Autori Tema: RESPEKT PER GJERMANET !!  (Lexuar 25677 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #75 Me: Korrik 07, 2010, 11:52:28 MD »
gjithsesi Gjermania fitoi respektin e botes ;D
Spanja ose Hollanda ose kushdo te dali fitues pak rendesi, Gjermanet e ben bam bam si burrat hahahha


Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #76 Me: Korrik 07, 2010, 11:53:11 MD »
 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #77 Me: Korrik 07, 2010, 11:54:31 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #78 Me: Korrik 07, 2010, 11:55:07 MD »
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Ta mbeshtes gjer ne rreze Maro. [laugh1] [laugh1] Tamam kete meritojne gjermanet, nje  [laugh1] ne fytyre. [rlmao]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #79 Me: Korrik 07, 2010, 11:57:11 MD »
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Ta mbeshtes gjer ne rreze Maro. [laugh1] [laugh1] Tamam kete meritojne gjermanet, nje  [laugh1] ne fytyre. [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #80 Me: Korrik 08, 2010, 12:05:28 PD »
jeni ber per gjynaf  te 3 bashk kapuni dor per dore dhe kendoni lule bore [teethsmile]

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #81 Me: Korrik 08, 2010, 12:05:52 PD »
gjithsesi Gjermania fitoi respektin e botes ;D
Spanja ose Hollanda ose kushdo te dali fitues pak rendesi, Gjermanet e ben bam bam si burrat hahahhabler rendesi ka qe ikem me nder

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #82 Me: Korrik 08, 2010, 12:06:20 PD »
jeni ber per gjynaf  te 3 bashk kapuni dor per dore dhe kendoni lule bore [teethsmile]
Bleri te kam thene, te ma rruash kur s'kam kohe. [laugh1]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #83 Me: Korrik 08, 2010, 12:07:10 PD »
jeni ber per gjynaf  te 3 bashk kapuni dor per dore dhe kendoni lule bore [teethsmile]
[rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #84 Me: Korrik 08, 2010, 12:07:28 PD »
jeni ber per gjynaf  te 3 bashk kapuni dor per dore dhe kendoni lule bore [teethsmile]
Bleri te kam thene, te ma rruash kur s'kam kohe. [laugh1]

ti strece ne nje vend te rri mendja ne cdo teme do kerkoshnanji berber [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #85 Me: Korrik 08, 2010, 12:09:16 PD »
gjithsesi Gjermania fitoi respektin e botes ;D
Spanja ose Hollanda ose kushdo te dali fitues pak rendesi, Gjermanet e ben bam bam si burrat hahahhabler rendesi ka qe ikem me nder
ajo ka rendsi  ;D  te tjeret do shkojn si mizat pa u ndjer hahaha

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #86 Me: Korrik 08, 2010, 12:12:09 PD »
jeni ber per gjynaf  te 3 bashk kapuni dor per dore dhe kendoni lule bore [teethsmile]
Bleri te kam thene, te ma rruash kur s'kam kohe. [laugh1]

ti strece ne nje vend te rri mendja ne cdo teme do kerkoshnanji berber [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Ti qapo ça ke , Blerin e kam qethese personale une, apo s'te rrihesh pa folur ty nga inati qe po te grryen? [laugh1]

Respekte Spanja.

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #87 Me: Korrik 08, 2010, 12:13:04 PD »
jam tifoz gjerman edhe inat kam [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #88 Me: Korrik 08, 2010, 12:14:48 PD »
o manjake ca me ke mua ti? ;D
ta kam then hajde se ta ruaj mir une ty ta bej me model viva Deustchland forever  hahahahahaha

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #89 Me: Korrik 08, 2010, 12:15:53 PD »
o manjake ca me ke mua ti? ;D
ta kam then hajde se ta ruaj mir une ty ta bej me model viva Deustchland forever  hahahahahaha

 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]