Autori Tema: Ali Pashe Tepelena  (Lexuar 1736 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Bardh Kastrati

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Ali Pashe Tepelena
« Me: Tetor 09, 2016, 07:45:05 MD »
Jam nje nxenes dhe profesori na beri nje pyetje per detyre shtepie "Pse shqiptaret nuk munden te pavarsoheshit ne kohen e Ali Pashe Tepelenes?" , a ka ndokush pergjigje?