Autori Tema: Emra dhe Mbiemra ...hajgaree  (Lexuar 21743 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Me: Korrik 09, 2008, 12:32:49 PD »
Kjo teme te nderuar bashkqytetar eshte te shkruajm Emra Dhe Mbiemra Hajgaree....ju lutem pa keqkuptime nese e shen ndokush emrin e vet ketu... ja nje shembull se si duhet te vazhdoni ju ???Ali shprici

Dallt Kompoti

Jashtë Linjë arti*

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 96
 • Popullariteti: 0
 • ultras
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #1 Me: Korrik 09, 2008, 12:36:35 PD »
cilimilikoci-kolarada
dastaloja-stilojbaci
balbaloci-cilimilikoci  ;D

Kasim BelbaniEcimm...
« Redaktimi i Fundit: Korrik 09, 2008, 12:43:21 PD nga arti* »
Ultras jak0var - Kuqezinjet e Jakoves

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #2 Me: Korrik 10, 2008, 06:08:26 MD »
Perparim Pertepermasi

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #3 Me: Korrik 10, 2008, 06:28:37 MD »
xhemile hoxha

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #4 Me: Korrik 10, 2008, 06:32:29 MD »
Abaz Kikirriki

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #5 Me: Korrik 16, 2008, 03:21:57 MD »
Liridon Koronado :P

Jashtë Linjë elmedini

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 39
 • Popullariteti: 0
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #6 Me: Korrik 16, 2008, 03:29:18 MD »
Misin biblekaj
Tahir Bonaparti
Xhem Shrudhani

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #7 Me: Korrik 16, 2008, 03:31:13 MD »
Xaj Biciklla

Shani Kupatilla

Avdi leplebia

Jashtë Linjë elmedini

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 39
 • Popullariteti: 0
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #8 Me: Korrik 17, 2008, 06:49:37 MD »
Fazli qyrri :P

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #9 Me: Korrik 17, 2008, 06:52:56 MD »
nari-krosi

Jashtë Linjë LoR

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 706
 • Popullariteti: 0
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #10 Me: Korrik 17, 2008, 09:14:23 MD »
Amidje Trapi
Don't worry, be happy :)

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #11 Me: Korrik 17, 2008, 10:46:26 MD »
nikol ded gjin lek pali :D

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #12 Me: Korrik 18, 2008, 03:24:26 MD »
Rrahim upllugija

Jashtë Linjë elmedini

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 39
 • Popullariteti: 0
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #13 Me: Korrik 18, 2008, 03:31:31 MD »
Rasim Qukani
Vasfije badishahi
Galan Gavrani
LaLije Metahysa
Myrem bardhani

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #14 Me: Korrik 18, 2008, 03:35:22 MD »
Rasim Qukani
Vasfije badishahi
Galan Gavrani
LaLije Metahysa
Myrem bardhani

hahahahhahha u mekaa kret ...