Autori Tema: Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...  (Lexuar 221508 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #120 Me: Dhjetor 02, 2008, 12:45:11 PD »


alo aloooooooo ambulanca ;D
Crys duke fol me veten ne telefon hahahahaha

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #121 Me: Dhjetor 02, 2008, 12:46:50 PD »
hahahahahahahahahah bler


spo vijne ne kohen e duhur

« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 02, 2008, 02:09:26 PD nga CrYsTaL »
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #122 Me: Dhjetor 02, 2008, 12:52:54 PD »
ahahahahahahahaha Crys
shif sa nevrike behesh ti kur robt s'kercejn si i thua ti ;D

« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 02, 2008, 12:54:40 PD nga Sweet_Blerinda »

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #123 Me: Dhjetor 02, 2008, 12:53:13 PD »
hahhahahhahahahahaha ;DGrupi shurupi fantastik : Crystal ti je me floket e fryra burduf  hahaha Angel_Girl ti ajo me syze  hahahahahaa dhe Me sic e shihni me e bukra e familjes   , ah cfare portret familje ;D
hahahahahahah me e bukura jam thote, shko me rregullo shallin [mrgreen]
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #124 Me: Dhjetor 02, 2008, 12:59:12 PD »

Crys dhe une ne 1 party gay ;D

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #125 Me: Dhjetor 02, 2008, 01:04:12 PD »
hahah kot sbera kurs per breakdance une [teethsmile]


bleri getting the best of herself, ne fotoshoot

KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #126 Me: Dhjetor 02, 2008, 01:04:38 PD »

Crys dhe une ne 1 party gay ;D

hahahahhaha sa qesha
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #127 Me: Dhjetor 02, 2008, 01:11:26 PD »
in the future


KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #128 Me: Dhjetor 02, 2008, 01:13:31 PD »

Cryss futja vrapit ;D


crysssssss do te denoncojn kalamajt per korrupsion ;D
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 02, 2008, 01:15:33 PD nga Sweet_Blerinda »

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #129 Me: Dhjetor 02, 2008, 01:15:24 PD »
hahahahaah bler
ps , sa te shkon nenshkrimi me fotot [teethsmile]


duke vezhguar thekthyt

KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #130 Me: Dhjetor 02, 2008, 01:34:19 PD »
me,bleri e angel ne new menyre si te mbajme trupin ne forme
cheap dhe practicalKNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #131 Me: Dhjetor 02, 2008, 01:38:24 PD »
hahhaahahahahahaghahgha  crys mi po une  isha ajo ne mes hahhaaaa :pky cuni i prapte ka qen Pleshti ne rinin e tij qe thoni ju..ehhh  ;D

shif cfare probleme e rende, Crys i dha zgjidhje ;D ;DBERATSI NL hahahahahaha you are very sexy baby ;D« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 02, 2008, 01:42:17 PD nga Sweet_Blerinda »

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #132 Me: Dhjetor 02, 2008, 01:41:27 PD »
 [mrgreen]
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #133 Me: Dhjetor 02, 2008, 02:03:11 PD »
me,bleri e angel ne new menyre si te mbajme trupin ne forme
cheap dhe practicalhahahhahahah hahahhahahhahahahhaha
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Pershkruani nje prej anetareve me foto qesharake ...
« Pergjigju #134 Me: Dhjetor 02, 2008, 02:10:01 PD »
Gjithmone na ka pelqyer pishina  ne te trejave :P  mistrecja na rri mbi koke  :PI'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.