Autori Tema: Tifozat e INTERIT!!!!!!  (Lexuar 37849 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #30 Me: Maj 18, 2008, 06:04:37 MD »
Urime  per fitoren e kampjonatit gjithe Interistave te forumit.  :)


Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #31 Me: Maj 18, 2008, 08:07:52 MD »
Urime  per fitoren e kampjonatit gjithe Interistave te forumit.  :)Grazie Nastrooooooooo........dhe ti si Berlusconi...eee...haha...
Me ne fund...almeno questo...titolo...

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #32 Me: Maj 18, 2008, 08:40:33 MD »
Urrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Urrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #33 Me: Maj 18, 2008, 08:46:37 MD »
Hajde urime dhe tjetrin e fitofshit pas 20 vjetesh  ;D
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #34 Me: Maj 18, 2008, 08:48:35 MD »
Hajde urime dhe tjetrin e fitofshit pas 20 vjetesh  ;D
E lame qe s'ka snje juventin dhe milanist.Hajt pesht ti.... >:(
Urrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #35 Me: Maj 20, 2008, 03:38:58 MD »
Hajde urime dhe tjetrin e fitofshit pas 20 vjetesh  ;D

Oooooooooooooooooo ngadale mo ti!!!
 Fjalen tende e degjofte veshi i shurdhuar,ishalla......
Hahahahahahahahahahaha ...

Jashtë Linjë Plaku

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 258
 • Popullariteti: 1
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #36 Me: Maj 20, 2008, 09:00:45 MD »
Urime urime.

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #37 Me: Maj 21, 2008, 01:11:36 PD »
turp tkeni   gzoheni me i skudet leshi ... ka sh diferenc inter me MILAN il grande Milan e si  8)

Jashtë Linjë Curtis

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #38 Me: Maj 24, 2008, 12:11:02 MD »
interi ja mylli gojen gjith italis me titullin qe mori.ska shans as 1 juventin ose romanist qe ta vej ne dyshim kte titull.lene pastaj milanin qe ska b*th as per champions
« Redaktimi i Fundit: Maj 24, 2008, 12:58:55 MD nga mondiana »

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #39 Me: Maj 24, 2008, 01:09:54 MD »
interi ja mylli gojen gjith italis me titullin qe mori.ska shans as 1 juventin ose romanist qe ta vej ne dyshim kte titull.lene pastaj milanin qe ska b*th as per champions
Hahahaha...c'ma kenaqe zemren me kete postim... mo Curtis...
Jo per gjo...por kemi ca rivale mo...
qe jane tifoze sportive...
por sportivitetin, s'jane ne gjendje t'a praktikojne...per fat te keq.. them una...
hahahahahahahahahahahahahaha....


(te lutem mos i shkruaj te plota fjalet vulgare!
Rregullorja e forumit, s'e lejon!) 

Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #40 Me: Maj 27, 2008, 10:28:02 PD »
O sikur te ishte ndeshia e fundit Roma Inter (x scudeto) nuk besoi se do ta kishit kalu kollai (do kishi humbur!!! ashtu si hubet per kup te italis), pasati intri e pati me mybll kampionati 2 muai me par dhe i erdh terezia e mori ne ndeshie te fundit.pfffffffffffffffff

pastai nje scuader qe fiton scudeton, pse nuk fitoi edhe kupen e italis????????????????????????

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #41 Me: Maj 27, 2008, 02:59:40 MD »
O sikur te ishte ndeshia e fundit Roma Inter (x scudeto) nuk besoi se do ta kishit kalu kollai (do kishi humbur!!! ashtu si hubet per kup te italis), pasati intri e pati me mybll kampionati 2 muai me par dhe i erdh terezia e mori ne ndeshie te fundit.pfffffffffffffffff

pastai nje scuader qe fiton scudeton, pse nuk fitoi edhe kupen e italis????????????????????????
Eh mo Vilson!
Sa shume dilema te paskan pushtuar mo lal?!
:-* mistrec!

Jashtë Linjë il_duro

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 41
 • Popullariteti: 0
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #42 Me: Maj 28, 2008, 08:53:07 PD »
ej mos mi a shani interin keti yllit (mondianes) un nuk jam  interist por po behem meqe qenke ti ;D O0

pom pse interi e mori scudeton???  ;D


ncncncnc interist kuuuuuuuuuuuuuurr sorry mondiana po deshe behem un ;D

il colore della me**a nero blu è neroooooooooo bluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

surry eeee po me erdhi kshu nga inati O0

°°Il_Ca***_duro°°

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #43 Me: Maj 28, 2008, 06:26:01 MD »
ej mos mi a shani interin keti yllit (mondianes) un nuk jam  interist por po behem meqe qenke ti ;D O0

pom pse interi e mori scudeton???  ;D


ncncncnc interist kuuuuuuuuuuuuuurr sorry mondiana po deshe behem un ;D

il colore della me**a nero blu è neroooooooooo bluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

surry eeee po me erdhi kshu nga inati O0Santo Cielo...Ma quando sei confuso...ragà...!
E ke lexuar titullin e temes lal?
Tifoz Interist ti s'je. E atehere kush djallin te dha leje, te hysh ketu mo?
hahaha...Mos u deshpero!
Sportiviteti eshte virtyt i pak kujt.Prandaj ty te mungon.

Jashtë Linjë il_duro

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 41
 • Popullariteti: 0
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #44 Me: Maj 29, 2008, 09:19:33 PD »
haha mondiana
he mi he ja po behem edhe un interist po deshe ti?! ;D

Ne fakt nuk jam shum tifos fotbollit por jam tifos ****** hehe

'''Vivaa la fi** e chi la castiga''' (ja per kte jam tifos un O0)

°°Il_Ca***_duro°°