Autori Tema: RESPEKT PER GJERMANET !!  (Lexuar 25680 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Me: Qershor 27, 2010, 05:51:39 MD »
« Redaktimi i Fundit: Korrik 05, 2010, 06:56:52 MD nga ♥♥DONCHE♥♥ »

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
respekt per gjermanet
« Pergjigju #1 Me: Qershor 27, 2010, 05:53:38 MD »
ka ndonje anglez ketej nga bahceja [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
respekt per gjermanet
« Pergjigju #2 Me: Qershor 27, 2010, 06:02:56 MD »
Urime per fitoren  <kissing lips> <kissing lips> <kissing lips>

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
respekt per gjermanet
« Pergjigju #3 Me: Qershor 27, 2010, 08:41:07 MD »
yeahhhhhhhhhhhhhh Gjermania
vertet luajten dhe e merituan fitoren me ANglin lol

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
respekt per gjermanet
« Pergjigju #4 Me: Qershor 27, 2010, 09:02:07 MD »
 Yaaaa warum nicht [grin1]  po po respekte sidomos per dhendrrin ;)          [grin1]

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
respekt per gjermanet
« Pergjigju #5 Me: Qershor 28, 2010, 02:31:29 MD »

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
respekt per gjermanet
« Pergjigju #6 Me: Qershor 28, 2010, 02:35:52 MD »
bukur bukur
Gjermanet jan 1-shaaaa

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
respekt per gjermanet
« Pergjigju #7 Me: Qershor 28, 2010, 02:38:29 MD »
mentaliteti gjerman ste le asnjehere ne balte

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
respekt per gjermanet
« Pergjigju #8 Me: Qershor 28, 2010, 02:40:36 MD »

Ja sa njesha jane gjermanet, siç e shihni edhe vet surratin e ketij botit. [laugh1]

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
respekt per gjermanet
« Pergjigju #9 Me: Qershor 28, 2010, 02:41:34 MD »

Ja sa njesha jane gjermanet, siç e shihni edhe vet surratin e ketij botit. [laugh1]

strece i kemi per top dhe jo per tomodela [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
respekt per gjermanet
« Pergjigju #10 Me: Qershor 28, 2010, 02:42:07 MD »
Nuk fola per bukurine, por surratin e shtrembet.  [laugh1]

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
respekt per gjermanet
« Pergjigju #11 Me: Qershor 28, 2010, 02:42:24 MD »
Vertet Gjermania fitoi... po nje cike fair play ne kete mes! Goli i anulluar ishte i rregullt!
Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
respekt per gjermanet
« Pergjigju #12 Me: Qershor 28, 2010, 02:44:10 MD »
o noob te thashe edhe me lart mentaliteti gjerman ste le kurre ne balte
jo ate po edhe dy te tjere ti falnim  perseri do fitonin

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
respekt per gjermanet
« Pergjigju #13 Me: Qershor 28, 2010, 02:45:17 MD »
Nuk fola per bukurine, por surratin e shtrembet.  [laugh1]

ske faj ti strece ti puthim by... rusit se do flisnim gjermanisht tani [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
respekt per gjermanet
« Pergjigju #14 Me: Qershor 28, 2010, 02:46:28 MD »
noob po edhe mua me habiti por sic e tham gjermanet i lan duart me golin tjeter  ;D nuk i ngelen borxhit Anglise hahahaha