Autori Tema: Horoskopi muajit Qeshor 2014  (Lexuar 3431 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Horoskopi muajit Qeshor 2014
« Me: Qershor 04, 2014, 02:12:04 MD »
Dashi Mars 21 – Prill 19 
Kete jave, dikush qe eshte po aq i paafte por jo aq me fat ne karriere se sa ty, do te te haje me sy.Demi  Prill 20 – Maj 20
Edhe kete jave do te perpiqesh ti mbulosh mangesite e tua, ne vend qe ti mbushesh. Prandaj nuk do lodhesh dhe aq shume.
.


Binjaket Maj 21 – Qershor 21
Burime te pakonfirmuara na konfirmojne qe e ardhmja jote do te vendoset kete jave.Gaforrja Qershor 22 – Korrik 22
Kete jave do te mbetesh si peshkaqeni pa uje.
.


Luani Korrik 23 – Gusht 22
Kete jave do te ndodhe ajo qe nuk e mendoja qe do te te ndodhte ndonjehere, por, ja qe edhe ndodh.
.Virgjeresha Gusht 23 – Shtator 22
Behu gati se te ka ardhur sahati! (per me shume detaje lexo librin qe kemi shkruar per ty: “Kush je, si i ke punet dhe ca do hash per dreke.”)Peshorja Shtator 23 – Tetor 23
Vetem nje gje eshte e sigurt, paraardhesit e tu hanin banane per mengjes, dreke dhe darke.Akrepi Tetor 24 – Nentor 21
Te dish te shkruash e te lexosh quhesh intelektual, por te dish te shkruash ne nje gjuhe qe nuk e di askush tjeter, quhesh kal!Shigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21
Qesh mire kush qesh i fundit, ndersa kush ha i fundit ha nje mut.Bricjapi Dhjetor 22 – Janar 19
Shume njerez do te te pyesin te habitur kete jave “mos te kan plasur syte?”Ujori Janar 20 – Shkurt 18
Me ne fund do e marresh edhe ti nje titull pronesie per ate mut shtepi qe te hengri shpirtin.Peshqit Shkurt 19 – Mars 20
Sa here te biesh aq here do ngrihesh, pervec heres se fundit.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Horoskopi muajit Qeshor 2014
« Pergjigju #1 Me: Qershor 04, 2014, 02:55:06 MD »
LuX nuk je fare serioz  ;D

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
Horoskopi muajit Qeshor 2014
« Pergjigju #2 Me: Shtator 07, 2014, 06:32:10 MD »
 :-*Gaforrja Qershor 22 – Korrik 22
Kete jave do te mbetesh si peshkaqeni pa uje.
aaahahahahahaahahah

Jashtë Linjë Akoji

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Horoskopi muajit Qeshor 2014
« Pergjigju #3 Me: Korrik 10, 2019, 09:32:00 PD »
interesant