Autori Tema: Milanistet!  (Lexuar 70456 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Milanistet!
« Pergjigju #60 Me: Prill 15, 2009, 02:15:56 MD »
Ja dhe pak dhe e parakalojme Juventusin ;)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Milanistet!
« Pergjigju #61 Me: Gusht 29, 2009, 06:20:45 MD »
kush e perfaqso italin ne champions milan the best fitore ne derbi
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Milanistet!
« Pergjigju #62 Me: Gusht 29, 2009, 06:36:05 MD »
sonte do fitoj  INTERRRRRRRRRRRRR jo milan
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Milanistet!
« Pergjigju #63 Me: Gusht 29, 2009, 08:11:16 MD »
do ta shofim interin sot ca ka me i bo milani [grosecolere] [grosecolere]
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Milanistet!
« Pergjigju #64 Me: Gusht 30, 2009, 08:29:39 PD »
do jeni ne zi ju te milanit,humbjen dhe e prisnim por jo kaq te thelle  [cheesy1]
ktheni dhimbjen ne force se skeni cbeni  [tongue3]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Milanistet!
« Pergjigju #65 Me: Gusht 30, 2009, 02:47:18 MD »
do jeni ne zi ju te milanit,humbjen dhe e prisnim por jo kaq te thelle  [cheesy1]
ktheni dhimbjen ne force se skeni cbeni  [tongue3]

o girly me interin je ti moj bjondine [teasing]

milani do dal kampion kete vit se luan topi [kisss2]

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
Milanistet!
« Pergjigju #66 Me: Gusht 31, 2009, 12:42:02 PD »
Forca MILANNNNNNNNNNNNNNNNNN
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Milanistet!
« Pergjigju #67 Me: Shtator 01, 2009, 11:11:22 PD »
peshku merre erre nga koka themi ne nga el .......keshtu qe ka probleme berluskoni  me sexin e harroji milani fare ai ...keshtu qe seri a ta shikojne me dylbi ai ...te bejei duva te futet ne champions lige ...ndac bejani ju forca milan dhe para milan bejani ju ......ata nuk bene nje blerje kete vite ......
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Milanistet!
« Pergjigju #68 Me: Shtator 04, 2009, 03:05:47 MD »
do jeni ne zi ju te milanit,humbjen dhe e prisnim por jo kaq te thelle  [cheesy1]
ktheni dhimbjen ne force se skeni cbeni  [tongue3]

Stronza :D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Milanistet!
« Pergjigju #69 Me: Shtator 05, 2009, 06:30:05 MD »
opo ai berluskoni do ta shesi fare milanin ........ja morren mendjenm ato zockate atit e vella ....
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Milanistet!
« Pergjigju #70 Me: Shtator 12, 2009, 08:12:29 MD »
opo ai berluskoni do ta shesi fare milanin ........ja morren mendjenm ato zockate atit e vella ....

Shpresojme qe ta bej sa me shpejte ;)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Milanistet!
« Pergjigju #71 Me: Shtator 15, 2009, 01:03:10 PD »
Dhe pak po kaloni ne kategorine C me duket,as te B-ja jo  [cheesy1]

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Milanistet!
« Pergjigju #72 Me: Shtator 28, 2009, 12:43:08 PD »
Puh c'skuader  ;D epo t'ju beje spektakel bari ne milano vetem tek ju sheh  [cheesy1]
Mire te pakten qe u ngritet nje vend ne renditje,nga i 13,tek i 12  [tongue3] Luxi  [cheers]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Milanistet!
« Pergjigju #73 Me: Shtator 28, 2009, 01:26:41 PD »
Girly te paska hyre ne qejf Milani kohet e fundit ;)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Milanistet!
« Pergjigju #74 Me: Shtator 28, 2009, 01:30:49 PD »
Ja se do marri Moggin, Milani, dhe pastaj ta shikosh ti Girly...