Autori Tema: Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....  (Lexuar 10662 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1008
 • Popullariteti: 208
  • Web Developer
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Me: Shkurt 05, 2011, 01:54:01 MD »
C'far dini per Legjendarin Lek Plepi postojeni ktu.
Foto, shprehje apo fjalet e arta te Legjendes Lek Plepi.
  ;D ;D ;D


Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1008
 • Popullariteti: 208
  • Web Developer
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 05, 2011, 01:54:34 MD »
Long Time Ago Lek Plepi Tha: Kush Esht Fans I Imi Le Te Peshtyje Ne Toke!!!!
Dhe Keshtu U formua Deti Adriatik !!!
  [mrgreen] [mrgreen]
Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1008
 • Popullariteti: 208
  • Web Developer
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 05, 2011, 01:55:33 MD »
Zoti Krijoji me Balte Burrin...Nga eshtra e Burrit Zoti Krijoji Gruan....Nga Gjethet e Plepit Zoti Krijoi Leken...
Sepse ai eshte LEGJENDA DHE E VERTETA
Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1008
 • Popullariteti: 208
  • Web Developer
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 05, 2011, 01:56:32 MD »
Lek Plepi esht Flori,Kshtu ka then Shoku SALI....Lek Plepi Esht Gangster,Kshtu ka then Shoku ENVER!...
Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1008
 • Popullariteti: 208
  • Web Developer
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #4 Me: Shkurt 05, 2011, 01:58:00 MD »
Nqs Lek Plepi e ve ndeshjen ne Skediene 3+' Ndeshja Fillon 2-1
  [mrgreen] [mrgreen]
Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1008
 • Popullariteti: 208
  • Web Developer
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #5 Me: Shkurt 05, 2011, 01:58:55 MD »
Kur Lek Plepi Shkon Ke Kinema.....Ai Gjen Telekomanden Dhe Leviz Kanalet!!!
Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1008
 • Popullariteti: 208
  • Web Developer
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #6 Me: Shkurt 05, 2011, 02:01:26 MD »
FLASH : Ndahet Lek Plepi Me Rihannen Per Mosperputhje Karakteri.
Per Top Chanel...Valdeta Osmani...Prishtin. [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #7 Me: Shkurt 05, 2011, 02:02:10 MD »
Ka plas xhelozi per lek plepin rihana dhe madona jane sha duke thene leka eshte i imi ndersa leka ne ato momente bente dashuri  [laugh1] [laugh1]
 
Te thuash degjoj muzik nuk ke thene asgje te thuash kam degju Lek Plepin i ke q*** motren  [rlmao] [rlmao]
Sapo te shtypesh shkronjen L ne tastiere del DID YOU MEAN LEK PLEPI?  [laugh1] [laugh1]

Kush o ky BigBrother ??? pfffff ....E verteta esht : Lek Plepi po Ju Vezhgon
  [rlmao]

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1008
 • Popullariteti: 208
  • Web Developer
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #8 Me: Shkurt 05, 2011, 02:04:28 MD »
Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1008
 • Popullariteti: 208
  • Web Developer
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #9 Me: Shkurt 05, 2011, 02:05:53 MD »
Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1008
 • Popullariteti: 208
  • Web Developer
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #10 Me: Shkurt 05, 2011, 02:09:35 MD » [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #11 Me: Shkurt 06, 2011, 10:17:47 PD »
Lek plepi aq i zgjut saqe ka arrit te beje mizen operacion ne tru  [rlmao] [rlmao] [laugh1]
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #12 Me: Shkurt 07, 2011, 01:51:08 MD »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #13 Me: Shkurt 07, 2011, 01:54:36 MD »

 [sick4]

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1008
 • Popullariteti: 208
  • Web Developer
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #14 Me: Shkurt 07, 2011, 03:46:32 MD »
Lek Plepi E Ka Rrugicen E shpis Me 5 Korsi.......  [laugh1]
Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...