Forumi Nastradini

Argëtim, Zbavitje dhe Lojra => HUMORI => Tema është filluar nga: ☼ Bea ☼ ne Janar 05, 2012, 06:22:44 MD

Titulli: Humor me Tinguj ...Zogu gri ou jo zogu i zi :P
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Janar 05, 2012, 06:22:44 MD
Vëllezrit LLESHI - zogu i zi (http://www.youtube.com/watch?v=CL1f-chbm90#)