Autori Tema: Fakte per Halil Budakoven! lol  (Lexuar 3621 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Golden

  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 7583
  • Popullariteti: 172
Fakte per Halil Budakoven! lol
« Me: Shkurt 24, 2011, 03:44:57 MD »
Halil Budakova eshte ZIPCODE ne vete!  :D

Kur hyn Halili n'restorant kamarieri i le bashkish Halilit.  :D

Halil Budakova, flen n'kembe!  :D :D :D