Autori Tema: Dhuna ne Familje  (Lexuar 3044 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Elidon koka

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Dhuna ne Familje
« Me: Qershor 01, 2017, 08:11:46 MD »
Dhuna ne familje ne shqiperi eshte vertet shum serioze Rrahja e nenave shqiptare ne shqiperi eshte ulje per burrat shqiptare le behet nje fushate kunder burrave dhunues Gjakederdhvseve le ti kalbim ne burg keto dhunues.Ky eshte nje mezash per te gjithe Meshkujt Shqiptar.Kete Mezash po e jap nga Kryeqyteti I Greqise Athine..
« Redaktimi i Fundit: Qershor 01, 2017, 08:19:04 MD nga Elidon koka »