Autori Tema: Shqiperi-Bosnje  (Lexuar 1935 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë My Love

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 226
 • Popullariteti: 6
Shqiperi-Bosnje
« Me: Tetor 07, 2010, 08:30:16 MD »Të nderuar Tifoza,

 

Me shumë kënaqësi ju njoftojmë mbi detajet e organizimit për ndeshjen e shumëpritur kundër Bosnjës.

 

Çmimi i biletave për anëtarët: 350 leke ~ 2.6 Euro - Tribuna D1.

 

Afati i fundit për rezervimin e biletave dt.6 Tetor, Ora 12:00.

 

Për rezervime dhe çmimin e udhëtimit ju lutemi kontaktoni me përfaqësuesin tuaj më të afert. Kontaktet e tyre i gjeni këtu:
 

Grumbullimi para ndeshjes do të kryhet te Piramida duke filluar në oren 16:00. Këtu do të mund të pajiseni dhe me materialet tifozerike (shalla, fanella, kartela anetaresimi etj). Nisja për në stadium drejt fitores do të jetë në oren 18:30.

 

Ju lutemi rrespektoni oraret dhe kryeni pagesen perpara afatit. Interesimi për këtë ndeshje është i veçantë, kështu që ju lutemi të ndihmojmë njëri – tjetrin në një organizim sa më të mirë!

 

Vizitoni herë pas here faqen tonë për të rejat më të fundit!

 

Ta ndihmojmë kombtaren drejt fitores dhe ruajtjes së vendit të PARË në grup!

 

O SA MIRË ME QENË SHQIPTAR!Tifozat Kuq e Zi
« Redaktimi i Fundit: Tetor 07, 2010, 08:32:48 MD nga My Love »

No Hapesira jone.?  No Party.!
⎝⏠⏝⏠⎠


Jashtë Linjë *LiNa*

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 636
 • Popullariteti: 13
Shqiperi-Bosnje
« Pergjigju #1 Me: Tetor 07, 2010, 10:47:56 MD »
Dhasht zoti te mos na shkoj fytyra aahahahah

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Shqiperi-Bosnje
« Pergjigju #2 Me: Tetor 10, 2010, 01:08:48 MD »
Ehhh more Shqypnira liberalizohuni ju sa te doni  - he he hee 1-1  [prankster]  .....wowww pa e pa Kosovo qa ju ka bere xamaxit mbreme se ....ej paramendoni veq Friendly edhe i kena mbyt 2-0 ...e lere me kur te liberalizohemi edhe neve ,besoj 1-1 ose edhe me shummm  [tongue3]  eeeer   KOsovo Kosovo  Kosovoo [winningdance] [winningdance]
kush nuk beson shikojeni reprizen sonte ne tv ---  privat  apo ta them  [undecided1]  nejse me rendesi fituam ;)

Jashtë Linjë *LiNa*

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 636
 • Popullariteti: 13
Shqiperi-Bosnje
« Pergjigju #3 Me: Tetor 10, 2010, 02:55:35 MD »
Ehhh more Shqypnira liberalizohuni ju sa te doni  - he he hee 1-1  [prankster]  .....wowww pa e pa Kosovo qa ju ka bere xamaxit mbreme se ....ej paramendoni veq Friendly edhe i kena mbyt 2-0 ...e lere me kur te liberalizohemi edhe neve ,besoj 1-1 ose edhe me shummm  [tongue3]  eeeer   KOsovo Kosovo  Kosovoo [winningdance] [winningdance]
kush nuk beson shikojeni reprizen sonte ne tv ---  privat  apo ta them  [undecided1]  nejse me rendesi fituam ;)Fituamm un se dita un kerkoja te di askush sme tregoj ku ka repriz sonte?