Autori Tema: Milanistet!  (Lexuar 76355 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Milanistet!
« Pergjigju #495 Me: Shkurt 20, 2014, 12:22:00 MD »
Shpresojme te mos lem nam sonte me Atletico Madridin  [futboll]

Sa her qe flet ti humbasim  [tongue3]

Pse shpresoje te fitoje ti?

Humbja 0:1 nuk eshte keq, une kisha frike se do linim nam fare, ndonje 0:3  >:D
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Milanistet!
« Pergjigju #496 Me: Mars 11, 2014, 11:28:29 MD »
 [cheers]  [bananarocker]  [clap3]  :D

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Milanistet!
« Pergjigju #497 Me: Mars 12, 2014, 08:57:08 MD »
[cheers]  [bananarocker]  [clap3]  :D
Morphine s'te kam dash nai her me shum se sot ;rolf;

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Milanistet!
« Pergjigju #498 Me: Gusht 29, 2015, 10:54:37 MD »
Kete vit kampion sna ndal gje  [tongue3]