Autori Tema: Tifozat e Barcelones..  (Lexuar 8533 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Dangerous-

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 956
 • Popullariteti: 19
Tifozat e Barcelones..
« Pergjigju #30 Me: Prill 20, 2010, 08:09:27 MD »
Do Rrifet Sonde Barca  [winningdance] [winningdance]

hahah u wish  [mrgreen]
Do hani dajak sonde  [teethsmile]

S'jam me barcen jo ,por qe jan me mire kte vit ;)
love life, engage in it, give it all you've got. love it with a passion, because life truly does give back, many times over, what you put into it!!
[img]

Jashtë Linjë djali_dk

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 607
 • Popullariteti: 12
Tifozat e Barcelones..
« Pergjigju #31 Me: Prill 20, 2010, 08:11:16 MD »

Jashtë Linjë Dangerous-

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 956
 • Popullariteti: 19
Tifozat e Barcelones..
« Pergjigju #32 Me: Prill 20, 2010, 08:12:21 MD »
Do Rrifet Sonde Barca  [winningdance] [winningdance]

hahah u wish  [mrgreen]
Do hani dajak sonde  [teethsmile]

S'jam me barcen jo ,por qe jan me mire kte vit ;)
eto shenon sonte

Ai le te shenoj , por varet sa shenon messi  [rlmao]
love life, engage in it, give it all you've got. love it with a passion, because life truly does give back, many times over, what you put into it!!
[img]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Tifozat e Barcelones..
« Pergjigju #33 Me: Prill 10, 2014, 12:07:44 PD »
Iku dhe Barcelona  [tongue3]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Tifozat e Barcelones..
« Pergjigju #34 Me: Prill 10, 2014, 11:42:18 PD »
Ka qene ndeshje nam edhe pse vetem 1 gol. E meritoje Atletico, madje i uroje ta fitoje Champions.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Tifozat e Barcelones..
« Pergjigju #35 Me: Prill 10, 2014, 03:19:13 MD »
Ka qene ndeshje nam edhe pse vetem 1 gol. E meritoje Atletico, madje i uroje ta fitoje Champions.
Hera e 1 qe jam dakort me LuXor :)