Linjë SHEFREKU

 • DON'T MESS WITH SHEFREKU
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • SHEFREKU IS COMING FOR YOU....BEWARE.......
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #70 Me: Shtator 05, 2008, 12:50:22 PD »


arieli tu flejt
TOGETHER WE CAN FLY  , AND NO ONE CAN STOP US

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #71 Me: Shtator 05, 2008, 10:01:42 MD »

Po kjo kush mund te jet,hmmmmm pershtateni vet me mire  ;D ;D ;D

Jashtë Linjë SHEFREKU

 • DON'T MESS WITH SHEFREKU
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • SHEFREKU IS COMING FOR YOU....BEWARE.......
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #72 Me: Shtator 05, 2008, 10:04:34 MD »

po ky kush mund te jet ??? ??? ??? ???
TOGETHER WE CAN FLY  , AND NO ONE CAN STOP US

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #73 Me: Shtator 05, 2008, 10:11:13 MD »
Komentoni cfar te doni,gjejeni vet kush eshte....

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36242
 • Popullariteti: 436
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #74 Me: Shtator 05, 2008, 11:58:57 MD »
HAHAHAHAA  BLEDO  VEC  KTU  NUK  PRISHESH  ME  NJERI.


JA  PSH  KTU  JE TI  ;D ;D  CA  I  BUKUL  ;D