Autori Tema: Matematika aplikuar lidhjeve.  (Lexuar 5450 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Matematika aplikuar lidhjeve.
« Me: Nëntor 22, 2011, 12:05:02 PD »
Keto barazime mi kishin derguar ne email dhe mu duken interesante, megjithese mund te diskutohet nese eshte keshtu apo jo...

1 burre i zgjuar + 1 grua e zgjuar = romance. ( Kjo personalisht s'ma mbush shume mendjen :P )
1 burre i zgjuar + 1 grua idjote = lidhje. ( Me kete jam dakort )
1 burre idjot + 1 grua e zgjuar = martese. ( Dakort)
1 burre idjot + 1 grua idjote = shtatezani.
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 22, 2011, 12:13:01 PD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Matematika aplikuar lidhjeve.
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 22, 2011, 12:09:57 PD »
Mua ajo  e para po me pelqeka shume, po ça bej kur romanca behet shtatezani.  [tongue3]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Matematika aplikuar lidhjeve.
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 22, 2011, 12:13:45 PD »
Ajo nuk ka lidhje se s'do zgjsi gjithe jeten romanca. Ketu flitet per kohet e para :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Matematika aplikuar lidhjeve.
« Pergjigju #3 Me: Nëntor 22, 2011, 12:16:24 PD »
Ajo nuk ka lidhje se s'do zgjsi gjithe jeten romanca. Ketu flitet per kohet e para :P
Ashtu eshte, burri ne nje pike ose do behet idiot ose do tregohet i zgjuar.  [tongue3]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Matematika aplikuar lidhjeve.
« Pergjigju #4 Me: Nëntor 22, 2011, 12:22:20 PD »
Vjen nje moment qe te gjithe mbyllin nje sy ( ose te dy ) dhe bejne si idjot.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Matematika aplikuar lidhjeve.
« Pergjigju #5 Me: Nëntor 22, 2011, 12:23:50 PD »
Po shyqyr, se si do shkonte perpara njerezimi?  [tongue3]

Jashtë Linjë Akoji

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Matematika aplikuar lidhjeve.
« Pergjigju #6 Me: Korrik 10, 2019, 09:28:45 PD »
Nuk duhet të ketë më.
??????????????
???????
??????????
?????