Autori Tema: Tifozat e Juventusit!  (Lexuar 22816 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
Tifozat e Juventusit!
« Pergjigju #30 Me: Nëntor 30, 2009, 04:55:32 MD »
shkoni mçifuni se lat nom me ate delen kanavaron..
kanavaro eshte akoma kampjon bote

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Tifozat e Juventusit!
« Pergjigju #31 Me: Nëntor 30, 2009, 04:58:23 MD »
shih ky
pse katuzo nuk eshte apo pirlo
apo zambrota

apo nesta

po fillum kshu kushedi ku dalim

flasim per ate cfar po japin skuadrat ne baz te shpenzimeve qe kan bere.
te pakten deri tani melo per juven ka qen nje shpenzim i kot.Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
Tifozat e Juventusit!
« Pergjigju #32 Me: Nëntor 30, 2009, 05:03:06 MD »
shih ky
pse katuzo nuk eshte apo pirlo
apo zambrota

apo nesta

po fillum kshu kushedi ku dalim

flasim per ate cfar po japin skuadrat ne baz te shpenzimeve qe kan bere.
te pakten deri tani melo per juven ka qen nje shpenzim i kot.
une s thash egje per lojtaret e milanit po kanavaro eshte lojtar qe nuk shaet se ka dhene shume
dhe po qe per melon juve ka ber metagrafin me te mire

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
Tifozat e Juventusit!
« Pergjigju #33 Me: Nëntor 30, 2009, 05:07:12 MD »

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Tifozat e Juventusit!
« Pergjigju #34 Me: Nëntor 30, 2009, 05:09:10 MD »
sigurisht qe kanavaro eshte lojtar i madh
por nuk do te thot mos te jet ne nje forme te dobet

sepse te gjith lojtaret e kalojn nje prejudh te tille.
mendoj qe faji eshte i tranjerit

sepse edhe milani ka nje organik te limituar
po leonardo tregoi qe diti ti ver ne funksionim


po jam i sigurt qe juvja ndaj interit dhe bajernit do dij te reagoj.Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Tifozat e Juventusit!
« Pergjigju #35 Me: Nëntor 30, 2009, 05:10:33 MD »


ua kemi fal edhe trefeun tim edhe kampionatin italianRinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
Tifozat e Juventusit!
« Pergjigju #36 Me: Nëntor 30, 2009, 05:11:11 MD »
sigurisht qe kanavaro eshte lojtar i madh
por nuk do te thot mos te jet ne nje forme te dobet

sepse te gjith lojtaret e kalojn nje prejudh te tille.
mendoj qe faji eshte i tranjerit

sepse edhe milani ka nje organik te limituar
po leonardo tregoi qe diti ti ver ne funksionim


po jam i sigurt qe juvja ndaj interit dhe bajernit do dij te reagoj.
me pelqe se dike nga futbolli

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
Tifozat e Juventusit!
« Pergjigju #37 Me: Nëntor 30, 2009, 05:15:12 MD »


ua kemi fal edhe trefeun tim edhe kampionatin italian
do me behet qefi ne qofte se milani merre campijon se une dua qe ekip italjan ta marri

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
Tifozat e Juventusit!
« Pergjigju #38 Me: Dhjetor 06, 2009, 10:58:58 PD »
ky eshte juventus

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Tifozat e Juventusit!
« Pergjigju #39 Me: Dhjetor 07, 2009, 03:54:28 PD »
ky eshte juventus


sa emocjonuse berti..por e dija qe do fitonim  [clap3] [clap3] [clap3]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Tifozat e Juventusit!
« Pergjigju #40 Me: Dhjetor 09, 2009, 11:38:26 MD »
niki dhe berti bashk me te tjeret

ngushellime per eleminiminRinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
Tifozat e Juventusit!
« Pergjigju #41 Me: Dhjetor 10, 2009, 03:19:58 MD »
niki dhe berti bashk me te tjeret

ngushellime per eleminimin
flm shoku po gjera qe ndodhin jan

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Tifozat e Juventusit!
« Pergjigju #42 Me: Dhjetor 10, 2009, 09:49:09 MD »
hahahaha

keshtu eshte
nuk ke cfar thua

me vjen keq qe duhet me shit sisokon me pagujt rrogat e dy blerjeve te deshtuaraRinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
Tifozat e Juventusit!
« Pergjigju #43 Me: Dhjetor 11, 2009, 10:18:24 PD »
hahahaha

keshtu eshte
nuk ke cfar thua

me vjen keq qe duhet me shit sisokon me pagujt rrogat e dy blerjeve te deshtuara
po me vjen keqe qe juve ne fund te sezonit do japi sisokon se eshte lojtar qe bene nryshim te juvja po mos arro se ne vendin e sisokos luan
markizjo dhe sa per melon dhe digon fillimi eshte akoma pak durim dhe do shikojm qe sjan shpenim ikote shoku

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Tifozat e Juventusit!
« Pergjigju #44 Me: Dhjetor 11, 2009, 09:55:01 MD »
hahahaha

keshtu eshte
nuk ke cfar thua

me vjen keq qe duhet me shit sisokon me pagujt rrogat e dy blerjeve te deshtuara
po me vjen keqe qe juve ne fund te sezonit do japi sisokon se eshte lojtar qe bene nryshim te juvja po mos arro se ne vendin e sisokos luan
markizjo dhe sa per melon dhe digon fillimi eshte akoma pak durim dhe do shikojm qe sjan shpenim ikote shoku

vertet per ne futbolli eshte ndjenje

po per drejtusit e juves eshte edhe biznes


kshu qe demi ekonomik i ardh nga eleminimi nuk mund te presi derisa diego dhe melo  te mesojne te luajne.Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.