Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 5 Vizitore po shikojne kete rubrike.
25 / 60874 nga bardhi agolliPostimi i Fundit
Qershor 30, 2013, 12:03:36 PD
***Humor ne Vargje***

Filluar nga ☼ Bea ☼ « 1 2 3 »

36 / 13476 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Mars 20, 2013, 08:23:28 PD
29 / 8586 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Mars 15, 2012, 11:26:17 MD
7 / 4274 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 18, 2012, 11:35:14 PD
0 / 2073 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 08, 2011, 11:09:04 MD
2 / 2440 nga Ajo GocaPostimi i Fundit
Shkurt 12, 2011, 07:10:07 MD
Pershtatja

Filluar nga ak-47

1 / 2704 nga anarki_94Postimi i Fundit
Shkurt 12, 2011, 05:12:24 MD
vjersha humoristike

Filluar nga shqiptarja « 1 2 3 4 »

58 / 51943 nga ak-47Postimi i Fundit
Janar 24, 2011, 03:59:20 MD
6 / 4008 nga ஜKamikazjaஜPostimi i Fundit
Nëntor 24, 2010, 08:37:50 MD
12 / 5497 nga Cristiano RonaldoPostimi i Fundit
Nëntor 18, 2010, 02:47:24 MD
205 / 35977 nga ஜKamikazjaஜPostimi i Fundit
Tetor 06, 2010, 11:24:10 MD
42 / 18492 nga BOHANPostimi i Fundit
Shtator 17, 2010, 02:53:19 MD
Poezi Chati :P

Filluar nga LuXor

12 / 8778 nga BOHANPostimi i Fundit
Shtator 03, 2010, 05:03:18 MD
Polici dhe Ujku

Filluar nga kalaja

2 / 3946 nga kalajaPostimi i Fundit
Tetor 09, 2008, 08:33:53 MD