Autori Tema: Humor me Tinguj ...Zogu gri ou jo zogu i zi :P  (Lexuar 3430 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

  • Carpe_Diem
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 14009
  • Popullariteti: 109
  • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Humor me Tinguj ...Zogu gri ou jo zogu i zi :P
« Me: Janar 05, 2012, 06:22:44 MD »