Autori Tema: RESPEKT PER GJERMANET !!  (Lexuar 25679 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
respekt per gjermanet
« Pergjigju #15 Me: Qershor 28, 2010, 02:50:10 MD »
Nuk fola per bukurine, por surratin e shtrembet.  [laugh1]
o surrat drejtkendshe  ;D mos fol se si ke par live sic i pash unaaaaa hahahahha
Gjermaniaaaa do fitoj se ndryshe e poqa mistrecen ne hell LOL

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
respekt per gjermanet
« Pergjigju #16 Me: Qershor 28, 2010, 03:45:24 MD »
Nuk fola per bukurine, por surratin e shtrembet.  [laugh1]
o surrat drejtkendshe  ;D mos fol se si ke par live sic i pash unaaaaa hahahahha
Gjermaniaaaa do fitoj se ndryshe e poqa mistrecen ne hell LOL
Te ma rruaç kur s'kam kohe.  [laugh1]

Ndersa ti qapken mos ngaterro sportin me politiken. Ju gjermanet i puthet menderen brazilianeve ne 2002 edhe mos flisni me se late nam.  [laugh1]

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
respekt per gjermanet
« Pergjigju #17 Me: Qershor 28, 2010, 04:07:05 MD »
o noob te thashe edhe me lart mentaliteti gjerman ste le kurre ne balte
jo ate po edhe dy te tjere ti falnim  perseri do fitonin

qapkeni une jam tifoz me Hollanden per vete dhe tifozet e Anglise i kam pershendetur me kete kengenAjo qe dua te them une eshte qe mos dil me ate arsyetim "edhe dy te tjere ti falnim perseri do fitonin" pasi nje tifoz anglez (apo dhe une) shume mire mund te te pergjigjemi duke te te thene
- Lexo "Teorine e kaosit" mund te kishit fituar edhe 10 - 2... sdq iku dhe kjo :D

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
respekt per gjermanet
« Pergjigju #18 Me: Qershor 28, 2010, 04:48:11 MD »
Nuk fola per bukurine, por surratin e shtrembet.  [laugh1]
o surrat drejtkendshe  ;D mos fol se si ke par live sic i pash unaaaaa hahahahha
Gjermaniaaaa do fitoj se ndryshe e poqa mistrecen ne hell LOL
Te ma rruaç kur s'kam kohe.  [laugh1]

Ndersa ti qapken mos ngaterro sportin me politiken. Ju gjermanet i puthet menderen brazilianeve ne 2002 edhe mos flisni me se late nam.  [laugh1]

strece shikojme perpara dhe jo mbrapa
e kaluara eshte nje pervoje me shume

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
respekt per gjermanet
« Pergjigju #19 Me: Qershor 28, 2010, 04:49:59 MD »
noob keq me vjen po hollanda eshte nje ekip qe e rrahu edhe shqiperia
po harro edhe nje fakt tjeter te tera ekipet ne luksemburg shkonin per te rritur golavarazhin hollanda jote mezi fitoi 1-0 [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
respekt per gjermanet
« Pergjigju #20 Me: Qershor 28, 2010, 08:24:22 MD »
n00b te vjen inat qe fitoi gjermani dje re  [teasing] [tongue3]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
respekt per gjermanet
« Pergjigju #21 Me: Qershor 28, 2010, 08:28:21 MD »
E po pasardhesit e Hitlerit te bekuar  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
respekt per gjermanet
« Pergjigju #22 Me: Korrik 03, 2010, 05:56:33 MD »
deuchland
keta jane yjet qe te falin kenaqesi emocion [bravo] [bravo] [bravo] [bravo] [bravo]

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
respekt per gjermanet
« Pergjigju #23 Me: Korrik 03, 2010, 07:35:43 MD »
sikur ma parandjente zemra o njerez , shkova vura bast ;D  cdo her ka nga 1 her te par  looooooooooooooooooooooool
go go Germany se na shtove vleren ne bank  hahhahahaa

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
respekt per gjermanet
« Pergjigju #24 Me: Korrik 03, 2010, 08:12:10 MD »
  [grin1]vallai respekte se sot e treguan veten  [bodybuilding] si me qen Shqiptar dukeshin  [laugh1]  po po car flamuri k&z  [rlmao] [rlmao]
 [bravo] Germany  [grin1] rroft MERKEL se e kam shume xhan  [laugh1] shume origjinale me duket sinqerisht  [bigok] ;)

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
respekt per gjermanet
« Pergjigju #25 Me: Korrik 03, 2010, 10:32:47 MD »
Gjermanet nuk luajne, LUFTOJNE. Kur zbret ne sulm Gjermania te tremb duket sikur po zbret Wehrmacht.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
respekt per gjermanet
« Pergjigju #26 Me: Korrik 04, 2010, 12:10:57 PD »
ishallah na bie te ndeshemi me hollanden se e kemi gati xhepin e vogel do me vinte keq vetem per roben

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
respekt per gjermanet
« Pergjigju #27 Me: Korrik 04, 2010, 01:37:50 PD »
Luxor te paska hy edhe ty frika?   [tongue3]
Ska si gjermant jo...kete kampionat dun me marr..
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Minatori

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2068
 • Popullariteti: 66
 • "Shfaqja me e madhe e Zgjuarsise,eshte Dyshimi."
respekt per gjermanet
« Pergjigju #28 Me: Korrik 04, 2010, 05:15:46 PD »
Njehere bravo per gjermanet......ndeshje perfekte kunder Messi&co.
Finalja besoj dhe une qe do jete Hollande-Gjermani!
Une kam nje ves te keq...........nuk bej asnjehere komente perpara ndeshjes,dhe shpresoj qe edhe lojtaret e Gjermanise ta mendojne si qapkeni,po ashtu siç mendonin lojtaret dhe tifozat e Brazilit disa dite me pare.Per tifozat e Gjermanise kam respekt,ca i dua edhe fort [mrgreen],
pa permendur ketu qe kam dhe gjysmen e fisit me Gjermanine,se gjysmen tjeter i kam bere une tifoza me Hollanden! [cheesy1]
Per ta mbyllur,suksese Gjermanise dhe shpresoj te shihemi ne finale,pastaj le te fitoje me i miri!!!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
respekt per gjermanet
« Pergjigju #29 Me: Korrik 04, 2010, 12:03:48 MD »
Njehere bravo per gjermanet......ndeshje perfekte kunder Messi&co.
Finalja besoj dhe une qe do jete Hollande-Gjermani!
Une kam nje ves te keq...........nuk bej asnjehere komente perpara ndeshjes,dhe shpresoj qe edhe lojtaret e Gjermanise ta mendojne si qapkeni,po ashtu siç mendonin lojtaret dhe tifozat e Brazilit disa dite me pare.Per tifozat e Gjermanise kam respekt,ca i dua edhe fort [mrgreen],
pa permendur ketu qe kam dhe gjysmen e fisit me Gjermanine,se gjysmen tjeter i kam bere une tifoza me Hollanden! [cheesy1]
Per ta mbyllur,suksese Gjermanise dhe shpresoj te shihemi ne finale,pastaj le te fitoje me i miri!!!
nncncncncncnncc te lumt dora vogel naq  [rose]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!