Autori Tema: Emra dhe Mbiemra ...hajgaree  (Lexuar 21926 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #15 Me: Korrik 18, 2008, 04:11:27 MD »
Valon Suma


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #16 Me: Korrik 18, 2008, 04:14:53 MD »
Bekim Kallashi
Uke (xaj) Terrnakopi
Sakibe Kafsha
Remezi Tarzani
Hilmi Majmuni
Muharrem Trranzistori
Nekibe Batistuta


Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #17 Me: Korrik 18, 2008, 04:17:33 MD »
hurmaja
honxa
shega
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #18 Me: Korrik 18, 2008, 04:55:19 MD »
- dardha

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #19 Me: Korrik 22, 2008, 12:24:54 PD »
Liman Boksi
Sami Bereqeti
Faik Pjeglla

:P :P

Jashtë Linjë arti*

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 96
 • Popullariteti: 0
 • ultras
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #20 Me: Gusht 01, 2008, 10:25:29 MD »
Hasbi Therra
Ultras jak0var - Kuqezinjet e Jakoves

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #21 Me: Gusht 02, 2008, 11:39:19 MD »
dervish tatuja

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #22 Me: Gusht 02, 2008, 11:39:59 MD »
agush pilafi

Jashtë Linjë SiLi

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #23 Me: Gusht 07, 2008, 06:54:29 MD »
fener zızı
azbı kapertonı
ndrıcım stopı

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #24 Me: Gusht 07, 2008, 07:19:33 MD »
Gonxhe Trendafili

 Sulltana Murati (ky o me vertet)
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #25 Me: Gusht 08, 2008, 11:23:58 PD »
Sefedin Kanalizimi
Xhevahir Sudoperi
Bashkim Filqeta
Dee Jay Sabria

Snow_white

 • Vizitor
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #26 Me: Gusht 08, 2008, 01:28:22 MD »
Shpat Kasapi  ;D


Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #27 Me: Gusht 08, 2008, 04:39:40 MD »
mazllume arapi ;D

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #28 Me: Gusht 28, 2008, 06:41:47 MD »
SHEQERE  MALOKU

BABI  BARBULLUSHI -------PER  ZOTIN  KA  QENE  GAZETAR  I  ZERIT  TE  POPULLIT  NE  ATO  KOHERA  ;D

HURMA  KASAPI

t'kujtohem  prape  ;D

Jashtë Linjë elba-girl4ever

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2252
 • Popullariteti: 5
 • KLAUDIA MAMIT VET !!!!!!!!!!!
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #29 Me: Gusht 28, 2008, 08:47:52 MD »
Aziz

naqife

hasude

hanife

mafmut

mbiemra:

bibilushi (plot ne elbasan)

qorri

piu

lepuri

vallaj gjynaf i zotit  ;D ;D ;D ;D