Autori Tema: Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....  (Lexuar 15883 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #15 Me: Shkurt 07, 2011, 03:48:50 MD »
Ja ku po vjen aiii...Toka Ka Termeeeeet....Edhe Facebooku SHpertheeeeeen....
Un jam Lek Plepiiii...Dhe po ta theeeeem...Jam Gjigand ne Cdo Skeeeeen.... [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #16 Me: Shkurt 07, 2011, 05:00:50 MD »
I here per bukuri ju cunat e forumit ta keni zili :PJashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #17 Me: Shkurt 08, 2011, 08:20:28 MD »
Lek Plepi kur perplas makinen e tij me garazhdin,karotreci vjen dhe heq garazhdin prej aty!  [laugh1] [laugh1] [laugh1] Kjo po qe ishte e madhe
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 08, 2011, 08:22:15 MD nga fili »

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #18 Me: Shkurt 08, 2011, 08:22:21 MD »
Lek Plepi Fle Me Jastek Posht Pistoletes!!!
:P:P:P
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]Lek Plepi Shpallet Fituesi I Big Brother 5 ...Edhe Pse Nuk Ka Fillu Akoma!!!


Termeti Nuk Eshte Asgje Vecse Nje Shkarkim Gazrash Nga Bytha E Lek Plepit!!!!
 [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #19 Me: Shkurt 08, 2011, 08:27:00 MD »
Doktoret kan then:Leka te le me barre vetem me nje shikim. Edhe nese ti je mashkull...   [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #20 Me: Shkurt 08, 2011, 08:34:09 MD »
Lek Plepi esht Flori,Kshtu ka then Shoku SALI....Lek Plepi Esht Gangster,Kshtu ka then Shoku ENVER!!!  [laugh1] [laugh1]
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #21 Me: Shkurt 08, 2011, 08:35:25 MD »
Lek Plepi kur perplas makinen e tij me garazhdin,karotreci vjen dhe heq garazhdin prej aty!  [laugh1] [laugh1] [laugh1] Kjo po qe ishte e madhe


Hahahahahahahahahahahhahahaa i shkreti garazhd hahahaha

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #22 Me: Shkurt 08, 2011, 08:38:50 MD »
Lek Plepi deklaron..... Nuk Kam ParuKier Personal....Sekreti Eshte Vaji I Ullirit....
 [rlmao] [rlmao]
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #23 Me: Shkurt 08, 2011, 08:41:17 MD »
 [angry3] ca eshte puna e ketij K.Plepit bree ! [rlmao]

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #24 Me: Shkurt 08, 2011, 10:24:45 MD »
kur Lek Pepi shkon ne lokal esht kamarieri ai qe i le bakshish Lekes  [laugh1]

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #25 Me: Shkurt 08, 2011, 10:51:48 MD »
Kur L.Plepi  :D hyp ne Autobus kundukteri nxjerr bilete per vete! .......... [rlmao]
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 08, 2011, 10:54:13 MD nga X-pIM GoLd »

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #26 Me: Shkurt 18, 2011, 05:46:14 MD »
[angry3] ca eshte puna e ketij K.Plepit bree ! [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao]
Ky eshte nje k,,,,,,ar.  [rlmao]
  [woops] [woops] [woops] Kengetar desha te thosha por perdora menyren e e avancuar ashtu sic ben ti me shkrutime fjalesh.  [laugh1] [laugh1]
E cuditshme:  [blinkyeye] Lek plepi di emrin e ushtarit te panjohur.  [laugh1]
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 18, 2011, 05:48:47 MD nga ஜKamikazjaஜ »

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #27 Me: Shkurt 18, 2011, 06:46:27 MD »
lek plepi hyn jashte dhe del brenda  [rlmao]
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #28 Me: Shkurt 18, 2011, 06:50:03 MD »
lek plepi hyn jashte dhe del brenda  [rlmao]

 [cheesy1] [laugh1] [cheesy1] [laugh1] lol

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #29 Me: Shkurt 18, 2011, 07:08:49 MD »
[angry3] ca eshte puna e ketij K.Plepit bree ! [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao]
Ky eshte nje k,,,,,,ar.  [rlmao]
  [woops] [woops] [woops] Kengetar desha te thosha por perdora menyren e e avancuar ashtu sic ben ti me shkrutime fjalesh.  [laugh1] [laugh1]
E cuditshme:  [blinkyeye] Lek plepi di emrin e ushtarit te panjohur.  [laugh1]
Lek Plepi do behet se shpejti Administrator i Nastradini.com  [laugh1] [laugh1] [laugh1]