Autori Tema: RESPEKT PER GJERMANET !!  (Lexuar 25666 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #90 Me: Korrik 08, 2010, 12:16:27 PD »
jam tifoz gjerman edhe inat kam [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Degjo mua bjeri murit me koke se do ndihesh me mire. [rlmao]
o manjake ca me ke mua ti? ;D
ta kam then hajde se ta ruaj mir une ty ta bej me model viva Deustchland forever  hahahahahaha
o palloshe nuk e kam aq te madhe une moj, do shkruaka roman kjo  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #91 Me: Korrik 08, 2010, 12:17:05 PD »
Gjermania ma qau veten""Te shkume te harrume""  [mrgreen] , po shifni drejt finales se madhe, 2 ekipe qe skan fituar asnjeher KUPEN BOTERORE.
Un them SPANJA fiton. [futboll]
Por dhe Hollanda po fitoi hallall e ka.  [futboll]

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #92 Me: Korrik 08, 2010, 12:17:34 PD »
strece te befsha gropen  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
me nje model te tille ne plazh [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #93 Me: Korrik 08, 2010, 12:19:42 PD »
strece te befsha gropen  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
me nje model te tille ne plazh [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[rlmao] [rlmao]Iku dhe gjermani qapken

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #94 Me: Korrik 08, 2010, 12:21:49 PD »
strece te befsha gropen  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
me nje model te tille ne plazh [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[rlmao] [rlmao]Iku dhe gjermani qapken

al ste pyeta po ju grupi madh ne kopesht me ke jeni [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #95 Me: Korrik 08, 2010, 12:23:41 PD »
strece te befsha gropen  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
me nje model te tille ne plazh [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[rlmao] [rlmao]Iku dhe gjermani qapken

al ste pyeta po ju grupi madh ne kopesht me ke jeni [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Me hollanden  [futboll] [futboll] [futboll] [happydance] jemi qap

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #96 Me: Korrik 08, 2010, 12:26:09 PD »

o manjake ca me ke mua ti? ;D
ta kam then hajde se ta ruaj mir une ty ta bej me model viva Deustchland forever  hahahahahaha
o palloshe nuk e kam aq te madhe une moj, do shkruaka roman kjo  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

ti sa ke shpellen ke dhe  lulishten  ;D


Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #97 Me: Korrik 08, 2010, 12:27:16 PD »
ndermjet Spanjes dhe Hollandes te fitoj Hollanda edhe pse se besoj se do fitoj ndo1her  ;P

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #98 Me: Korrik 08, 2010, 12:28:49 PD »
ndermjet Spanjes dhe Hollandes te fitoj Hollanda edhe pse se besoj se do fitoj ndo1her  ;P
Fjale jote ne vesh te allahut

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #99 Me: Korrik 08, 2010, 12:29:44 PD »
ndermjet Spanjes dhe Hollandes te fitoj Hollanda edhe pse se besoj se do fitoj ndo1her  ;P
[/quote]Ku je mi shtrig se sna e ke var mo fare.  [coolthumb]

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #100 Me: Korrik 08, 2010, 12:30:01 PD »
ndermjet Spanjes dhe Hollandes te fitoj Hollanda edhe pse se besoj se do fitoj ndo1her  ;P
Fjale jote ne vesh te allahut

al i vjen keq per femijet e kopeshtit blerit [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #101 Me: Korrik 08, 2010, 12:32:38 PD »
ndermjet Spanjes dhe Hollandes te fitoj Hollanda edhe pse se besoj se do fitoj ndo1her  ;P
Ku je mi shtrig se sna e ke var mo fare.  [coolthumb]
[/quote]
ja nga fundi veres do vij aty dhe do merzitesh sa shum do ta var ;D hahahha

qapkeni lol

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #102 Me: Korrik 08, 2010, 12:35:36 PD »
po ti me bleri cne paske kaluar nga c.ronaldo tek tomas muler :P


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #103 Me: Korrik 08, 2010, 12:37:36 PD »
gjithsesi Gjermania fitoi respektin e botes ;D
Spanja ose Hollanda ose kushdo te dali fitues pak rendesi, Gjermanet e ben bam bam si burrat hahahhabler rendesi ka qe ikem me nder
ajo ka rendsi  ;D  te tjeret do shkojn si mizat pa u ndjer hahaha

Po skeni faj jo se jeni amatore futbolli nuk i njihni Hollandezet!

Po kshu eshte se kur Hollanda (2008) bente lojen qe bene Gjermanet ne 2 ndeshje nuk fituan gje...

Ja kush eshte Hollanda e vertete, po u pa puna per te fituar kupen duhet ndryshuar loja!Tani ca statistika te shpejta per Hollanden e ketij viti

Nuk humbet asnje ndeshje zyrtare si kombetare qe nga 6 shtatori i 2008!

Kualifikimi:

2-1 Maqedonia (fusha kundershtare)
2-0 Islanda
1-0 Norvegjia (fusha kundershtare)
3-0 Skocia
4-0 Maqedonia
2-1 Islanda (fusha kundershtare)
2-0 Norvegjia
1-0 Skocia (fusha kundershtare)

Kupa e Botes:

2-0 Danimarka
1-0 Japonia
2-1 Kameruni
2-1 Sllovakia
2-1 Brazili
3-2 Uruguai

Tani doni sdoni ju Hollanda eshte ne finalen e Boterorit kundra Spanjes dhe une dua ta fitoje edhe kete ndeshjen e fundit! ;)

Respekte per te gjithe pjesemarresit e tjere, ishit ne nivel por jo ne ate te Hollandes!

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #104 Me: Korrik 08, 2010, 12:38:39 PD »
ndermjet Spanjes dhe Hollandes te fitoj Hollanda edhe pse se besoj se do fitoj ndo1her  ;P
Fjale jote ne vesh te allahut

al i vjen keq per femijet e kopeshtit blerit [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
O shoku mos e ngatero k*** me dollarin