Autori Tema: Horoskopi - Mars 2014  (Lexuar 1578 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Horoskopi - Mars 2014
« Me: Prill 09, 2014, 11:41:36 PD »
Horoskopi i Muajit Mars 2014Dashi Mars 21 – Prill 19
Kete jave do te pushosh nje moment, e do ti thuash vetes: “leh sa te duash! karvani shkon perpara.”


Demi  Prill 20 – Maj 20
Beji syte kater kete jave, se nuk i zihet bese zotit…Binjaket Maj 21 – Qershor 21
Germo sa te duash! Qenin e ngordhur do gjesh. Jeni duke organizuar nje evenimet te madh po mos u lodhni kot se mut do te dali.


Gaforrja Qershor 22 – Korrik 22
Pikerisht athere kur duket se je krejtesisht i pashprese, do te gjesh nje rezervuar shprese, thelle diku ne qenien tende te pashprese, pa asnje pike shprese.


Luani Korrik 23 – Gusht 22
Dashuria nenkupton gjera te ndryshme per njerez te ndryshem, por cuditerisht ajo shpesh shoqerohet me kosto te larta financiare.


Virgjeresha Gusht 23 – Shtator 22
Do te jesh duke shijuar pushimet per qejfin tend ne nje vend te bukur tropikal, kur papritur do te kujtohesh qe nuk i ke thene askujt qe te ushqeje njeriun qe ke marre peng ne bodrumin tend ne shtepi.


Peshorja Shtator 23 – Tetor 23
Kete jave do tu thuash shprehjen “me fal” fiks 293 here 197 njerezve te ndryshem.


Akrepi Tetor 24 – Nentor 21
Kockat dhe kujtimet jane te vetmet gjera qe mbeten kur dikush ndahet nga jeta, ose vetem kockat ne rastin tend.


shigjetariShigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21
Shumica te konsiderojne “njeri fallco” mirepo pakkush e di qe “origjinali yt” nuk ka ekzistuar ndonjehere.


Bricjapi Dhjetor 22 – Janar 19
Kete jave do te embelsohesh nga ideja qe po hedh rrenje ne kete mut vend.


Ujori Janar 20 – Shkurt 18
Njerez si ty nuk kane lindur per te punuar ne pune per te cilat kane lindur njerez te tjere. Po tia thuash disa here vetes kete gje kete jave, do te arrish ne njefare qetesie shpirterore.


Peshqit Shkurt 19 – Mars 20
Do te jesh duke perjetuar nje masturbim shume te kendshem ne enderr, kur te zgjohesh prej klithmes se hoxhes ne 5 te mengjesit.


Marre nga: kokqepa.com

(p.s:  Na falni per vonesen. Nese mendoni se dicka nuk ka ndodhur ashtu sic e prapashikuam  mund te shkruani ankesat tuaja me poshte.)
« Redaktimi i Fundit: Prill 09, 2014, 11:52:27 PD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
Horoskopi - Mars 2014
« Pergjigju #1 Me: Shtator 07, 2014, 06:32:52 MD »
Gaforrja Qershor 22 – Korrik 22
Pikerisht athere kur duket se je krejtesisht i pashprese, do te gjesh nje rezervuar shprese, thelle diku ne qenien tende te pashprese, pa asnje pike shprese.
Niche cohu nga varri e amon ma shpjegoo