Autori Tema: Kenget qe i pershtaten qyteteve shqiptare ..  (Lexuar 3516 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Kenget qe i pershtaten qyteteve shqiptare ..
« Me: Nëntor 17, 2011, 11:19:24 MD »
Hajde  kush e ka kengen me te bukur  [laugh1] [laugh1]Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Kenget qe i pershtaten qyteteve shqiptare ..
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 21, 2011, 11:59:13 MD »
Hahaha e bukur ajo e Kavajes :D
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.