Autori Tema: Tifozat e Juventusit!  (Lexuar 22815 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

  • Vlonjati
  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6899
  • Popullariteti: 152
  • Born to touch your feelings.
    • Albanian Chat
Tifozat e Juventusit!
« Pergjigju #135 Me: Shkurt 20, 2014, 12:23:34 MD »
Po pres pergjigjen nga ju Curva nord…  >:D
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.