Autori Tema: Spanja, fituesja e Kupes se Botes 2010  (Lexuar 2573 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Spanja, fituesja e Kupes se Botes 2010
« Me: Korrik 12, 2010, 03:44:06 MD »

Urime Spanja, meritoi te fitonte!

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Spanja, fituesja e Kupes se Botes 2010
« Pergjigju #1 Me: Korrik 12, 2010, 03:48:44 MD »
Urime .  [bravo] [bravo] [bravo]

 

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Spanja, fituesja e Kupes se Botes 2010
« Pergjigju #2 Me: Korrik 14, 2010, 12:42:02 MD »
Epo  nuk ishte 1 ndeshje aq bukur ashtu [grin1] si do e meritonte 1 boteror ! por megjithate Spanjolet ishin me te mir se Holandezet -te cilet per mendimin tim ben 1 loje te ashper & gabuar sidomos ne pj.1  [phhht],prandaj edhe pse S. fituan me shume fat ,por edhe e merituan ( do doja qe golin ta shenonte Fabregas [grin1] po nejse...!!! ... ok Urime per gjith tifozet e Spanjes [cheers] [cheers]
Gjithash REFERI ishte  [phhht] seriozisht e them [angry3] ,edhe dicka interesante qe kam degju ne 1 radio KS... te thoshte se Gruaja e Howard Web ne nji interviste per.. ! kishte thene : "Cuditem se si po mund te arrin te mbaje gjithe ata lojtar nen kontroll ,KUR nuk eshte ne gjendje ta beje kte me femijet e tij "  [rlmao] [rlmao] [rlmao]  ehhh more WEB  [prankster] ..... si duket paska pas te drejte a !  [bravo]
Sinqerisht keshtu e kam degjuar - nuk e di sa eshte e ver8 ...por gjithsesi interesante a !
 [laugh1]                                                                           [grin1]                        ;)
« Redaktimi i Fundit: Korrik 14, 2010, 01:08:30 MD nga trimi4t »

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Spanja, fituesja e Kupes se Botes 2010
« Pergjigju #3 Me: Korrik 14, 2010, 11:50:21 MD »
E merituan.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Spanja, fituesja e Kupes se Botes 2010
« Pergjigju #4 Me: Korrik 14, 2010, 11:53:00 MD »
ca eshte kupa botes ore po kjo 2010 ? ma shpjegoni pak hahah

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Spanja, fituesja e Kupes se Botes 2010
« Pergjigju #5 Me: Korrik 15, 2010, 12:06:06 PD »
E c'fare mund te prisje nga nje boteror di Waka Waka. [tongue3]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Spanja, fituesja e Kupes se Botes 2010
« Pergjigju #6 Me: Korrik 15, 2010, 12:06:55 PD »
Ore akoma me kupen e botes merreni ju  [teethsmile]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Spanja, fituesja e Kupes se Botes 2010
« Pergjigju #7 Me: Korrik 15, 2010, 10:45:24 PD »
Urime SPANJA, fitore e merituar.

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
Spanja, fituesja e Kupes se Botes 2010
« Pergjigju #8 Me: Korrik 16, 2010, 04:48:44 MD »
Nje fitore e merituar  [cheers]
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!