Autori Tema: Milanistet!  (Lexuar 70457 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Milanistet!
« Pergjigju #75 Me: Tetor 01, 2009, 12:25:31 MD »
Milan - Zùrich      0-1   [rlmao]

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Milanistet!
« Pergjigju #76 Me: Tetor 01, 2009, 12:29:10 MD »
Milan - Zùrich      0-1   [rlmao]
ore kam nje ankese ..te fshihet kjo tema per milanistet .se eshte turp ..ore me mire ape ndonje teme per ekipe te seris c1 per ndonje cremonese..triestina se sa per milani..qe kur u prishe berluskoni u prishe dhe milani ............
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Milanistet!
« Pergjigju #77 Me: Tetor 01, 2009, 10:00:42 MD »
Loku mire e ke ti po s'te plotesohet deshira. Degjova qe e ka blere Gheddaffi Milanin dhe si budallenje qe jan Arabet ka per ti hedhur aty gjithe leket, vitin tjeter Champions League :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Milanistet!
« Pergjigju #78 Me: Tetor 01, 2009, 10:03:34 MD »
ishalla se berluskonmi i ka hedh me femra po lan nom tu u rraf me c do ekip qe lujme ishalla futemi ne champions vitin tjter
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Milanistet!
« Pergjigju #79 Me: Tetor 01, 2009, 11:42:11 MD »
ishalla se berluskonmi i ka hedh me femra po lan nom tu u rraf me c do ekip qe lujme ishalla futemi ne champions vitin tjter

Eh i lumte Berlusconit e ka gjetur mire me italianet :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
Milanistet!
« Pergjigju #80 Me: Tetor 08, 2009, 10:23:51 MD »
he mer tja japi Taçit milanin ka lezet pronar shqiptar!! XD
e bo Milanin t'papam..

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Milanistet!
« Pergjigju #81 Me: Tetor 09, 2009, 08:39:33 MD »
he mer tja japi Taçit milanin ka lezet pronar shqiptar!! XD
e bo Milanin t'papam..

Po pra e ben Milanin te papare me parate e Shqiptareve :). O gogol kur do piqesh ti :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Milanistet!
« Pergjigju #82 Me: Tetor 10, 2009, 03:37:06 PD »
Milan - Zùrich      0-1   [rlmao]

sa qef  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]  [happydance] [happydance] [happydance] [happydance]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Milanistet!
« Pergjigju #83 Me: Tetor 16, 2009, 05:06:26 MD »

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Milanistet!
« Pergjigju #84 Me: Tetor 16, 2009, 05:13:20 MD »
eshte per me te ardh turp me then qe jemi me milaninRinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Milanistet!
« Pergjigju #85 Me: Tetor 16, 2009, 05:15:56 MD »
eshte per me te ardh turp me then qe jemi me milanin
[cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cryingorverysad]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Milanistet!
« Pergjigju #86 Me: Tetor 16, 2009, 06:16:19 MD »
eshte per me te ardh turp me then qe jemi me milanin
[cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cryingorverysad]

shpresa vdes e parafundit po sivjet do dalim kampion mos u cudit

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Milanistet!
« Pergjigju #87 Me: Tetor 16, 2009, 06:17:14 MD »
eshte per me te ardh turp me then qe jemi me milanin
[cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cryingorverysad]

shpresa vdes e parafundit po sivjet do dalim kampion mos u cudit

Ne coppa del nono?

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Milanistet!
« Pergjigju #88 Me: Tetor 16, 2009, 06:17:30 MD »
eshte per me te ardh turp me then qe jemi me milanin
[cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cryingorverysad]

shpresa vdes e parafundit po sivjet do dalim kampion mos u cudit
me shume se barazimi ska shku milan sivjet ti vras fare  [whackbutt] [whackbutt] [whackbutt] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Milanistet!
« Pergjigju #89 Me: Tetor 16, 2009, 06:18:12 MD »
eshte per me te ardh turp me then qe jemi me milanin
[cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cryingorverysad]

shpresa vdes e parafundit po sivjet do dalim kampion mos u cudit

Ne coppa del nono?

po mos je gje me interin ti haha [tongue3]