Autori Tema: Horoskopi mujor - Maj 2014  (Lexuar 2163 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Horoskopi mujor - Maj 2014
« Me: Maj 07, 2014, 10:45:54 MD »
Dashi Mars 21 – Prill 19 
Te qenit hoxhe nuk te shpeton nga gripi i derrit.
…..
 

Demi (ose Derri) Prill 20 – Maj 20
Kete jave mund ta thuash me gojen plot qe po ti presesh te gjitha nga Zoti do hash nje mut.


Binjaket Maj 21 – Qershor 21
Vazhdo bej plane madhore dhe enderro, por ta dish qe nje m* te madh ke per te nxjer ne drite.


Gaforrja Qershor 22 – Korrik 22
Jeta jote eshte e mbushur me episode te erreta qe duhen zbardhur, qe nga lindja e deri tek vdekja. Kjo e fundit nuk ka per tu zbardhur ndonjehere.Luani Korrik 23 – Gusht 22
Sa me pak te dish aq me shume kurioz behesh. Sa me shume kurioz behesh aq me pak di, sepse je dembel dhe ne vend qe te verifikosh faktet, hamendeson ate qe nuk di.Virgjeresha (ne vesh) Gusht 23 – Shtator 22
Shumica e kujtimeve te tua kane lidhje me ndjenjen e turpit. Kete jave ketyre kujtimeve do tu shtohet edhe nje kujtim i ri. Te te vije turp!Peshorja Shtator 23 – Tetor 23
Momentet e fundit te jetes do ti kalosh kete jave duke pare nje predhe antitanku duke ardhur me shpejtesi drejt teje.Akrepi Tetor 24 – Nentor 21
Fati do te jete gjithmone me ty, por ti nuk do te jesh asnjehere me fat.Shigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21
Kete jave do te marresh dy lajme te rendesishme, nje te mire dhe nje te keq. Do fitosh llotarine ne te njejtin moment kur do te marresh vesh qe bileten e ke humbur.


Bricjapi Dhjetor 22 – Janar 19
Cilido mund te kthehet lehtesisht ne personin qe urren me shume. Ti nuk do ta kesh edhe aq te lehte ngaqe je shume i pa-afte, e megjithate do tia dalesh mbane.


Ujori Janar 20 – Shkurt 18
Nje nga keto dite do te zgjohesh nga nje gjum i thelle e plot me endrra te keqija me ndjesine sikur po te godet dikush me sopate ne koke, dhe do te konstatosh qe kjo ndjesi eshte e lidhur fort me realitetin.


Peshqit Shkurt 19 – Mars 20
Nje mundesi e mire romantike do te te shkase nga shalet kete jave sepse nuk te rri goja rrehat duke folur vetem per veten tende.Nga: Kokeqepa.com
« Redaktimi i Fundit: Maj 07, 2014, 10:47:46 MD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
Horoskopi mujor - Maj 2014
« Pergjigju #1 Me: Shtator 07, 2014, 06:33:19 MD »
 [teethsmile] Gaforrja Qershor 22 – Korrik 22
Jeta jote eshte e mbushur me episode te erreta qe duhen zbardhur, qe nga lindja e deri tek vdekja. Kjo e fundit nuk ka per tu zbardhur ndonjehere.
 ec e kuptoje