Autori Tema: Hajdut profesionist! (shikojeni videon gjer ne fund)  (Lexuar 3307 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Hajdut profesionist! (shikojeni videon gjer ne fund)
« Me: Janar 06, 2012, 09:24:22 MD »

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Hajdut profesionist! (shikojeni videon gjer ne fund)
« Pergjigju #1 Me: Janar 06, 2012, 10:07:50 MD »
hahahahha Ueeee sa i papam, ky po qe esht profesionist  [coolthumb] [coolthumb] [coolthumb]

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Hajdut profesionist! (shikojeni videon gjer ne fund)
« Pergjigju #2 Me: Janar 07, 2012, 02:08:05 PD »
So, life is good after all...
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"