Forumi Nastradini

Argëtim, Zbavitje dhe Lojra => HUMORI => Tema është filluar nga: LuXor ne Nëntor 22, 2011, 12:05:02 PD

Titulli: Matematika aplikuar lidhjeve.
Postuar nga: LuXor ne Nëntor 22, 2011, 12:05:02 PD
Keto barazime mi kishin derguar ne email dhe mu duken interesante, megjithese mund te diskutohet nese eshte keshtu apo jo...

1 burre i zgjuar + 1 grua e zgjuar = romance. ( Kjo personalisht s'ma mbush shume mendjen :P )
1 burre i zgjuar + 1 grua idjote = lidhje. ( Me kete jam dakort )
1 burre idjot + 1 grua e zgjuar = martese. ( Dakort)
1 burre idjot + 1 grua idjote = shtatezani.
Titulli: Matematika aplikuar lidhjeve.
Postuar nga: Mistrece ne Nëntor 22, 2011, 12:09:57 PD
Mua ajo  e para po me pelqeka shume, po ça bej kur romanca behet shtatezani.  [tongue3]
Titulli: Matematika aplikuar lidhjeve.
Postuar nga: LuXor ne Nëntor 22, 2011, 12:13:45 PD
Ajo nuk ka lidhje se s'do zgjsi gjithe jeten romanca. Ketu flitet per kohet e para :P
Titulli: Matematika aplikuar lidhjeve.
Postuar nga: Mistrece ne Nëntor 22, 2011, 12:16:24 PD
Ajo nuk ka lidhje se s'do zgjsi gjithe jeten romanca. Ketu flitet per kohet e para :P
Ashtu eshte, burri ne nje pike ose do behet idiot ose do tregohet i zgjuar.  [tongue3]
Titulli: Matematika aplikuar lidhjeve.
Postuar nga: LuXor ne Nëntor 22, 2011, 12:22:20 PD
Vjen nje moment qe te gjithe mbyllin nje sy ( ose te dy ) dhe bejne si idjot.
Titulli: Matematika aplikuar lidhjeve.
Postuar nga: Mistrece ne Nëntor 22, 2011, 12:23:50 PD
Po shyqyr, se si do shkonte perpara njerezimi?  [tongue3]
Titulli: Matematika aplikuar lidhjeve.
Postuar nga: Akoji ne Korrik 10, 2019, 09:28:45 PD
Nuk duhet të ketë më.
??????????????
???????
??????????
?????