Autori Tema: Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....  (Lexuar 13927 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Me: Shkurt 05, 2011, 01:54:01 MD »
C'far dini per Legjendarin Lek Plepi postojeni ktu.
Foto, shprehje apo fjalet e arta te Legjendes Lek Plepi.
  ;D ;D ;DJashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 05, 2011, 01:54:34 MD »
Long Time Ago Lek Plepi Tha: Kush Esht Fans I Imi Le Te Peshtyje Ne Toke!!!!
Dhe Keshtu U formua Deti Adriatik !!!
  [mrgreen] [mrgreen]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 05, 2011, 01:55:33 MD »
Zoti Krijoji me Balte Burrin...Nga eshtra e Burrit Zoti Krijoji Gruan....Nga Gjethet e Plepit Zoti Krijoi Leken...
Sepse ai eshte LEGJENDA DHE E VERTETA

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 05, 2011, 01:56:32 MD »
Lek Plepi esht Flori,Kshtu ka then Shoku SALI....Lek Plepi Esht Gangster,Kshtu ka then Shoku ENVER!...

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #4 Me: Shkurt 05, 2011, 01:58:00 MD »
Nqs Lek Plepi e ve ndeshjen ne Skediene 3+' Ndeshja Fillon 2-1
  [mrgreen] [mrgreen]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #5 Me: Shkurt 05, 2011, 01:58:55 MD »
Kur Lek Plepi Shkon Ke Kinema.....Ai Gjen Telekomanden Dhe Leviz Kanalet!!!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #6 Me: Shkurt 05, 2011, 02:01:26 MD »
FLASH : Ndahet Lek Plepi Me Rihannen Per Mosperputhje Karakteri.
Per Top Chanel...Valdeta Osmani...Prishtin. [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #7 Me: Shkurt 05, 2011, 02:02:10 MD »
Ka plas xhelozi per lek plepin rihana dhe madona jane sha duke thene leka eshte i imi ndersa leka ne ato momente bente dashuri  [laugh1] [laugh1]
 
Te thuash degjoj muzik nuk ke thene asgje te thuash kam degju Lek Plepin i ke q*** motren  [rlmao] [rlmao]
Sapo te shtypesh shkronjen L ne tastiere del DID YOU MEAN LEK PLEPI?  [laugh1] [laugh1]

Kush o ky BigBrother ??? pfffff ....E verteta esht : Lek Plepi po Ju Vezhgon
  [rlmao]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #8 Me: Shkurt 05, 2011, 02:04:28 MD »

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #9 Me: Shkurt 05, 2011, 02:05:53 MD »

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #10 Me: Shkurt 05, 2011, 02:09:35 MD » [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #11 Me: Shkurt 06, 2011, 10:17:47 PD »
Lek plepi aq i zgjut saqe ka arrit te beje mizen operacion ne tru  [rlmao] [rlmao] [laugh1]
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #12 Me: Shkurt 07, 2011, 01:51:08 MD »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #13 Me: Shkurt 07, 2011, 01:54:36 MD »

 [sick4]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Legjenda e Lek Plepit (UNIKALE)!....
« Pergjigju #14 Me: Shkurt 07, 2011, 03:46:32 MD »
Lek Plepi E Ka Rrugicen E shpis Me 5 Korsi.......  [laugh1]