Autori Tema: se vec ti e dan kete pun..  (Lexuar 13073 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
se vec ti e dan kete pun..
« Pergjigju #15 Me: Qershor 30, 2008, 02:37:19 MD »
doren e that nuk e puthen kush mistrece!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
se vec ti e dan kete pun..
« Pergjigju #16 Me: Qershor 30, 2008, 02:39:22 MD »
Lage  njerehere pastaj puthe!

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
se vec ti e dan kete pun..
« Pergjigju #17 Me: Qershor 30, 2008, 02:40:03 MD »
Se kemi ne nje rrote ka.i ne krye nuk do te thote te jemi te gjithe vari leshte....
Pastaj sa per trurin..nuk kam sesi ta ve ne pune kur ti dukesh qe je antiislamik..dhe nuk quan Bote te gjithe Boten...por Bote quan Perendimin...dhe mos me thuaj qe gaboj se e di qe nuk po gaboj!
Hej mos je ai qe mendoj une ti?

Gjithe bota quaj bote, por ti nuk di te lexosh. Lexo postimin e mesiperm.

Une jam anti shqiptarve islamik jo anti islamikve. Arabet iranienet afganet le te jen cte duan, nese sme bjen ne qafe jan ne rregull per mua.

Shqiptaret JO. Per ata eshte turp dhe duhen larguar. Ne jemi vend me gjuhe indoevropiane.

Shqiperia dhe Armenia jan zemra e gjuhes indoevropiane.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
se vec ti e dan kete pun..
« Pergjigju #18 Me: Qershor 30, 2008, 02:41:20 MD »
Harrova te them mistrece.

Ti dukesh qe je islamike e thekur por ke turp ta pranosh.  :)

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
se vec ti e dan kete pun..
« Pergjigju #19 Me: Qershor 30, 2008, 02:42:34 MD »
Rrofsh qe me zgjerove horizontin..se e kisha shume te ngushte!
Ishte shume fryte dhenese kjo bisede me ty!

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
se vec ti e dan kete pun..
« Pergjigju #20 Me: Qershor 30, 2008, 02:44:55 MD »
ti me duket me sa kuptoj un po ben dallime fesh ne sjemi tu fol per fe se fundja jemi nji krijes te gjith te barabart jemi ok
po analizojm se si kan shku gjonat dhe ku jan dhe ku do shkojm se ne  po i vuajm
 
nastro thot ujku ti thu gjurma :D

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
se vec ti e dan kete pun..
« Pergjigju #21 Me: Qershor 30, 2008, 02:45:38 MD »
Hahahahah e ke shume shume gabim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Une nuk jam islamike....Une jam patriote...dhe shume fanitike...dhe kete nuk  mundohem ta fsheh...
Sa per islamike nuk jam fare..sepse une kam pasur gjyshin hoxhe dhe babin besimtar....dhe deri ne 15-16 vjeç isha islamike...
Une tani jo vetem qe nuk jam e tille...por nese eshte e vertete qe te mohosh Zotin eshte mekati me i madh atehere une me siguri do shkoj ne rrethin e 9 te ferrit!
Me vjen inat ndonjehre me hipokrizine e perendimoreve....prandaj dukem islamike....por nuk jam, Asgje nuk jam!

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
se vec ti e dan kete pun..
« Pergjigju #22 Me: Qershor 30, 2008, 02:50:09 MD »
Me poshte shihni edhe Pemen e gjuheve Evropiane.

Ne duhet te rrime me popujt Gjerman dhe Celt  ;D . Ata rrjedhin nga ne . Pra me rraca puro si Gjermanet  ;D  :P

Ne jemi ne nje nivel me Armenine direkt me siper vijne popujt Gjerman dhe Helen.

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
se vec ti e dan kete pun..
« Pergjigju #23 Me: Qershor 30, 2008, 02:59:18 MD »
Une per vete familje myslymane e kam ne shqiperi por i kam mar aq inat myslymanet sa kur me pyesin ndonjer keta arabet ketej ca je shqiptar i them o myslyman thon jo i tham jam kristian.
keta myslymanet jan njerz kot por me vjen keq qe kan filluar ca ne shqiperi qe mbajn mjeker si hoxh ose femra me shami ne kok :(

ketu ne holland duan ti heqin keta se jan ber si morra dhe ketej skan buk te han ketej flasin ter krenari shiko sa popull budallenj qe jan kan gjith ate pasuri ne duar ja u marin te tjeret ose vet dhe popullin e tyre e len te vdes per buk :)


shikoni ca mendon nje politikan hollandez per myslymanet





Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
se vec ti e dan kete pun..
« Pergjigju #24 Me: Qershor 30, 2008, 03:09:37 MD »
Une per vete familje myslymane e kam ne shqiperi por i kam mar aq inat myslymanet sa kur me pyesin ndonjer keta arabet ketej ca je shqiptar i them o myslyman thon jo i tham jam kristian.
keta myslymanet jan njerz kot por me vjen keq qe kan filluar ca ne shqiperi qe mbajn mjeker si hoxh ose femra me shami ne kok :(

ketu ne holland duan ti heqin keta se jan ber si morra dhe ketej skan buk te han ketej flasin ter krenari shiko sa popull budallenj qe jan kan gjith ate pasuri ne duar ja u marin te tjeret ose vet dhe popullin e tyre e len te vdes per buk :)


shikoni ca mendon nje politikan hollandez per myslymanet





Hahahaha edhe une BERATS. Identik si ty.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
se vec ti e dan kete pun..
« Pergjigju #25 Me: Qershor 30, 2008, 03:11:32 MD »
Ti sikur nuk ishe antiislamik re Nastradin?

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
se vec ti e dan kete pun..
« Pergjigju #26 Me: Qershor 30, 2008, 03:27:00 MD »
Ti sikur nuk ishe antiislamik re Nastradin?

O islamike e vogel :P

Identik= Edhe une familjen me origjine islamike e kam ( gjysher stergjysher, para socializmit), por si beratsi s'them kurre qe jam islamik madje si shohe dot shqiptaret islamil. Edhe mua me duken njerez kot ata hoxhallare ne shqiperi apo ato femra qe mbulohen.

Ik e futi nje kafe mistrece se qenke ne tension sot ;)

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
se vec ti e dan kete pun..
« Pergjigju #27 Me: Qershor 30, 2008, 03:37:08 MD »
Ti sikur nuk ishe antiislamik re Nastradin?

O islamike e vogel :P

Identik= Edhe une familjen me origjine islamike e kam ( gjysher stergjysher, para socializmit), por si beratsi s'them kurre qe jam islamik madje si shohe dot shqiptaret islamil. Edhe mua me duken njerez kot ata hoxhallare ne shqiperi apo ato femra qe mbulohen.

Ik e futi nje kafe mistrece se qenke ne tension sot ;)
Hhahahhahahahah une ne tension....? hahhahahahah
Imagjino si jam une..kur jam me te vertete ne tension!
Nejse...une islamikja e vogel...e ti antiislamiku gjigand!

Jashtë Linjë JaM_VlOnJaTe

 • Kinezja
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 498
 • Popullariteti: 36
se vec ti e dan kete pun..
« Pergjigju #28 Me: Qershor 30, 2008, 04:05:41 MD »
keta myslymanet jan njerz kot por me vjen keq qe kan filluar ca ne shqiperi qe mbajn mjeker si hoxh ose femra me shami ne kok :(

Mjekrat dhe percet paskan mangut shqiptaret.. ncnc kane rrjedh per zotin

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
se vec ti e dan kete pun..
« Pergjigju #29 Me: Qershor 30, 2008, 06:07:56 MD »
shqiptaret pas pushtimit osman mbeten po thuajse 90% musliman .
tani prsh kosova mori pavarsin dhe vetem 1-2 vede  islamike  e  kan  njohur per shtet te pavarur!
priteshte qe te reflektonin shum vendet arabe per kete ceshtje por per cudi ndodh krejt e kunderta!?

what you thing?
por vendet arabe me sa di une nuk jan ne europ. nuk e di nese do ishin ne listen e antarsise europene per te votuar . megjithate se kam iden :)
ne Shqiperi 60% mysliman
20 katolike
10 ateist
10 jan te tjera fe
« Redaktimi i Fundit: Qershor 30, 2008, 06:10:19 MD nga Blerinda »