Autori Tema: E di qe je shqiptar kur...  (Lexuar 13260 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
E di qe je shqiptar kur...
« Pergjigju #15 Me: Maj 09, 2010, 04:07:49 MD »
mbajne nga ato te pleqve

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
E di qe je shqiptar kur...
« Pergjigju #16 Me: Maj 09, 2010, 04:08:21 MD »
 [teethsmile]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
E di qe je shqiptar kur...
« Pergjigju #17 Me: Maj 09, 2010, 04:10:05 MD »
pse kot na thone qen ne shqiptareve se e bejme si ata te  gomat e makinave [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
E di qe je shqiptar kur...
« Pergjigju #18 Me: Maj 10, 2010, 09:53:09 PD »
Kur thua me rop shpije lale  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
E di qe je shqiptar kur...
« Pergjigju #19 Me: Gusht 31, 2010, 10:13:41 MD »
kur dhe me shoqerin jo shqiptare te shpeton ndonje fjale shqip  ;D

Kur te bie zilja telefonit ndonje lady gaga me volumin deri ne funde  [rlmao] [rlmao]
Kur flet ne telefon dhe te degjojne dhe shurdhet  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Kur ulesh ne nje bar me pi kafe dhe shet p..dh (fiksim i kam kto lloj )   [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Kur je ulur pi kafe me shoqerin dhe shqiptaret me radhe o shqiptare kto lol sikur jemi aliene  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Kur je ne shpi dhe e ngre volumin deri ne funde me muzik popullore  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Sa here qe kalon kufirin duhet te kesh pashaporten dhe permeson me vete  [embarrased1]


Kur tme kujtohen akoma do ju azhornoj  ;D

Jashtë Linjë tildaaa

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1335
 • Popullariteti: 40
E di qe je shqiptar kur...
« Pergjigju #20 Me: Gusht 31, 2010, 10:52:48 MD »
mban celularin ne brez (per tu duk gjojaaaaaaaaa  :)
If you belive in me, I`ll belive in you!

Jashtë Linjë tildaaa

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1335
 • Popullariteti: 40
E di qe je shqiptar kur...
« Pergjigju #21 Me: Gusht 31, 2010, 10:55:35 MD »
mban celularin ne brez (per tu duk gjojaaaaaaaaa  :)

kur do me korruptu policin, dhe polici qe eshte shqiptar i dalluar ben sikur s`do
If you belive in me, I`ll belive in you!

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
E di qe je shqiptar kur...
« Pergjigju #22 Me: Dhjetor 24, 2010, 01:01:48 MD »
Kur je i ulur  per kafe  nxjerr cdo gje qe ke ne per xhepa siper tavolines
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
E di qe je shqiptar kur...
« Pergjigju #23 Me: Dhjetor 24, 2010, 01:04:36 MD »
Edhe un kur shoj ne lokal nxjer: Celsat e makines, 3 telefonat, celsat e shtepis, paketen e cigares + cakmakun, portofolin, 2 USB qe mbaj me vete, syzet, kaq  [mrgreen] [mrgreen]
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 24, 2010, 01:18:37 MD nga BOHAN »

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
E di qe je shqiptar kur...
« Pergjigju #24 Me: Mars 29, 2011, 04:49:15 MD »
Kur je i ulur  per kafe  nxjerr cdo gje qe ke ne per xhepa siper tavolines
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Edhe un kur shoj ne lokal nxjer: Celsat e makines, 3 telefonat, celsat e shtepis, paketen e cigares + cakmakun, portofolin, 2 USB qe mbaj me vete, syzet, kaq  [mrgreen] [mrgreen]
Bledi ti qenke shqiptare tipik ,ndonje furce dhembesh nuk ke me vete se vetem ajo te mungone  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
E di qe je shqiptar kur...
« Pergjigju #25 Me: Mars 29, 2011, 10:14:23 MD »
.. degjon... o zogu te hongsha b*eeep :P

LoooL  [rlmao] [rlmao]