Autori Tema: RESPEKT PER GJERMANET !!  (Lexuar 24421 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #45 Me: Korrik 07, 2010, 12:54:24 PD »

prap e mendoj se Gjermanet  kan nisur shum fuqishem kte kampionat dhe e kan siguruar FITOREN ;D

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #46 Me: Korrik 07, 2010, 12:55:35 PD »

prap e mendoj se Gjermanet  kan nisur shum fuqishem kte kampionat dhe e kan siguruar FITOREN ;D
shume fuqishem me gestapot e tjere te evropes, serbet? [rlmao]

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #47 Me: Korrik 07, 2010, 12:58:55 PD »

prap e mendoj se Gjermanet  kan nisur shum fuqishem kte kampionat dhe e kan siguruar FITOREN ;D
shume fuqishem me gestapot e tjere te evropes, serbet? [rlmao]
fundja fundit rendesi ka loja  ;D

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #48 Me: Korrik 07, 2010, 01:00:35 PD »
Bleri ik aman se ti nuk ja paske idene futbollit. Vetem per gjermanet nuk ka rendesi loja, por vetem FITORJA.
Spektakel bejne skuadra si ato te Amerikes Latine, Spanja, Portugalia, Hollanda, jo Gjermania. ;)

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #49 Me: Korrik 07, 2010, 01:05:45 PD »
Ehhh thuhet se  Kto kaputen lshq. me vjen keq per fatin e atyre qe iken.
Fitore Gjermanise me aq takat sa ka  dhe nqs do spektakel pa hile te ftoj te shikosh lojen e Gjermanis ;) ;D nuk dijn te luajn falls ato njerez.. hi hi

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #50 Me: Korrik 07, 2010, 01:07:09 PD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] kjo e fundit me pelqeu shume, nuk dine te luajne falls. [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #51 Me: Korrik 07, 2010, 01:16:49 PD »
mbase e do edhe me perkthim  ;D
luajn me pasion dhe ne menyr korrekte  dhe paramendo kur Gjermania ka pikesynim fitoren, atehere ashtu do  behet ;D ;D

Neser  fitore 130% Gjermanise hahahaha

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #52 Me: Korrik 07, 2010, 01:18:49 PD »
Kur shihja une futboll, ti Blero luajne me kukullen ngjyre roze qe i kishte ikur nje kembe. [laugh1]
Anyway, kap e thyej pc-ne, por Gjermania nuk ka klas per te fituar nje Boteror, edhe nese e ka bere jo sepse e ka merituar por sepse nuk ka pasur te tjera me te mira. Qysh beri Italia ne 2006.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #53 Me: Korrik 07, 2010, 01:25:27 PD »
me te par me te ber  .. hajde  edhe 1 her fitore dhe presim neser spektakel ;D
Naten see u

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #54 Me: Korrik 07, 2010, 09:36:51 PD »
hahahah [rolleyes1] mistrcja i sheh per kinga ato te portugalis e spanjes me flok te gjata ecin si top modela hahahah dhe ajo eshte loja strece hahah o gjermani ka be loj ,spektakel ,gola, pak gola ka henger,te rahesh anglin 4-1 ,argjentinen 4-0 ncncncn dhe ndoshta dikujt si pelqe loja se nuk mund ti baraspeshosh me noj skuader tjeter ,se luajn vec ato ne fush haha he tua morin topin lol.ska pas kundershtar ket vit gjermania gjeri tani.
kurse spanjen do jet nji ndeshje ma e qet 3-1 ,4-2 ,dy tre gola do jet diferenca i thon dhe spanjec astalavista [cheesy1]

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #55 Me: Korrik 07, 2010, 12:56:33 MD »
I bejne zbor topit edhe fushes :D ke qef me i ndjek lojen
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #56 Me: Korrik 07, 2010, 01:16:18 MD »
e mir mir shiko ca fotoje ,nuk e di a do ti nxjerin na 5 -0 ,do kishte qen mir [cheesy1]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #57 Me: Korrik 07, 2010, 01:22:08 MD »
Sot gjermania do humbi 99% [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #58 Me: Korrik 07, 2010, 01:27:16 MD »
 [cheesy1] [cheesy1] a e besove oktapodin al kalpone [cheesy1] me vje keq po spanjollet do hutohen sonte sdo munden ti shohin gjermanet nga shpejtesia [rlmao] ate david vila do ta lidhin  [cheesy1]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
RESPEKT PER GJERMANET !!
« Pergjigju #59 Me: Korrik 07, 2010, 01:33:05 MD »
[cheesy1] [cheesy1] a e besove oktapodin al kalpone [cheesy1] me vje keq po spanjollet do hutohen sonte sdo munden ti shohin gjermanet nga shpejtesia [rlmao] ate david vila do ta lidhin  [cheesy1]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] gjermani -spain 2-3  [teethsmile]