Autori Tema: Tifozat e INTERIT!!!!!!  (Lexuar 37877 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë arsen koka

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 153
 • Popullariteti: 0
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #60 Me: Gusht 14, 2008, 04:30:55 MD »
oeoeoeooeeoeoeoeoeoeoeoeooe

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #61 Me: Gusht 14, 2008, 04:35:40 MD »
po behem dhe un me interin u pa puna :P

Jashtë Linjë TANI SR

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #62 Me: Shtator 09, 2008, 07:21:18 MD »
POSHT INTERI

Jashtë Linjë NERAZZURRI

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 16
 • Popullariteti: 0
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #63 Me: Shtator 09, 2008, 07:34:05 MD »
DO TI DEGJENEROJME TE GJITHA EKIPET E SERIA A DHE EVROPIANE INTER INTER INTER INTER INTER INTER INTER INTER FOR EVER

Jashtë Linjë katalanasi

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 31
 • Popullariteti: 0
 • Barcelona Messi dhe Une yjet mbeten gjithmone yje
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #64 Me: Nëntor 05, 2008, 12:17:27 MD »
po c tifoza te interit mo 3 me3 me anortosin juve ini lyra mo e pate barcelonen 1 0 po eshte i vetmi ekip qe u kualifikua

Jashtë Linjë space_boy

 • njeriu nuk jeton vetem prej buke !
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 316
 • Popullariteti: -1
 • WWW.VERIU.COM
  • veriu.com
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #65 Me: Nëntor 05, 2008, 02:45:56 MD »
INTER ESHTE SKUADERA ME PASTER E BOTE !
1)NUK KEMI RENE KURRE NE SERIA B.
2)NUK JEMI AKUZUAR KURRE PER GARE TE PA NDERSHME (blerje ndeshjesh,perdorim droge e dopingu etj)
3)GJITHCKA KEMI ARRITUR E KEMI BERE ME DJERSE.......
Njeriu nuk jeton vetem prej buke !

Jashtë Linjë andiii

 • Suprem Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1457
 • Popullariteti: 5
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #66 Me: Nëntor 11, 2008, 04:32:30 MD »
Interi Champion me Adrianon de Ibrahimoviqin.

Jashtë Linjë flammableclea

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • Time is what we want most, but what we use worst.
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #67 Me: Nëntor 14, 2008, 10:57:54 PD »
Ne me Interin jemi...por u be 2 jave rresht qe po na le pa fryme deri ne minute te fundit...nejse e rendesishme eshte te fitojme....Forca Inter!!!
[/i]
“God bless thee; and put meekness in thy mind, love, charity, obedience, and true duty!”

Jashtë Linjë UnKnoW

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #68 Me: Janar 01, 2009, 07:15:23 MD »
JU GJETA SHOK HEHEH. I LOVE INTER

Jashtë Linjë andiii

 • Suprem Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1457
 • Popullariteti: 5
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #69 Me: Janar 01, 2009, 09:29:49 MD »
iNtEr ChaMpIoNnN.

Jashtë Linjë gunBARDH 2

 • smarti
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 226
 • Popullariteti: 0
 • ZOTRI LIND NUK ARRIN TE BEHESH
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #70 Me: Janar 01, 2009, 09:39:07 MD »
Bravo sa jemi deri tani.
QESHJA JUAJ .. PASIONI IM

Jashtë Linjë valmoo

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #71 Me: Janar 01, 2009, 10:25:59 MD »
Bravo sa jemi deri tani.
Sa gjysma Gjialloroseve :P hahahha :D

Jashtë Linjë andiii

 • Suprem Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1457
 • Popullariteti: 5
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #72 Me: Janar 03, 2009, 11:35:26 PD »
Bravo sa jemi deri tani.
Sa gjysma Gjialloroseve :P hahahha :D


HaHaHa me rendesi rrezulltati.

Jashtë Linjë andiii

 • Suprem Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1457
 • Popullariteti: 5
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #73 Me: Janar 03, 2009, 12:55:40 MD »
A ka ndokush ndonje forum te Interit .?.

Jashtë Linjë andiii

 • Suprem Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1457
 • Popullariteti: 5
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #74 Me: Janar 03, 2009, 01:06:15 MD »
President - Massimo Moratti

Administration Committee - Angelomario Moratti, Rinaldo Ghelfi, Ernesto Paolillo

Board of Directors - Carlo d'Urso, Maurizio Fabris, Marco Gastel, Rinaldo Ghelfi, Tommaso Giulini, Luigi Amato Molinari, Angelo Moratti, Angelomario Moratti, Giovanni Moratti, Massimo Moratti, Natalino Curzola Moratti, Ernesto Paolillo, Pier Francesco Saviotti, Accursio Scorza, Marco Tronchetti Provera.

Board of auditors, Permanent Auditors - Giovanni Luigi Camera, Fabrizio Colombo, Alberto Usuelli, Franco Buccarella, Paolo Andrea Colombo

Managing Director & Chief Operating Officer - Ernesto Paolillo

Vice Managing Director - Stefano Filucchi

PA to President - Monica Volpi

Operational Services Director - Luciano Cucchia

Personal Director, Operational Services Responsible - Angelo Paolillo

Technical Director - Marco Branca

Transfer Market Consultant & First-team Representative - Gabriele Oriali

Team Manager - Andrea Butti

Youth Academy Director - Piero Ausilio

Head of Scouts, Youth Academy - Pierluigi Casiraghi

Base Activities Head, Youth Academy - Roberto Samaden

Chief of Medical Staff - Franco Combi

Finance Director - Paolo Pessina

Stadium Area and Security Director - Pierfrancesco Barletta

Commercial Director - Katia Bassi

Communications Director - Paolo Viganò

Editorial Director, Inter Channel & IFC magazine - Susanna Wermelinger

Press Office - Luigi Crippa, Claudia Maddalena, Stewart Park, Leo Picchi.