Forumi Nastradini

Bota e Sportit => Futbolli => Tema është filluar nga: qapkeni ne Qershor 27, 2010, 05:51:39 MD

Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Qershor 27, 2010, 05:51:39 MD
(http://www.flaggezeigen.de/catalog/images/delfussb03.JPG)
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: qapkeni ne Qershor 27, 2010, 05:53:38 MD
ka ndonje anglez ketej nga bahceja [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Qershor 27, 2010, 06:02:56 MD
Urime per fitoren  <kissing lips> <kissing lips> <kissing lips>
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: *Bleri* ne Qershor 27, 2010, 08:41:07 MD
yeahhhhhhhhhhhhhh Gjermania
vertet luajten dhe e merituan fitoren me ANglin lol
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: trimi4t ne Qershor 27, 2010, 09:02:07 MD
 Yaaaa warum nicht [grin1]  po po respekte sidomos per dhendrrin ;)          [grin1]
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: qapkeni ne Qershor 28, 2010, 02:31:29 MD
(http://www.tagsmaker.com/upload_img/22426ff4d42d05dc121e9558f8b2dcce.jpg)
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: *Bleri* ne Qershor 28, 2010, 02:35:52 MD
bukur bukur
Gjermanet jan 1-shaaaa
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: qapkeni ne Qershor 28, 2010, 02:38:29 MD
mentaliteti gjerman ste le asnjehere ne balte
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: Mistrece ne Qershor 28, 2010, 02:40:36 MD
(http://www.tagsmaker.com/upload_img/22426ff4d42d05dc121e9558f8b2dcce.jpg)
Ja sa njesha jane gjermanet, siç e shihni edhe vet surratin e ketij botit. [laugh1]
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: qapkeni ne Qershor 28, 2010, 02:41:34 MD
(http://www.tagsmaker.com/upload_img/22426ff4d42d05dc121e9558f8b2dcce.jpg)
Ja sa njesha jane gjermanet, siç e shihni edhe vet surratin e ketij botit. [laugh1]

strece i kemi per top dhe jo per tomodela [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: Mistrece ne Qershor 28, 2010, 02:42:07 MD
Nuk fola per bukurine, por surratin e shtrembet.  [laugh1]
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: n00b ne Qershor 28, 2010, 02:42:24 MD
Vertet Gjermania fitoi... po nje cike fair play ne kete mes! Goli i anulluar ishte i rregullt!

(http://i.imgur.com/k2Wqo.jpg)

(http://i.imgur.com/QxJvh.jpg)
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: qapkeni ne Qershor 28, 2010, 02:44:10 MD
o noob te thashe edhe me lart mentaliteti gjerman ste le kurre ne balte
jo ate po edhe dy te tjere ti falnim  perseri do fitonin
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: qapkeni ne Qershor 28, 2010, 02:45:17 MD
Nuk fola per bukurine, por surratin e shtrembet.  [laugh1]

ske faj ti strece ti puthim by... rusit se do flisnim gjermanisht tani [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: *Bleri* ne Qershor 28, 2010, 02:46:28 MD
noob po edhe mua me habiti por sic e tham gjermanet i lan duart me golin tjeter  ;D nuk i ngelen borxhit Anglise hahahaha
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: *Bleri* ne Qershor 28, 2010, 02:50:10 MD
Nuk fola per bukurine, por surratin e shtrembet.  [laugh1]
o surrat drejtkendshe  ;D mos fol se si ke par live sic i pash unaaaaa hahahahha
Gjermaniaaaa do fitoj se ndryshe e poqa mistrecen ne hell LOL
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: Mistrece ne Qershor 28, 2010, 03:45:24 MD
Nuk fola per bukurine, por surratin e shtrembet.  [laugh1]
o surrat drejtkendshe  ;D mos fol se si ke par live sic i pash unaaaaa hahahahha
Gjermaniaaaa do fitoj se ndryshe e poqa mistrecen ne hell LOL
Te ma rruaç kur s'kam kohe.  [laugh1]

Ndersa ti qapken mos ngaterro sportin me politiken. Ju gjermanet i puthet menderen brazilianeve ne 2002 edhe mos flisni me se late nam.  [laugh1]
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: n00b ne Qershor 28, 2010, 04:07:05 MD
o noob te thashe edhe me lart mentaliteti gjerman ste le kurre ne balte
jo ate po edhe dy te tjere ti falnim  perseri do fitonin

qapkeni une jam tifoz me Hollanden per vete dhe tifozet e Anglise i kam pershendetur me kete kengen

Lightning seeds three lions (http://www.youtube.com/watch?v=4QIAv2EoIP0#)

Ajo qe dua te them une eshte qe mos dil me ate arsyetim "edhe dy te tjere ti falnim perseri do fitonin" pasi nje tifoz anglez (apo dhe une) shume mire mund te te pergjigjemi duke te te thene
- Lexo "Teorine e kaosit" mund te kishit fituar edhe 10 - 2... sdq iku dhe kjo :D
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: qapkeni ne Qershor 28, 2010, 04:48:11 MD
Nuk fola per bukurine, por surratin e shtrembet.  [laugh1]
o surrat drejtkendshe  ;D mos fol se si ke par live sic i pash unaaaaa hahahahha
Gjermaniaaaa do fitoj se ndryshe e poqa mistrecen ne hell LOL
Te ma rruaç kur s'kam kohe.  [laugh1]

Ndersa ti qapken mos ngaterro sportin me politiken. Ju gjermanet i puthet menderen brazilianeve ne 2002 edhe mos flisni me se late nam.  [laugh1]

strece shikojme perpara dhe jo mbrapa
e kaluara eshte nje pervoje me shume
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: qapkeni ne Qershor 28, 2010, 04:49:59 MD
noob keq me vjen po hollanda eshte nje ekip qe e rrahu edhe shqiperia
po harro edhe nje fakt tjeter te tera ekipet ne luksemburg shkonin per te rritur golavarazhin hollanda jote mezi fitoi 1-0 [laugh1] [laugh1]
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: Vagabonda ne Qershor 28, 2010, 08:24:22 MD
n00b te vjen inat qe fitoi gjermani dje re  [teasing] [tongue3]
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Qershor 28, 2010, 08:28:21 MD
E po pasardhesit e Hitlerit te bekuar  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 03, 2010, 05:56:33 MD
deuchland
keta jane yjet qe te falin kenaqesi emocion [bravo] [bravo] [bravo] [bravo] [bravo]
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 03, 2010, 07:35:43 MD
sikur ma parandjente zemra o njerez , shkova vura bast ;D  cdo her ka nga 1 her te par  looooooooooooooooooooooool
go go Germany se na shtove vleren ne bank  hahhahahaa
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: trimi4t ne Korrik 03, 2010, 08:12:10 MD
  [grin1]vallai respekte se sot e treguan veten  [bodybuilding] si me qen Shqiptar dukeshin  [laugh1]  po po car flamuri k&z  [rlmao] [rlmao]
 [bravo] Germany  [grin1] rroft MERKEL se e kam shume xhan  [laugh1] shume origjinale me duket sinqerisht  [bigok] ;)
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: LuXor ne Korrik 03, 2010, 10:32:47 MD
Gjermanet nuk luajne, LUFTOJNE. Kur zbret ne sulm Gjermania te tremb duket sikur po zbret Wehrmacht.
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 04, 2010, 12:10:57 PD
ishallah na bie te ndeshemi me hollanden se e kemi gati xhepin e vogel do me vinte keq vetem per roben
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: Vagabonda ne Korrik 04, 2010, 01:37:50 PD
Luxor te paska hy edhe ty frika?   [tongue3]
Ska si gjermant jo...kete kampionat dun me marr..
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: Minatori ne Korrik 04, 2010, 05:15:46 PD
Njehere bravo per gjermanet......ndeshje perfekte kunder Messi&co.
Finalja besoj dhe une qe do jete Hollande-Gjermani!
Une kam nje ves te keq...........nuk bej asnjehere komente perpara ndeshjes,dhe shpresoj qe edhe lojtaret e Gjermanise ta mendojne si qapkeni,po ashtu siç mendonin lojtaret dhe tifozat e Brazilit disa dite me pare.Per tifozat e Gjermanise kam respekt,ca i dua edhe fort [mrgreen],
pa permendur ketu qe kam dhe gjysmen e fisit me Gjermanine,se gjysmen tjeter i kam bere une tifoza me Hollanden! [cheesy1]
Per ta mbyllur,suksese Gjermanise dhe shpresoj te shihemi ne finale,pastaj le te fitoje me i miri!!!
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: Vagabonda ne Korrik 04, 2010, 12:03:48 MD
Njehere bravo per gjermanet......ndeshje perfekte kunder Messi&co.
Finalja besoj dhe une qe do jete Hollande-Gjermani!
Une kam nje ves te keq...........nuk bej asnjehere komente perpara ndeshjes,dhe shpresoj qe edhe lojtaret e Gjermanise ta mendojne si qapkeni,po ashtu siç mendonin lojtaret dhe tifozat e Brazilit disa dite me pare.Per tifozat e Gjermanise kam respekt,ca i dua edhe fort [mrgreen],
pa permendur ketu qe kam dhe gjysmen e fisit me Gjermanine,se gjysmen tjeter i kam bere une tifoza me Hollanden! [cheesy1]
Per ta mbyllur,suksese Gjermanise dhe shpresoj te shihemi ne finale,pastaj le te fitoje me i miri!!!
nncncncncncnncc te lumt dora vogel naq  [rose]
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: trimi4t ne Korrik 04, 2010, 09:04:13 MD
 [grin1]edhe 1 here ver8 Respekte se kan bere nje loje dhe atmosfere spektakel ashtu si e meriton 1 boteror  [bigok] ishte ndeshja me e bukur qe kam par deri tani [bigok] Mueller ,Podolski ,Neuer,Klose etj ishin klassss fare [coolthumb]
Gjithashtu shfrytezoj rastin [laugh1] RROFTTT ANGELA MERKEL  [bodybuilding][bigok] [kisss2] [kisss2] [kisss2] :-*  [coolthumb]                   
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: LuXor ne Korrik 04, 2010, 09:23:32 MD
Po ate rrofte Angela Merkel ne fund çe kishe? :D
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 04, 2010, 09:33:41 MD
qe ta kuptosh ti lux
se eshte shteti ai qe paguan per te tera shkollat qe jane hap ne te kater anet e gjermanise per keta talente qe shikon ti ne boteror
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: trimi4t ne Korrik 04, 2010, 10:32:15 MD
Po ate rrofte Angela Merkel ne fund çe kishe? :D
[grin1] O LuXor shefi si thot choco [tongue3] sa per Merkel eshte "shumeee private "[laugh1]  he he qapkeni  [coolthumb]
ej sinqerisht me pelqen kjo Merkel edhe pike mor burr [bigok] e kam shumeee Xhan se eshte ver8 Origjinale +e embel [kisss2]+ Lidere e Zonja ++ pra vetem plusa  [grin1] [bigok] ;)
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 05, 2010, 06:53:01 MD
 lojtaret gjerman do fitojn  ksaj radhe apo jo?

se kam ndermend te pasurohem ;P
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 05, 2010, 06:54:16 MD
lojtaret gjerman do fitojn  ksaj radhe apo jo?

se kam ndermend te pasurohem ;P

mos vrit mendjen fare bler mentaliteti gjerman ste le asnjeher ne balte
Titulli: respekt per gjermanet
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Korrik 05, 2010, 06:56:23 MD
GO GO GO DEUTSCHLAND [coolthumb] [coolthumb]

(http://image36.webshots.com/37/1/34/40/2410134400095061974Uxemim_ph.jpg)
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 05, 2010, 07:03:00 MD
lojtaret gjerman do fitojn  ksaj radhe apo jo?

se kam ndermend te pasurohem ;P


mos vrit mendjen fare bler mentaliteti gjerman ste le asnjeher ne balte

te hengert goja sheqer ;D
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 05, 2010, 07:03:58 MD
lojtaret gjerman do fitojn  ksaj radhe apo jo?

se kam ndermend te pasurohem ;P


mos vrit mendjen fare bler mentaliteti gjerman ste le asnjeher ne balte

te hengert goja sheqer ;D

kaq pak me ti do behesh e pasur dhe mu ma mbush gojen me sheqer vetem [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 06, 2010, 06:44:52 MD
cke ti makinen ta blej neser nqs fitojm hahahahaha
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 06, 2010, 06:45:51 MD
cke ti makinen ta blej neser nqs fitojm hahahahaha

ti rrofsh o bler  po e degjove  ne tv se cfare na beri oktapodi orakull sot?
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 06, 2010, 09:21:59 MD
cna i preu krahet ai oktapodi i qelbur [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 07, 2010, 12:40:54 PD
qapken une jam konfidente neser tek Gjermania.
Shpresoj mos me zhgenjej parandjenja ;D
Go Go Deutschland
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: n00b ne Korrik 07, 2010, 12:50:38 PD
hahahah çfare keni? Pse trembeni? Jeni apo jo tifoze te Gjermanise?
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Mistrece ne Korrik 07, 2010, 12:53:08 PD
Aman se vetem tedeskat s'kane futboll, se ku e lexova qe duhet t'i drejtonte Wermaht. Tamam, te mblidheshin nja 11 SS, me ne krye Himler edhe te bridhnin pas topit. 8)
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 07, 2010, 12:54:24 PD

prap e mendoj se Gjermanet  kan nisur shum fuqishem kte kampionat dhe e kan siguruar FITOREN ;D
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Mistrece ne Korrik 07, 2010, 12:55:35 PD

prap e mendoj se Gjermanet  kan nisur shum fuqishem kte kampionat dhe e kan siguruar FITOREN ;D
shume fuqishem me gestapot e tjere te evropes, serbet? [rlmao]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 07, 2010, 12:58:55 PD

prap e mendoj se Gjermanet  kan nisur shum fuqishem kte kampionat dhe e kan siguruar FITOREN ;D
shume fuqishem me gestapot e tjere te evropes, serbet? [rlmao]
fundja fundit rendesi ka loja  ;D
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Mistrece ne Korrik 07, 2010, 01:00:35 PD
Bleri ik aman se ti nuk ja paske idene futbollit. Vetem per gjermanet nuk ka rendesi loja, por vetem FITORJA.
Spektakel bejne skuadra si ato te Amerikes Latine, Spanja, Portugalia, Hollanda, jo Gjermania. ;)
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 07, 2010, 01:05:45 PD
Ehhh thuhet se  Kto kaputen lshq. me vjen keq per fatin e atyre qe iken.
Fitore Gjermanise me aq takat sa ka  dhe nqs do spektakel pa hile te ftoj te shikosh lojen e Gjermanis ;) ;D nuk dijn te luajn falls ato njerez.. hi hi
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Mistrece ne Korrik 07, 2010, 01:07:09 PD
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] kjo e fundit me pelqeu shume, nuk dine te luajne falls. [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 07, 2010, 01:16:49 PD
mbase e do edhe me perkthim  ;D
luajn me pasion dhe ne menyr korrekte  dhe paramendo kur Gjermania ka pikesynim fitoren, atehere ashtu do  behet ;D ;D

Neser  fitore 130% Gjermanise hahahaha
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Mistrece ne Korrik 07, 2010, 01:18:49 PD
Kur shihja une futboll, ti Blero luajne me kukullen ngjyre roze qe i kishte ikur nje kembe. [laugh1]
Anyway, kap e thyej pc-ne, por Gjermania nuk ka klas per te fituar nje Boteror, edhe nese e ka bere jo sepse e ka merituar por sepse nuk ka pasur te tjera me te mira. Qysh beri Italia ne 2006.
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 07, 2010, 01:25:27 PD
me te par me te ber  .. hajde  edhe 1 her fitore dhe presim neser spektakel ;D
Naten see u
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: shoferi ne Korrik 07, 2010, 09:36:51 PD
hahahah [rolleyes1] mistrcja i sheh per kinga ato te portugalis e spanjes me flok te gjata ecin si top modela hahahah dhe ajo eshte loja strece hahah o gjermani ka be loj ,spektakel ,gola, pak gola ka henger,te rahesh anglin 4-1 ,argjentinen 4-0 ncncncn dhe ndoshta dikujt si pelqe loja se nuk mund ti baraspeshosh me noj skuader tjeter ,se luajn vec ato ne fush haha he tua morin topin lol.ska pas kundershtar ket vit gjermania gjeri tani.
kurse spanjen do jet nji ndeshje ma e qet 3-1 ,4-2 ,dy tre gola do jet diferenca i thon dhe spanjec astalavista [cheesy1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: n___a ne Korrik 07, 2010, 12:56:33 MD
I bejne zbor topit edhe fushes :D ke qef me i ndjek lojen
(http://www.dw-world.de/image/0,,4780868_1,00.jpg)
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: shoferi ne Korrik 07, 2010, 01:16:18 MD
e mir mir shiko ca fotoje ,nuk e di a do ti nxjerin na 5 -0 ,do kishte qen mir [cheesy1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: al-kapone ne Korrik 07, 2010, 01:22:08 MD
Sot gjermania do humbi 99% [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: shoferi ne Korrik 07, 2010, 01:27:16 MD
 [cheesy1] [cheesy1] a e besove oktapodin al kalpone [cheesy1] me vje keq po spanjollet do hutohen sonte sdo munden ti shohin gjermanet nga shpejtesia [rlmao] ate david vila do ta lidhin  [cheesy1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: al-kapone ne Korrik 07, 2010, 01:33:05 MD
[cheesy1] [cheesy1] a e besove oktapodin al kalpone [cheesy1] me vje keq po spanjollet do hutohen sonte sdo munden ti shohin gjermanet nga shpejtesia [rlmao] ate david vila do ta lidhin  [cheesy1]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] gjermani -spain 2-3  [teethsmile]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: shoferi ne Korrik 07, 2010, 01:36:58 MD
jasshaaaa al kapone  [rlmao] [rlmao] [cheers]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: al-kapone ne Korrik 07, 2010, 01:38:09 MD
jasshaaaa al kapone  [rlmao] [rlmao] [cheers]
[futboll] [futboll] [cheers] [cheers]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Fan ne Korrik 07, 2010, 02:16:51 MD
 [futboll]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: BERATSI_NL ne Korrik 07, 2010, 02:21:39 MD
me penallti do vendoset kush shkon ne finale :P
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 07, 2010, 07:37:43 MD
Bleri ik aman se ti nuk ja paske idene futbollit. Vetem per gjermanet nuk ka rendesi loja, por vetem FITORJA.
Spektakel bejne skuadra si ato te Amerikes Latine, Spanja, Portugalia, Hollanda, jo Gjermania. ;)

me vjen keq strece po ketu po komenton kot pa e pare ndeshjen kur tere bota flet per nje spektakel te dhuruar nga gjermanet
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: al-kapone ne Korrik 07, 2010, 10:08:38 MD
 [grin1]
Te rroni vete per gjermanin,i mori valinxhet,per sonte,,
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 07, 2010, 10:09:53 MD
[grin1]
Te rroni vete per gjermanin,i mori valinxhet,per sonte,,
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Amo me vjen keq po ti e di qe jam me Hollanden dhe nuk doja qe te plaste lufta po te kishim ndeshjen bashk me mire qe humbi  ;D
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: al-kapone ne Korrik 07, 2010, 10:12:38 MD
 [grin1]
Prisni ku te haj golin,e dyte,vjen era gol ne keto momente,,,
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: shoferi ne Korrik 07, 2010, 10:16:18 MD
al kapone ke fitu [hello55]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: al-kapone ne Korrik 07, 2010, 10:21:53 MD
al kapone ke fitu [hello55]
shofero e kapa nje dore te mire sonte,,,te thashe mbreme,qe fiton spania,
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: n___a ne Korrik 07, 2010, 10:22:39 MD
tu shtofshin Al  [teethsmile]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 07, 2010, 10:23:39 MD
Respekte ,sa mire qe skishit fuqi sot  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Na e bete fotoren me te lehte se me ju do lodheshim tani e kemi Kupen ne dore  [bigok]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: shoferi ne Korrik 07, 2010, 10:27:01 MD
al kapone ti hash shnosh [cheers]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Mistrece ne Korrik 07, 2010, 11:29:02 MD
Respekt per Spanjen. [grin1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: al-kapone ne Korrik 07, 2010, 11:44:12 MD
Respekt per Spanjen. [grin1]
  [clap3] [clap3] [clap3]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 07, 2010, 11:52:28 MD
gjithsesi Gjermania fitoi respektin e botes ;D
Spanja ose Hollanda ose kushdo te dali fitues pak rendesi, Gjermanet e ben bam bam si burrat hahahha

Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 07, 2010, 11:53:11 MD
 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: al-kapone ne Korrik 07, 2010, 11:54:31 MD
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Mistrece ne Korrik 07, 2010, 11:55:07 MD
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Ta mbeshtes gjer ne rreze Maro. [laugh1] [laugh1] Tamam kete meritojne gjermanet, nje  [laugh1] ne fytyre. [rlmao]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: al-kapone ne Korrik 07, 2010, 11:57:11 MD
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Ta mbeshtes gjer ne rreze Maro. [laugh1] [laugh1] Tamam kete meritojne gjermanet, nje  [laugh1] ne fytyre. [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 08, 2010, 12:05:28 PD
jeni ber per gjynaf  te 3 bashk kapuni dor per dore dhe kendoni lule bore [teethsmile]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 08, 2010, 12:05:52 PD
gjithsesi Gjermania fitoi respektin e botes ;D
Spanja ose Hollanda ose kushdo te dali fitues pak rendesi, Gjermanet e ben bam bam si burrat hahahhabler rendesi ka qe ikem me nder
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Mistrece ne Korrik 08, 2010, 12:06:20 PD
jeni ber per gjynaf  te 3 bashk kapuni dor per dore dhe kendoni lule bore [teethsmile]
Bleri te kam thene, te ma rruash kur s'kam kohe. [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: al-kapone ne Korrik 08, 2010, 12:07:10 PD
jeni ber per gjynaf  te 3 bashk kapuni dor per dore dhe kendoni lule bore [teethsmile]
[rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 08, 2010, 12:07:28 PD
jeni ber per gjynaf  te 3 bashk kapuni dor per dore dhe kendoni lule bore [teethsmile]
Bleri te kam thene, te ma rruash kur s'kam kohe. [laugh1]

ti strece ne nje vend te rri mendja ne cdo teme do kerkoshnanji berber [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 08, 2010, 12:09:16 PD
gjithsesi Gjermania fitoi respektin e botes ;D
Spanja ose Hollanda ose kushdo te dali fitues pak rendesi, Gjermanet e ben bam bam si burrat hahahhabler rendesi ka qe ikem me nder
ajo ka rendsi  ;D  te tjeret do shkojn si mizat pa u ndjer hahaha
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Mistrece ne Korrik 08, 2010, 12:12:09 PD
jeni ber per gjynaf  te 3 bashk kapuni dor per dore dhe kendoni lule bore [teethsmile]
Bleri te kam thene, te ma rruash kur s'kam kohe. [laugh1]

ti strece ne nje vend te rri mendja ne cdo teme do kerkoshnanji berber [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Ti qapo ça ke , Blerin e kam qethese personale une, apo s'te rrihesh pa folur ty nga inati qe po te grryen? [laugh1]

Respekte Spanja.
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 08, 2010, 12:13:04 PD
jam tifoz gjerman edhe inat kam [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 08, 2010, 12:14:48 PD
o manjake ca me ke mua ti? ;D
ta kam then hajde se ta ruaj mir une ty ta bej me model viva Deustchland forever  hahahahahaha
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 08, 2010, 12:15:53 PD
o manjake ca me ke mua ti? ;D
ta kam then hajde se ta ruaj mir une ty ta bej me model viva Deustchland forever  hahahahahaha

 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Mistrece ne Korrik 08, 2010, 12:16:27 PD
jam tifoz gjerman edhe inat kam [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Degjo mua bjeri murit me koke se do ndihesh me mire. [rlmao]
o manjake ca me ke mua ti? ;D
ta kam then hajde se ta ruaj mir une ty ta bej me model viva Deustchland forever  hahahahahaha
o palloshe nuk e kam aq te madhe une moj, do shkruaka roman kjo  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: BOHAN ne Korrik 08, 2010, 12:17:05 PD
Gjermania ma qau veten""Te shkume te harrume""  [mrgreen] , po shifni drejt finales se madhe, 2 ekipe qe skan fituar asnjeher KUPEN BOTERORE.
Un them SPANJA fiton. [futboll]
Por dhe Hollanda po fitoi hallall e ka.  [futboll]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 08, 2010, 12:17:34 PD
strece te befsha gropen  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
me nje model te tille ne plazh [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: al-kapone ne Korrik 08, 2010, 12:19:42 PD
strece te befsha gropen  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
me nje model te tille ne plazh [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[rlmao] [rlmao]Iku dhe gjermani qapken
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 08, 2010, 12:21:49 PD
strece te befsha gropen  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
me nje model te tille ne plazh [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[rlmao] [rlmao]Iku dhe gjermani qapken

al ste pyeta po ju grupi madh ne kopesht me ke jeni [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: al-kapone ne Korrik 08, 2010, 12:23:41 PD
strece te befsha gropen  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
me nje model te tille ne plazh [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[rlmao] [rlmao]Iku dhe gjermani qapken

al ste pyeta po ju grupi madh ne kopesht me ke jeni [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Me hollanden  [futboll] [futboll] [futboll] [happydance] jemi qap
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 08, 2010, 12:26:09 PD

o manjake ca me ke mua ti? ;D
ta kam then hajde se ta ruaj mir une ty ta bej me model viva Deustchland forever  hahahahahaha
o palloshe nuk e kam aq te madhe une moj, do shkruaka roman kjo  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

ti sa ke shpellen ke dhe  lulishten  ;D

Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 08, 2010, 12:27:16 PD
ndermjet Spanjes dhe Hollandes te fitoj Hollanda edhe pse se besoj se do fitoj ndo1her  ;P
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: al-kapone ne Korrik 08, 2010, 12:28:49 PD
ndermjet Spanjes dhe Hollandes te fitoj Hollanda edhe pse se besoj se do fitoj ndo1her  ;P
Fjale jote ne vesh te allahut
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: BOHAN ne Korrik 08, 2010, 12:29:44 PD
ndermjet Spanjes dhe Hollandes te fitoj Hollanda edhe pse se besoj se do fitoj ndo1her  ;P
[/quote]Ku je mi shtrig se sna e ke var mo fare.  [coolthumb]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 08, 2010, 12:30:01 PD
ndermjet Spanjes dhe Hollandes te fitoj Hollanda edhe pse se besoj se do fitoj ndo1her  ;P
Fjale jote ne vesh te allahut

al i vjen keq per femijet e kopeshtit blerit [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 08, 2010, 12:32:38 PD
ndermjet Spanjes dhe Hollandes te fitoj Hollanda edhe pse se besoj se do fitoj ndo1her  ;P
Ku je mi shtrig se sna e ke var mo fare.  [coolthumb]
[/quote]
ja nga fundi veres do vij aty dhe do merzitesh sa shum do ta var ;D hahahha

qapkeni lol
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: BERATSI_NL ne Korrik 08, 2010, 12:35:36 PD
po ti me bleri cne paske kaluar nga c.ronaldo tek tomas muler :P
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: n00b ne Korrik 08, 2010, 12:37:36 PD
gjithsesi Gjermania fitoi respektin e botes ;D
Spanja ose Hollanda ose kushdo te dali fitues pak rendesi, Gjermanet e ben bam bam si burrat hahahhabler rendesi ka qe ikem me nder
ajo ka rendsi  ;D  te tjeret do shkojn si mizat pa u ndjer hahaha

Po skeni faj jo se jeni amatore futbolli nuk i njihni Hollandezet!

Po kshu eshte se kur Hollanda (2008) bente lojen qe bene Gjermanet ne 2 ndeshje nuk fituan gje...

Ja kush eshte Hollanda e vertete, po u pa puna per te fituar kupen duhet ndryshuar loja!

Holland goals Euro 2008 (http://www.youtube.com/watch?v=YxliFuzw4Fk#)

Tani ca statistika te shpejta per Hollanden e ketij viti

Nuk humbet asnje ndeshje zyrtare si kombetare qe nga 6 shtatori i 2008!

Kualifikimi:

2-1 Maqedonia (fusha kundershtare)
2-0 Islanda
1-0 Norvegjia (fusha kundershtare)
3-0 Skocia
4-0 Maqedonia
2-1 Islanda (fusha kundershtare)
2-0 Norvegjia
1-0 Skocia (fusha kundershtare)

Kupa e Botes:

2-0 Danimarka
1-0 Japonia
2-1 Kameruni
2-1 Sllovakia
2-1 Brazili
3-2 Uruguai

Tani doni sdoni ju Hollanda eshte ne finalen e Boterorit kundra Spanjes dhe une dua ta fitoje edhe kete ndeshjen e fundit! ;)

Respekte per te gjithe pjesemarresit e tjere, ishit ne nivel por jo ne ate te Hollandes!
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: al-kapone ne Korrik 08, 2010, 12:38:39 PD
ndermjet Spanjes dhe Hollandes te fitoj Hollanda edhe pse se besoj se do fitoj ndo1her  ;P
Fjale jote ne vesh te allahut

al i vjen keq per femijet e kopeshtit blerit [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
O shoku mos e ngatero k*** me dollarin
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 08, 2010, 12:41:00 PD
se ke kuptuar ti qe C.r ka 1 cun? dhe se tregon identitetin e asajt se eshte frikacak :(
me zhgenjeu ai njeri dhe sja shof dot surratin lol

po ti me bleri cne paske kaluar nga c.ronaldo tek tomas muler :P


noob fitoren jua deshirojm si per vete, por amatore futbolli mos na quaj se jemi tifoze futbolli me koh , e kemi tifozllekun si familje  [cheesy1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: n00b ne Korrik 08, 2010, 12:42:44 PD
ndermjet Spanjes dhe Hollandes te fitoj Hollanda edhe pse se besoj se do fitoj ndo1her  ;P

Bleri & qapkeni, nderkohe hudhini nje sy ketyre recetave (http://www.ifood.tv/network/octopus/recipes)!
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 08, 2010, 12:45:40 PD
ore mua me behet qejfi te fitoj, te pakten eshte Europa jo Amerika ose Afrika. Kupa le te jet brenda per brenda Evropes lol
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: LuXor ne Korrik 08, 2010, 12:51:58 PD
Respekte gjithesesi :P
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: BOHAN ne Korrik 08, 2010, 12:54:56 PD
gjithsesi Gjermania fitoi respektin e botes ;D
Spanja ose Hollanda ose kushdo te dali fitues pak rendesi, Gjermanet e ben bam bam si burrat hahahhabler rendesi ka qe ikem me nder
ajo ka rendsi  ;D  te tjeret do shkojn si mizat pa u ndjer hahaha

Po skeni faj jo se jeni amatore futbolli nuk i njihni Hollandezet!

Po kshu eshte se kur Hollanda (2008) bente lojen qe bene Gjermanet ne 2 ndeshje nuk fituan gje...

Ja kush eshte Hollanda e vertete, po u pa puna per te fituar kupen duhet ndryshuar loja!

Holland goals Euro 2008 (http://www.youtube.com/watch?v=YxliFuzw4Fk#)

Tani ca statistika te shpejta per Hollanden e ketij viti

Nuk humbet asnje ndeshje zyrtare si kombetare qe nga 6 shtatori i 2008!

Kualifikimi:

2-1 Maqedonia (fusha kundershtare)
2-0 Islanda
1-0 Norvegjia (fusha kundershtare)
3-0 Skocia
4-0 Maqedonia
2-1 Islanda (fusha kundershtare)
2-0 Norvegjia
1-0 Skocia (fusha kundershtare)

Kupa e Botes:

2-0 Danimarka
1-0 Japonia
2-1 Kameruni
2-1 Sllovakia
2-1 Brazili
3-2 Uruguai

Tani doni sdoni ju Hollanda eshte ne finalen e Boterorit kundra Spanjes dhe une dua ta fitoje edhe kete ndeshjen e fundit! ;)

Respekte per te gjithe pjesemarresit e tjere, ishit ne nivel por jo ne ate te Hollandes!
Leji mer ti Statistikat se Hollanda kshu shko perher me fitore deri ne finale, pastaj ne fund e ha ne by** po thuj ishalla fito, se mos zhgenjehesh serisht  [mrgreen]
Per mua ta fitoj SPANJA, por edhe nqs e mer Hollanda sdo me vinte keq.  [futboll]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: n00b ne Korrik 08, 2010, 01:20:06 PD
Leji mer ti Statistikat se Hollanda kshu shko perher me fitore deri ne finale, pastaj ne fund e ha ne by** po thuj ishalla fito, se mos zhgenjehesh serisht  [mrgreen]
Per mua ta fitoj SPANJA, por edhe nqs e mer Hollanda sdo me vinte keq.  [futboll]

hahahahahahahaha lloj lloj justifikimesh kam degjuar gjer tani nga AntiHollandezet! Nuk bindeni me qamet qe Hollanda kete vit eshte skuader per Boteror!

Po pranojeni ore qe Hollanda e meriton fitoren, sikur thjesht per aq sa i ka dhene futbollit boteror deri me tani, se nuk ju gjen gje jo, thjesht do thuani diçka te sakte! Ndryshe nga Spanja, qe ka krijuar skuader keto 3-4 vitet e fundit!

Gjithashtu leri ato lustrat te tipit "Nqs e fiton Hollanda sdo me vinte keq" qe medemek nese fiton Hollanda ti the qe nuk te vjen keq po te humbase Spanja, duket sheshit qe po lutesh per Spanjen, po nuk e di pse dole vetem dje dhe sot me kete afermim, nuk fole qe ne fillim te boterorit si gjithe te tjeret :) !

Po eshte e kote, ketu vlen ajo shprehja!

Haters gonna hate!
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Mistrece ne Korrik 08, 2010, 01:33:30 PD

o manjake ca me ke mua ti? ;D
ta kam then hajde se ta ruaj mir une ty ta bej me model viva Deustchland forever  hahahahahaha
o palloshe nuk e kam aq te madhe une moj, do shkruaka roman kjo  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

ti sa ke shpellen ke dhe  lulishten  ;D


Ti qe kur je bere dashnorja xhonit ke ikur per lesh moj e shkrete, po ik nje tas fasule se nuk eshte per ty futbolli. [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]


Sa per temen, Respekte Spanja. Te dielen te fitoje me e mira. Une kete boteror nuk e kam ndjekur shume, por di nje gje, per gjithe spektaklin qe ka dhuruar Hollanda ne fiks 80 vjet boterore meriton nje fitore. Nese do e krahasoja me Spanjen, mund te them qe me duken te balancuara, prandaj le te fitoje me e mira!
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Minatori ne Korrik 08, 2010, 05:22:01 PD
Sinqerisht me ka ardhur shume keq qe humbi Gjermania.....jo per gje po kishim pregatitur festimet per kupen,por tani qe kaloi Spanja duhet ta shtyjme dhe nja 5 dite festen!
Sidoqofte respekte per gjermanet dhe per gjithe tifozat gjermane,sidomos per tifozet...! [teethsmile]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Korrik 08, 2010, 12:23:12 MD
Reapekt per Gjermanet dhe udhetim te mbare per ne vendlindjen e tyre sot  [laugh1] [laugh1] [laugh1] Bukur ja futi Spanja dje  [bigok] [bigok] [bigok]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: trimi4t ne Korrik 08, 2010, 12:59:53 MD
    [battingeye] ! eehhhh !  po me dhimbset   MERKEL [kisss2] [kisss2] edhe deri diku Neuer e Mueller se per te tjeret  [shpulle] , e merituan te humbisnin  [angry3] s'di se car drecin benin mbreme ,sidomos ne pj.1 ishin  [phhht] , po nejse me rendesi eshte qe ne finale do takohen 2 yjet e ekipit tim te preferuar ARSENAL-it Robin Van Persie vs Cesc Fabregas  [teasing] shpresoj se do fitojne qe te dy [laugh1] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Ich Liebe Dich MERKEL [kisss]             [grin1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: n___a ne Korrik 08, 2010, 01:13:12 MD
 [scared] mua po me dhimbset skedina :D edhe deri diku koha qe harxhova duke i pa  <zjarr>

   [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ★Mystic★ ne Korrik 08, 2010, 01:19:56 MD
Me ka ardhur shume keq per Gjermanie dje  [sad1]  Realisht prisja te shihja nje Gjermani Luftarake sic ka qene gjithnje...
...ne sek e fundit ja plaste golin por ncncncn   [shpulle] [shpulle] [shpulle] [shpulle] [shpulle] [shpulle]
Nejse mo te presim te pkaten te morim vendin e 3  [embarrased1] [embarrased1] [embarrased1]
E prisja ne finale e kisha bere gati festen  ;D me doli huq  [grosecolere]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: al-kapone ne Korrik 08, 2010, 01:25:42 MD
Me ka ardhur shume keq per Gjermanie dje  [sad1]  Realisht prisja te shihja nje Gjermani Luftarake sic ka qene gjithnje...
...ne sek e fundit ja plaste golin por ncncncn   [shpulle] [shpulle] [shpulle] [shpulle] [shpulle] [shpulle]
Nejse mo te presim te pkaten te morim vendin e 3  [embarrased1] [embarrased1] [embarrased1]
E prisja ne finale e kisha bere gati festen  ;D me doli huq  [grosecolere]

Lere gjemanin tani se iku shiko hollanden tani cfare do bej ne finale  [shpulle] [shpulle] [teethsmile] [teethsmile]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ★Mystic★ ne Korrik 08, 2010, 01:29:04 MD
Vallai Kapone se shof fare finalen me iku Gjermoni  [gjuha]

Sa per Hollanden mos festoni kaq shpejt   [shpulle]

Pas kaq shume vitesh dhe Hollandes do ti dilte gjumi  [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 08, 2010, 01:30:49 MD
Vallai Kapone se shof fare finalen me iku Gjermoni  [gjuha]

Sa per Hollanden mos festoni kaq shpejt   [shpulle]

Pas kaq shume vitesh dhe Hollandes do ti dilte gjumi  [laugh1] [laugh1]

<kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline>
Moj Hollanda eshte e vetmja skuader ne kete boteror qe as ka barazuar e as ka humbur ka pas vetem fitore  [shpulle] [shpulle]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ★Mystic★ ne Korrik 08, 2010, 01:38:05 MD
A po ket boteror po pse moj skuader eshte ajo qe nje here ne 30 vjet na i del gjumi  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 08, 2010, 01:38:44 MD
A po ket boteror po pse moj skuader eshte ajo qe nje here ne 30 vjet na i del gjumi  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
<kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline>
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: al-kapone ne Korrik 08, 2010, 01:39:53 MD
A po ket boteror po pse moj skuader eshte ajo qe nje here ne 30 vjet na i del gjumi  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[shpulle] [ [shpulle] [futboll] [futboll] [futboll]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ★Mystic★ ne Korrik 08, 2010, 01:43:59 MD
A po ket boteror po pse moj skuader eshte ajo qe nje here ne 30 vjet na i del gjumi  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
<kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline>
A po ket boteror po pse moj skuader eshte ajo qe nje here ne 30 vjet na i del gjumi  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[shpulle] [ [shpulle] [futboll] [futboll] [futboll]
Ore ckini burra eeee  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
E verteta eshte e hidhur por mbetet e vertet  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
He festoni dhe ju njehere....por jo para kohe  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 08, 2010, 01:46:56 MD
Ne nuk festojm para kohe por e dime deri ku arrijn aftesit e skuadres me te cilet jemi tifoza
Hup Hollanda
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Minatori ne Korrik 08, 2010, 03:12:49 MD
A po ket boteror po pse moj skuader eshte ajo qe nje here ne 30 vjet na i del gjumi  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Sa banore ka Hollanda,shtete si Gjermania,Italia,Spanja,Argjentina,Brazili,Anglia etj. i kane te teseruar per te lozur futboll Mystic.
Po te jap ca te dhena paraprake:
Gjermania-81,757,600 banore,   Italia-60,231,214,   Spanja-46,030,109,   Argjentina-40.134.425,  Brazili-192,272,890,   Anglia-61,500,000 .............................
..Hollanda-6,065,459
dhe megjithate Hollanda njihet si nje nga shkollat e futbollit boteror,ka futbollin me spektakolar ne bote,perjashtuar Brazilin.......eshte nje nga skuadrat me te pafat te historise se futbollit,nuk ka asnje kupe Bote megjithese kjo eshte finalja e trete...Futbolli hollandez gezon respektin e gjithe tifozerive te botes,perjashto tifozerine shqiptare me sa po shoh.....!!
HUP HOLLAND
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 08, 2010, 03:55:33 MD
ndermjet Spanjes dhe Hollandes te fitoj Hollanda edhe pse se besoj se do fitoj ndo1her  ;P

Bleri & qapkeni, nderkohe hudhini nje sy ketyre recetave (http://www.ifood.tv/network/octopus/recipes)!

je qe je  hajde ngjyeji gishtat edhe ti se ka plot per te tere po te vish vetem pa minatorin [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: BERATSI_NL ne Korrik 08, 2010, 04:15:05 MD
A po ket boteror po pse moj skuader eshte ajo qe nje here ne 30 vjet na i del gjumi  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Sa banore ka Hollanda,shtete si Gjermania,Italia,Spanja,Argjentina,Brazili,Anglia etj. i kane te teseruar per te lozur futboll Mystic.
Po te jap ca te dhena paraprake:
Gjermania-81,757,600 banore,   Italia-60,231,214,   Spanja-46,030,109,   Argjentina-40.134.425,  Brazili-192,272,890,   Anglia-61,500,000 .............................
..Hollanda-6,065,459
dhe megjithate Hollanda njihet si nje nga shkollat e futbollit boteror,ka futbollin me spektakolar ne bote,perjashtuar Brazilin.......eshte nje nga skuadrat me te pafat te historise se futbollit,nuk ka asnje kupe Bote megjithese kjo eshte finalja e trete...Futbolli hollandez gezon respektin e gjithe tifozerive te botes,perjashto tifozerine shqiptare me sa po shoh.....!!
HUP HOLLAND

shtoj nje 1 para beje 16 milion banor hollanden ;D
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Minatori ne Korrik 08, 2010, 04:17:25 MD
A po ket boteror po pse moj skuader eshte ajo qe nje here ne 30 vjet na i del gjumi  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Sa banore ka Hollanda,shtete si Gjermania,Italia,Spanja,Argjentina,Brazili,Anglia etj. i kane te teseruar per te lozur futboll Mystic.
Po te jap ca te dhena paraprake:
Gjermania-81,757,600 banore,   Italia-60,231,214,   Spanja-46,030,109,   Argjentina-40.134.425,  Brazili-192,272,890,   Anglia-61,500,000 .............................
..Hollanda-6,065,459
dhe megjithate Hollanda njihet si nje nga shkollat e futbollit boteror,ka futbollin me spektakolar ne bote,perjashtuar Brazilin.......eshte nje nga skuadrat me te pafat te historise se futbollit,nuk ka asnje kupe Bote megjithese kjo eshte finalja e trete...Futbolli hollandez gezon respektin e gjithe tifozerive te botes,perjashto tifozerine shqiptare me sa po shoh.....!!
HUP HOLLAND

shtoj nje 1 para beje 16 milion banor hollanden ;D
lol,gabim shpejtesie ahahahahha,se do i binte sa Shqiperia afersisht pastaj......e drejte 16 milione,po prape pak ngelen [teethsmile]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: BERATSI_NL ne Korrik 08, 2010, 04:20:03 MD
sa shqiperia kishim uruguajn ne gjysem finale me 3milion banor ;D
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 08, 2010, 04:20:58 MD
Po shqipria si dihet se kur kualifikohet per ne boteror  <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline>
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Minatori ne Korrik 08, 2010, 04:21:21 MD
ndermjet Spanjes dhe Hollandes te fitoj Hollanda edhe pse se besoj se do fitoj ndo1her  ;P

Bleri & qapkeni, nderkohe hudhini nje sy ketyre recetave (http://www.ifood.tv/network/octopus/recipes)!

je qe je  hajde ngjyeji gishtat edhe ti se ka plot per te tere po te vish vetem pa minatorin [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
qapken,si rregull gishtin te plaga e ve perhere une [laugh1] [laugh1],biles e kam specialitet [mrgreen]
po per ju kam respekt kshuqe pa merak [cheesy1] [cheesy1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 08, 2010, 04:22:26 MD
ndermjet Spanjes dhe Hollandes te fitoj Hollanda edhe pse se besoj se do fitoj ndo1her  ;P

Bleri & qapkeni, nderkohe hudhini nje sy ketyre recetave (http://www.ifood.tv/network/octopus/recipes)!

je qe je  hajde ngjyeji gishtat edhe ti se ka plot per te tere po te vish vetem pa minatorin [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
qapken,si rregull gishtin te plaga e ve perhere une [laugh1] [laugh1],biles e kam specialitet [mrgreen]
po per ju kam respekt kshuqe pa merak [cheesy1] [cheesy1]

sje bere akoma shen thomai [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: BOHAN ne Korrik 08, 2010, 11:40:29 MD
Leji mer ti Statistikat se Hollanda kshu shko perher me fitore deri ne finale, pastaj ne fund e ha ne by** po thuj ishalla fito, se mos zhgenjehesh serisht  [mrgreen]
Per mua ta fitoj SPANJA, por edhe nqs e mer Hollanda sdo me vinte keq.  [futboll]

hahahahahahahaha lloj lloj justifikimesh kam degjuar gjer tani nga AntiHollandezet! Nuk bindeni me qamet qe Hollanda kete vit eshte skuader per Boteror!

Po pranojeni ore qe Hollanda e meriton fitoren, sikur thjesht per aq sa i ka dhene futbollit boteror deri me tani, se nuk ju gjen gje jo, thjesht do thuani diçka te sakte! Ndryshe nga Spanja, qe ka krijuar skuader keto 3-4 vitet e fundit!

Gjithashtu leri ato lustrat te tipit "Nqs e fiton Hollanda sdo me vinte keq" qe medemek nese fiton Hollanda ti the qe nuk te vjen keq po te humbase Spanja, duket sheshit qe po lutesh per Spanjen, po nuk e di pse dole vetem dje dhe sot me kete afermim, nuk fole qe ne fillim te boterorit si gjithe te tjeret :) !

Po eshte e kote, ketu vlen ajo shprehja!

Haters gonna hate!
O Shoku Administrator, mua me iku Italia, Hollanda ka qene mire por nuk ka aq fuqi sa te perballoj Spanjen. Gjithsesi ke nai bast'?
Nqs fito Spanja un behem ADMIN, nqs fito Hollanda me fut BAN ose mi co postimet 0.
He si thua, pranon'?  [peace]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Vagabonda ne Korrik 09, 2010, 03:15:46 MD
gjithsesi Gjermania fitoi respektin e botes ;D
Spanja ose Hollanda ose kushdo te dali fitues pak rendesi, Gjermanet e ben bam bam si burrat hahahhabler rendesi ka qe ikem me nder
ajo ka rendsi  ;D  te tjeret do shkojn si mizat pa u ndjer hahaha

Po skeni faj jo se jeni amatore futbolli nuk i njihni Hollandezet!

Po kshu eshte se kur Hollanda (2008) bente lojen qe bene Gjermanet ne 2 ndeshje nuk fituan gje...

Ja kush eshte Hollanda e vertete, po u pa puna per te fituar kupen duhet ndryshuar loja!

Holland goals Euro 2008 (http://www.youtube.com/watch?v=YxliFuzw4Fk#)

Tani ca statistika te shpejta per Hollanden e ketij viti

Nuk humbet asnje ndeshje zyrtare si kombetare qe nga 6 shtatori i 2008!

Kualifikimi:

2-1 Maqedonia (fusha kundershtare)
2-0 Islanda
1-0 Norvegjia (fusha kundershtare)
3-0 Skocia
4-0 Maqedonia
2-1 Islanda (fusha kundershtare)
2-0 Norvegjia
1-0 Skocia (fusha kundershtare)

Kupa e Botes:

2-0 Danimarka
1-0 Japonia
2-1 Kameruni
2-1 Sllovakia
2-1 Brazili
3-2 Uruguai

Tani doni sdoni ju Hollanda eshte ne finalen e Boterorit kundra Spanjes dhe une dua ta fitoje edhe kete ndeshjen e fundit! ;)

Respekte per te gjithe pjesemarresit e tjere, ishit ne nivel por jo ne ate te Hollandes!

Aman noob vetem te knaqesh ti lal ajo ka rendesi..
si spaska lujt mire gjermania ne kete kampionat?
nejse gjithsesi edhe pse skena fitu kena fitu me shpirt e kjo ka rendesi..
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Vagabonda ne Korrik 09, 2010, 03:21:23 MD
A po ket boteror po pse moj skuader eshte ajo qe nje here ne 30 vjet na i del gjumi  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Sa banore ka Hollanda,shtete si Gjermania,Italia,Spanja,Argjentina,Brazili,Anglia etj. i kane te teseruar per te lozur futboll Mystic.
Po te jap ca te dhena paraprake:
Gjermania-81,757,600 banore,   Italia-60,231,214,   Spanja-46,030,109,   Argjentina-40.134.425,  Brazili-192,272,890,   Anglia-61,500,000 .............................
..Hollanda-6,065,459
dhe megjithate Hollanda njihet si nje nga shkollat e futbollit boteror,ka futbollin me spektakolar ne bote,perjashtuar Brazilin.......eshte nje nga skuadrat me te pafat te historise se futbollit,nuk ka asnje kupe Bote megjithese kjo eshte finalja e trete...Futbolli hollandez gezon respektin e gjithe tifozerive te botes,perjashto tifozerine shqiptare me sa po shoh.....!!
HUP HOLLAND

lol naq ca don em than ti em kete? por po ti kishte keto lojtar spektakolar nuk do dilnin pa asnje kupe bote si thua?
nejse se u ba tema duke ba tifozllek per hollanden lol
 >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ★Mystic★ ne Korrik 09, 2010, 03:24:29 MD
A ka mundesi iher ato qe sjane me Gjermont mos te hyjne ma ketu  [shpulle]  [whisteling]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ★Mystic★ ne Korrik 09, 2010, 03:25:22 MD
A po ket boteror po pse moj skuader eshte ajo qe nje here ne 30 vjet na i del gjumi  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Sa banore ka Hollanda,shtete si Gjermania,Italia,Spanja,Argjentina,Brazili,Anglia etj. i kane te teseruar per te lozur futboll Mystic.
Po te jap ca te dhena paraprake:
Gjermania-81,757,600 banore,   Italia-60,231,214,   Spanja-46,030,109,   Argjentina-40.134.425,  Brazili-192,272,890,   Anglia-61,500,000 .............................
..Hollanda-6,065,459
dhe megjithate Hollanda njihet si nje nga shkollat e futbollit boteror,ka futbollin me spektakolar ne bote,perjashtuar Brazilin.......eshte nje nga skuadrat me te pafat te historise se futbollit,nuk ka asnje kupe Bote megjithese kjo eshte finalja e trete...Futbolli hollandez gezon respektin e gjithe tifozerive te botes,perjashto tifozerine shqiptare me sa po shoh.....!!
HUP HOLLAND

lol naq ca don em than ti em kete? por po ti kishte keto lojtar spektakolar nuk do dilnin pa asnje kupe bote si thua?
nejse se u ba tema duke ba tifozllek per hollanden lol
 >:D >:D >:D >:D >:D >:D
FORCA GJERMANIAAAA  [futboll] [futboll] [futboll]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Vagabonda ne Korrik 09, 2010, 03:28:36 MD
naq maj  :-* :-* :-* :-*
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Minatori ne Korrik 09, 2010, 03:59:21 MD
A po ket boteror po pse moj skuader eshte ajo qe nje here ne 30 vjet na i del gjumi  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Sa banore ka Hollanda,shtete si Gjermania,Italia,Spanja,Argjentina,Brazili,Anglia etj. i kane te teseruar per te lozur futboll Mystic.
Po te jap ca te dhena paraprake:
Gjermania-81,757,600 banore,   Italia-60,231,214,   Spanja-46,030,109,   Argjentina-40.134.425,  Brazili-192,272,890,   Anglia-61,500,000 .............................
..Hollanda-6,065,459
dhe megjithate Hollanda njihet si nje nga shkollat e futbollit boteror,ka futbollin me spektakolar ne bote,perjashtuar Brazilin.......eshte nje nga skuadrat me te pafat te historise se futbollit,nuk ka asnje kupe Bote megjithese kjo eshte finalja e trete...Futbolli hollandez gezon respektin e gjithe tifozerive te botes,perjashto tifozerine shqiptare me sa po shoh.....!!
HUP HOLLAND

lol naq ca don em than ti em kete? por po ti kishte keto lojtar spektakolar nuk do dilnin pa asnje kupe bote si thua?
nejse se u ba tema duke ba tifozllek per hollanden lol
 >:D >:D >:D >:D >:D >:D
po ti pergjigjem pyetjes me nje pyetje naq..........
Si shpjegohet qe ka gjithe keta tifoze Hollanda ,edhe pse me keta lojtare spektakolare nuk ka fituar asnje kupe bote...??? [kisss2]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Minatori ne Korrik 09, 2010, 04:00:19 MD
A ka mundesi iher ato qe sjane me Gjermont mos te hyjne ma ketu  [shpulle]  [whisteling]
une jam gjerman i shartuar hollandez lal........... [cheesy1] [cheesy1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Vagabonda ne Korrik 09, 2010, 04:01:55 MD
pse ska fitu se ka pas skuader ma te forte qe e ka mund..ose thua ti ska mbrojtje te mire  [rolleyes1]
nejse,pse ka kaq shume tifoza? simpati ashtu sic kane per skuadrat e tjera
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Korrik 09, 2010, 05:43:04 MD
Pse humbiiiiii Gjermaniaaaaaaaaaaaaaa [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 09, 2010, 05:45:54 MD
Pse humbiiiiii Gjermaniaaaaaaaaaaaaaa [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Leshe ke qene ne gjume gje [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Korrik 09, 2010, 05:47:55 MD
Pse humbiiiiii Gjermaniaaaaaaaaaaaaaa [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Leshe ke qene ne gjume gje [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Le mo se jam cmend kur dha Spania Gol kur ishte finalja...dhe loje leshi kan bo...me shum topin kan pas spanjollet....dreq gjermanet me kan zhgenjy..varjaaaaaa  <zjarr> <zjarr> <zjarr> <zjarr> <zjarr> <zjarr> <zjarr> <zjarr>
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 09, 2010, 05:54:29 MD
Po skuader Lane Donche [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Mere shembull nga un jam tifoze me Hollaneden

Hup Holland
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Korrik 09, 2010, 05:55:47 MD
Po skuader Lane Donche [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Mere shembull nga un jam tifoze me Hollaneden

Hup Holland


Nuk me intereson te percjell sport...ate dit percjella sepse ashtu ishte puna...kam vene bast me dikend dhe humba... [trullosur] [trullosur] [trullosur] [trullosur] [trullosur] [trullosur] [trullosur]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 09, 2010, 06:00:14 MD
 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Pse nuk e degjove oktapodin donche?  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 09, 2010, 06:55:08 MD
A ka mundesi iher ato qe sjane me Gjermont mos te hyjne ma ketu  [shpulle]  [whisteling]

cja ke bere mire mystic [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Morphine ne Korrik 09, 2010, 09:58:07 MD
Me hy kot? [laughing]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 09, 2010, 09:59:27 MD
Me hy kot? [laughing]

hollandezet e kane vendin mbas porte vetem vipat gjermane rrine ne tribune [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 09, 2010, 10:03:40 MD
 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Sdua ta di kuptimin e fjales VIP  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: trimi4t ne Korrik 09, 2010, 10:23:55 MD
   RRAUSSSSSSS  [angry3]               [rlmao]            [rlmao]           [rlmao]              [laugh1]   [coolthumb]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Morphine ne Korrik 09, 2010, 10:26:27 MD
Trim ti ishe me Brazilin? [tongue3]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: trimi4t ne Korrik 09, 2010, 10:33:59 MD
Trim ti ishe me Brazilin? [tongue3]
[huh1] as ne enderr  [angry3]  o Chocolate mi shiko postimet e mia sa nuk i kam ndryshu akoma [laugh1] se una isha me ZVICREN po ca ti besh boll mir kan  [futboll] [grin1] ,ama pastaj kam thene me HOLLANDEN ( jo vetem pse thua ti  [tongue3])   [rlmao] [rlmao] sinqerisht me vjen mir qe 2 yjet e ARSENALIT ndeshen ne DAS FINALE [laugh1] VAN Persie vs Fabregas   [teasing]   [winningdance]  nesje perseri te kam xhan >:D  ho hoooo [grin1]  [kisss2] [bestfriends] ;)
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ★Mystic★ ne Korrik 09, 2010, 11:34:58 MD
A ka mundesi iher ato qe sjane me Gjermont mos te hyjne ma ketu  [shpulle]  [whisteling]

cja ke bere mire mystic [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Ore merni vesh ju apo doni  <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> Mos hyna ma ketu  [bodybuilding] <muskul> <muskul> <muskul>

Tofozat e hollandes duhet me mor pashaporte dipllomatike  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Ore byrazera mon u boni merak se venin e 3 na e deklaroi oktapodi  [prankster]

Pas finales do e gatuajme....dhe 2 dite le te bej qefe armiku popullit  [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Minatori ne Korrik 10, 2010, 03:45:55 PD
LOL
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Korrik 10, 2010, 10:53:26 MD
Ihr verdient den ersten & nicht den 3 platz Deutschland

Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 10, 2010, 10:58:23 MD
Force Nederland zijn we allemaal met u


 [party] [party] [party] [party] [party] [party]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Mistrece ne Korrik 10, 2010, 10:59:57 MD
Pirdhi te liroheni. [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 10, 2010, 11:00:37 MD
Pirdhi te liroheni. [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[shpulle] [gjuha]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 10, 2010, 11:01:38 MD
Pirdhi te liroheni. [laugh1] [laugh1] [laugh1]

strece e qelbe mahubetin  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Mistrece ne Korrik 10, 2010, 11:03:58 MD
Po na çane trapin keto siper ore, thua te jene kaq poliglote? [rlmao]

Mao mos e kruaj me mua. [shpulle] [shpulle] [shpulle] [shpulle]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 10, 2010, 11:05:14 MD
Po na çane trapin keto siper ore, thua te jene kaq poliglote? [rlmao]

Mao mos e kruaj me mua. [shpulle] [shpulle] [shpulle] [shpulle]
Strece e di google translate ti  [laugh1] [laugh1]
Ste kam frik  [cool1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 10, 2010, 11:06:02 MD
strece po cfare te mos jesh tifoz gjerman me i ke pare ne shqiperi ne tre makina kater jane benza [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: n___a ne Korrik 10, 2010, 11:06:57 MD
Pirdhi te liroheni. [laugh1] [laugh1] [laugh1]


 a thu lirohen edhe nese e bejne  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
                       [teasing] [teasing] [teasing]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 10, 2010, 11:07:54 MD
Pirdhi te liroheni. [laugh1] [laugh1] [laugh1]


 a thu lirohen edhe nese e bejne  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
                       [teasing] [teasing] [teasing]

po pse me nikla ketu e gjeten te lirohen te shkojne ke dhomat e brazilianve ose hollandezeve [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 10, 2010, 11:08:48 MD
Te shijon te dhoma e humbsave smund ta bejm te dhoma kampionve ne [teasing] [teasing]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 10, 2010, 11:10:28 MD
Te shijon te dhoma e humbsave smund ta bejm te dhoma kampionve ne [teasing] [teasing]

ska gjo se neser une me nje skuader gjemanesh neser ke dhoma e hollandezeve e bejme te rrine me kundragas [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 10, 2010, 11:12:23 MD
Te shijon te dhoma e humbsave smund ta bejm te dhoma kampionve ne [teasing] [teasing]

ska gjo se neser une me nje skuader gjemanesh neser ke dhoma e hollandezeve e bejme te rrine me kundragas [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Kte do e shofim  [teasing]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Minatori ne Korrik 11, 2010, 05:01:04 PD
Respekte per vendin e trete qe zuri Gjermania........!
Shpresojme qe radhes tjeter te paraqiteni akoma me mire.
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: BOHAN ne Korrik 12, 2010, 10:15:00 PD
Leji mer ti Statistikat se Hollanda kshu shko perher me fitore deri ne finale, pastaj ne fund e ha ne by** po thuj ishalla fito, se mos zhgenjehesh serisht  [mrgreen]
Per mua ta fitoj SPANJA, por edhe nqs e mer Hollanda sdo me vinte keq.  [futboll]

hahahahahahahaha lloj lloj justifikimesh kam degjuar gjer tani nga AntiHollandezet! Nuk bindeni me qamet qe Hollanda kete vit eshte skuader per Boteror!

Po pranojeni ore qe Hollanda e meriton fitoren, sikur thjesht per aq sa i ka dhene futbollit boteror deri me tani, se nuk ju gjen gje jo, thjesht do thuani diçka te sakte! Ndryshe nga Spanja, qe ka krijuar skuader keto 3-4 vitet e fundit!

Gjithashtu leri ato lustrat te tipit "Nqs e fiton Hollanda sdo me vinte keq" qe medemek nese fiton Hollanda ti the qe nuk te vjen keq po te humbase Spanja, duket sheshit qe po lutesh per Spanjen, po nuk e di pse dole vetem dje dhe sot me kete afermim, nuk fole qe ne fillim te boterorit si gjithe te tjeret :) !

Po eshte e kote, ketu vlen ajo shprehja!

Haters gonna hate!
O Shoku Administrator, mua me iku Italia, Hollanda ka qene mire por nuk ka aq fuqi sa te perballoj Spanjen. Gjithsesi ke nai bast'?
Nqs fito Spanja un behem ADMIN, nqs fito Hollanda me fut BAN ose mi co postimet 0.
He si thua, pranon'?  [peace]
Ehe, i humbe piket o shoku Administrator. Te pakten te vije e te pranoje ose jo bastin.   :)
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: n00b ne Korrik 12, 2010, 03:50:10 MD
Leji mer ti Statistikat se Hollanda kshu shko perher me fitore deri ne finale, pastaj ne fund e ha ne by** po thuj ishalla fito, se mos zhgenjehesh serisht  [mrgreen]
Per mua ta fitoj SPANJA, por edhe nqs e mer Hollanda sdo me vinte keq.  [futboll]

hahahahahahahaha lloj lloj justifikimesh kam degjuar gjer tani nga AntiHollandezet! Nuk bindeni me qamet qe Hollanda kete vit eshte skuader per Boteror!

Po pranojeni ore qe Hollanda e meriton fitoren, sikur thjesht per aq sa i ka dhene futbollit boteror deri me tani, se nuk ju gjen gje jo, thjesht do thuani diçka te sakte! Ndryshe nga Spanja, qe ka krijuar skuader keto 3-4 vitet e fundit!

Gjithashtu leri ato lustrat te tipit "Nqs e fiton Hollanda sdo me vinte keq" qe medemek nese fiton Hollanda ti the qe nuk te vjen keq po te humbase Spanja, duket sheshit qe po lutesh per Spanjen, po nuk e di pse dole vetem dje dhe sot me kete afermim, nuk fole qe ne fillim te boterorit si gjithe te tjeret :) !

Po eshte e kote, ketu vlen ajo shprehja!

Haters gonna hate!
O Shoku Administrator, mua me iku Italia, Hollanda ka qene mire por nuk ka aq fuqi sa te perballoj Spanjen. Gjithsesi ke nai bast'?
Nqs fito Spanja un behem ADMIN, nqs fito Hollanda me fut BAN ose mi co postimet 0.
He si thua, pranon'?  [peace]
Ehe, i humbe piket o shoku Administrator. Te pakten te vije e te pranoje ose jo bastin.   :)

O BOHAN agai, tifoz i Italise, po te le ta lexosh serish e serish ate propozimin e bastit qe ke bere ti dhe dua te me thuash çfare fitoj une, sepse sinqerisht nuk arrij te kuptoj ku qendron fitimi im aty!

Meqe ra fjala, sa pike humba?
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: BOHAN ne Korrik 13, 2010, 08:24:43 PD
Vije pra negocioje, se sjam Notradamusi un.
Tjetri ve baste ktu, ve ne rrezik postimet ti iken zhdukesh e vjen tani thua ca fitoj.   [battingeye]
Ej po na i trego dhe njeher ato golat e Hollandes se ishin shum te bukur.   :)
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: n00b ne Korrik 13, 2010, 03:22:15 MD
Vije pra negocioje, se sjam Notradamusi un.
Tjetri ve baste ktu, ve ne rrezik postimet ti iken zhdukesh e vjen tani thua ca fitoj.   [battingeye]
Ej po na i trego dhe njeher ato golat e Hollandes se ishin shum te bukur.   :)

Po ja se nuk kisha ca beja tjeter do vija te te mesoja ty si propozohen bastet...

Hahahahah e ke fjalen per keto 3 golat e pare? Ndaj je kaq i zemeruar ti more? Po thuaje mo BOHAN ske pse i bie rreth e rrotull se futboll eshte lol me rradhe eshte kjo pune... heren qe vjen do hani serish 3 te tjere ju, ku qendron problemi? :D

Holland goals Euro 2008 (http://www.youtube.com/watch?v=YxliFuzw4Fk#)
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: BOHAN ne Korrik 13, 2010, 03:24:25 MD
Ne te pakten 4 kupa bote i kemi te xhepi vogel. Ju gjith jeten ne vend te 2 keni me ngel.  [super]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: n00b ne Korrik 13, 2010, 03:30:13 MD
Ne te pakten 4 kupa bote i kemi te xhepi vogel. Ju gjith jeten ne vend te 2 keni me ngel.  [super]

hahahahahahahahahahaha

Ja pergjigjia tipike!

U kenaqe tani?

Hajt se mbaroi boterori, e mbyllim se nuk jemi femije te diskutojme per gjera te tilla, heres tjeter tani, merrni nje cike veten dhe ju se dobet shume kete boteror, jo per gje po nuk pyet njeri "Si ke qene?" por "Si je?".
;)
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: BOHAN ne Korrik 13, 2010, 03:34:49 MD
Vras mendjen si do ti pergjigjeshit ju pyetjes: 3 her ne finale dhe asnje FITORE. :D
Po ti mere kshu njeher, kampionati me cop cop, me nivelin me te ulet ne Hollande Zhvillohet.
Njese ore mos u merzit ti qe them kshu un, se kshu e ka futbolli.  [smiley1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: n00b ne Korrik 13, 2010, 03:43:56 MD
Vras mendjen si do ti pergjigjeshit ju pyetjes: 3 her ne finale dhe asnje FITORE. :D

Po ja llogjika e jote... lol dmth tani duhet te ndryshoj skuader se humbi serish nje finale boterori Hollanda?

Heres tjeter kur ti bjere rasti do fitoje!, kshu do ti pergjigjesha pyetjes: 3 her ne finale dhe asnje FITORE ;)

Po ti mere kshu njeher, kampionati me cop cop, me nivelin me te ulet ne Hollande Zhvillohet.
Njese ore mos u merzit ti qe them kshu un, se kshu e ka futbolli.  [smiley1]

Po jo ore se nuk merzitem une per futboll BOHAN jo, po kshu dhe Italia fiton nje boteror ku as Blatter nuk i jep kupen ku e tallin te gjitha shtetet e tjera, ka me demek kampionatin me te bukur, ku korrupsioni dhe mafia kane kthetrat ne shumicat e skuadrave, ja dhe Moratti qe hiqej si burre i mire u denua para ca ditesh... po nuk eshte kjo bukuria e futbollit BOHAN jo, po ske faj jo te kuptoj se beri figure te keqe shume Italia kete Boteror, ne vend qe ta linte kupen me nder siç i ka hije nje fituesi, doli me bisht nder shale...

Kshu e ka futbolli, kshu thua ti?
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: BOHAN ne Korrik 13, 2010, 03:47:33 MD
Plako, Hollandes do i vi rasti mbas 30 vjetesh.


ehhh.... Kshu kshu e ka futbolli, dikush esht i destinuar te jete fitues, e dikush humbes gjith jeten.  :)

Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: n00b ne Korrik 13, 2010, 03:55:39 MD
Plako, Hollandes do i vi rasti mbas 30 vjetesh.

BOHAN mos flit budallalleqe se te di cun te zgjuar apo ti dhe Oktapodi PAUL ska te tjere, ke filluar shikon dhe te ardhmen...

ehhh.... Kshu kshu e ka futbolli, dikush esht i destinuar te jete fitues, e dikush humbes gjith jeten.  :)

Hahahahaha Ore i lexon ca shkruan apo po shkruan per te bere muhabet se ske ca ben?

Seriozisht ore apo keni filluar me teke konjaku andej nga ndonje bar morri?

Se po thoja he ti pergjgjem BOHANIT se nuk eshte komplet femije...
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: Vagabonda ne Korrik 13, 2010, 05:42:45 MD
ca i keni ba temessssssssssss eeeeeeeee  [shpulle] [shpulle] lol
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: *Bleri* ne Korrik 14, 2010, 12:41:51 PD

Sidoqofte respekte per gjermanet dhe per gjithe tifozat gjermane,sidomos per tifozet...! [teethsmile]

flm flm ;D
me vjen keq qe  Holanda edhe pse tregoi shum perpjekje per lojen madje filluan ti zhdepin lojtaret e spanjes ne karate. Respekte  per Holanden dhe tifozat ;D lol
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: BOHAN ne Korrik 14, 2010, 12:11:22 MD
ca i keni ba temessssssssssss eeeeeeeee  [shpulle] [shpulle] lol
Cti bejm N00Bit ne, esht shum i hidheruar nga humbja e Hollandes.  :)
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ★Mystic★ ne Korrik 16, 2010, 05:38:56 MD
 [huh1] [huh1] [huh1] [huh1] [huh1]

Ca i paskeni punu temes re  [shpulle]  [shpulle] [shpulle] [shpulle]

Mbaroi kampionati ulini nervat  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 16, 2010, 06:10:04 MD
po po mystic spo themi gje ne gjermanet qe u praqitem  me mire se kushdo eikip ne boteror
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: ★Mystic★ ne Korrik 16, 2010, 10:42:36 MD
Lal jemi tolerant ne Gjermont  [laugh1]

I pranojme dhe humbjet  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: RESPEKT PER GJERMANET !!
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 16, 2010, 10:43:26 MD
thuja ketyre qe na e bene temen lesh e li