Autori Tema: Tifozat e INTERIT!!!!!!  (Lexuar 37871 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #225 Me: Prill 09, 2011, 12:49:32 PD »
Urime per Champions.  [laugh1]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #226 Me: Prill 09, 2011, 02:53:31 MD »
luxor kujtonin  se do benim prap triplet keta  [rlmao] [rlmao]Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #227 Me: Prill 10, 2011, 12:10:12 PD »
interin sa her ... ne do 3 muaj te mbledh veten [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #228 Me: Prill 13, 2011, 09:32:37 MD »
sa optimist qe ishte ai juda...

e hengri nje qe pjesen e pare  [laugh1] [laugh1]Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #229 Me: Prill 14, 2011, 08:22:10 PD »
tifozat e interit ta mbajne veten pas 45 vjetesh munde ta prekin prap championsin [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #230 Me: Prill 14, 2011, 05:25:24 MD »
po kta spo duken asnjeri, nga kan humbur, apo ska tifoza interi ktu ne forum?  [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #231 Me: Tetor 16, 2011, 12:00:51 PD »
qenka ul flamuri ne gjysem shtize ketu me duket  [tongue3]Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #232 Me: Tetor 16, 2011, 10:39:11 PD »
pse ka tifoza interi [tongue3] [tongue3] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #233 Me: Janar 17, 2012, 12:33:49 PD »
po ka noi nji ashtu tek tuk :P

Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #234 Me: Janar 29, 2012, 07:21:34 MD »
kete vite do dilni ne vende 4 [cheesy1]

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #235 Me: Janar 29, 2012, 08:55:26 MD »
xhoni, mos luaj me ndjenjat e Interisteve :P

Jashtë Linjë Ankel

 • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 524
 • Popullariteti: 3
 • Durim,Qetesi,Reflektim
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #236 Me: Janar 29, 2012, 09:25:39 MD »
Interin do ta shesin ne ebay mbas kesaj humbjeje qe beri sot
Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #237 Me: Janar 29, 2012, 10:00:01 MD »
Me te rraf dhe LECE  :)

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Tifozat e INTERIT!!!!!!
« Pergjigju #238 Me: Janar 30, 2012, 06:40:55 MD »
xhoni, mos luaj me ndjenjat e Interisteve :P

spo luaja po shprehja keqardhje [cheesy1] [cheesy1] [cheers]