Autori Tema: CILI HUMORIST JU PELQEN ME SHUME?  (Lexuar 6757 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
CILI HUMORIST JU PELQEN ME SHUME?
« Me: Dhjetor 01, 2008, 08:14:40 MD »
une fadil hasen nuk e vej me asnji,,,,per mua eshte njish....
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
CILI HUMORIST JU PELQEN ME SHUME?
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 01, 2008, 10:11:31 MD »
Mua me pelqen CEKJA,eshte gallat fare  [clap3]

Jashtë Linjë gladiatore

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
CILI HUMORIST JU PELQEN ME SHUME? me pelqejne parodistet e vlores jane
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 20, 2008, 10:11:07 MD »
ne bote nuk ka si parodistet e vlores i kane bere kenge nga i pari deri te i fundit  jane te pa arritshem

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
CILI HUMORIST JU PELQEN ME SHUME?
« Pergjigju #3 Me: Janar 28, 2009, 09:04:27 MD »
Met Bega
Me duket i kompletuar ne fushen e tij edhe nga pamja vizuale edhe nga ngjyrat qe i jep rroleve  :)
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
CILI HUMORIST JU PELQEN ME SHUME?
« Pergjigju #4 Me: Janar 28, 2009, 09:08:33 MD »
Llegjenda e gjall , Besim Dinaa

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
CILI HUMORIST JU PELQEN ME SHUME?
« Pergjigju #5 Me: Janar 30, 2009, 12:23:23 PD »
une si njof me emra, fare

po vetem ai xhaxhi vani si e ka emrin ne realitet , ai me ka ngel ne mendje..kur thot :cke moj irenke pse te dogji miza ty moj xhan ;D haaha me shkrin mua ai

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
CILI HUMORIST JU PELQEN ME SHUME?
« Pergjigju #6 Me: Janar 30, 2009, 12:25:44 PD »
une si njof me emra, fare

po vetem ai xhaxhi vani si e ka emrin ne realitet , ai me ka ngel ne mendje..kur thot :cke moj irenke pse te dogji miza ty moj xhan ;D haaha me shkrin mua ai

jepja voten roland trebickes se ai eshte xhaxhi vani! ;D
faraway, so close!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
CILI HUMORIST JU PELQEN ME SHUME?
« Pergjigju #7 Me: Janar 30, 2009, 12:36:59 PD »
Luantic 1-sh eshte ai xhaxhi Vani ;D

PS rrofsh per emrin e votova..

Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
CILI HUMORIST JU PELQEN ME SHUME?
« Pergjigju #8 Me: Janar 30, 2009, 12:38:30 PD »
mua me pelqen shume humori dhe  humoristet
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
CILI HUMORIST JU PELQEN ME SHUME?
« Pergjigju #9 Me: Maj 20, 2011, 12:09:57 PD »
Behar Mera & Rita Lati  [ok]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
CILI HUMORIST JU PELQEN ME SHUME?
« Pergjigju #10 Me: Maj 20, 2011, 11:00:27 PD »
ku eshte mbreti humorit agron llaka svotoj fare [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
CILI HUMORIST JU PELQEN ME SHUME?
« Pergjigju #11 Me: Maj 20, 2011, 11:09:48 PD »
Zef Deda dhe Parodistet e Vlores jane njesha.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
CILI HUMORIST JU PELQEN ME SHUME?
« Pergjigju #12 Me: Maj 20, 2011, 09:00:51 MD »
Agron Llakaj
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.