Autori Tema: Milanistet!  (Lexuar 70322 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë valmoo

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Milanistet!
« Pergjigju #45 Me: Shkurt 01, 2009, 11:38:49 PD »
Pse mos po doni me thon qe edhe Interi osht ka blen lojt bre...
Po pra pikerisht ... hetimet jane duke u bere edhe per Interin per vitin e kaluar  ;)

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
Milanistet!
« Pergjigju #46 Me: Shkurt 01, 2009, 11:10:05 MD »
Edhe nje hap me afer vendit te par .
Hajde urime fitoren e milanit nga Lacio.
LAZIO 0:3 MILAN

http://acemilan.files.wordpress.com/2007/06/milan2.jpg
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
Milanistet!
« Pergjigju #47 Me: Shkurt 01, 2009, 11:40:05 MD »
babloko mos shkruj  mo ktej ti interist hunderr  [teasing]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Milanistet!
« Pergjigju #48 Me: Shkurt 03, 2009, 02:41:43 MD »
Edhe Roma ka vjedhur po he, presidenti Romes u dhuronte ora "Rolex"te gjithe arbitrave para disa vitesh ;). Interi ka fallsifikuar pashaporta...

E vetmja skuader e paster eshte MILANI, ska bere kurre as dhurata asgje, thjesht kerkonte te mbrohej nga hajdutet e Juventusit.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Milanistet!
« Pergjigju #49 Me: Shkurt 03, 2009, 02:46:01 MD »
ec atyyyyyy Milan

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Milanistet!
« Pergjigju #50 Me: Shkurt 03, 2009, 02:55:33 MD »
Edhe Roma ka vjedhur po he, presidenti Romes u dhuronte ora "Rolex"te gjithe arbitrave para disa vitesh ;). Interi ka fallsifikuar pashaporta...

E vetmja skuader e paster eshte MILANI, ska bere kurre as dhurata asgje, thjesht kerkonte te mbrohej nga hajdutet e Juventusit.

                 :o :o :o :o :o
Trajnierin e milanit se kam perkthy dot kurre kur luan paster, kur........... ;)
Mgjs e admiroj  :)
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Milanistet!
« Pergjigju #51 Me: Shkurt 03, 2009, 04:05:37 MD »
Trajneri Milanit fle gjume. Milani eshte anarki, lojtaret sterviten vete, luajne vete si te duan :P. Trajneri gjate ndeshjes rri e i dergon sms dashnores 20 vjecare Rumune ;)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Milanistet!
« Pergjigju #52 Me: Shkurt 27, 2009, 08:04:48 MD »
haha
ca bahet kshu ma popull??keni tan yjet mren e pfffffffffffffffffffffff
kyt Beckamin e keni vec me shit fanelaa loool

Tranjeri??poveroo vecchio rincoglionito!!!!!!!!

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
Milanistet!
« Pergjigju #53 Me: Shkurt 27, 2009, 11:41:59 MD »
 [sad3] [sad3] [sad3] [sad3] [sad3] [sad3]
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë kusi

 • The Speed Maniac
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 366
 • Popullariteti: 0
 • Never Give Up !!
Milanistet!
« Pergjigju #54 Me: Mars 02, 2009, 09:14:38 PD »
SAM 2
MIL  1   nuk eshte keq huhuuh
Everything has changed but things are the same...!!

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Milanistet!
« Pergjigju #55 Me: Mars 02, 2009, 10:56:05 PD »
Ne serie B!  [cheesy1]

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Milanistet!
« Pergjigju #56 Me: Mars 08, 2009, 12:01:38 MD »
Lamtumire serie A  [rlmao]

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Milanistet!
« Pergjigju #57 Me: Mars 08, 2009, 12:09:24 MD »
hahahaha po humben edhe sot e hengren champions league  [cheesy1]

Milan in serie B

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Milanistet!
« Pergjigju #58 Me: Mars 09, 2009, 11:07:29 PD »
Doni ndonje Ban ane ju te dy siper?

Nuk merni vesh nga futbolli ;)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë djallushe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2101
 • Popullariteti: -2
 • Jetoje jeten si te jet dita e fundit.
Milanistet!
« Pergjigju #59 Me: Prill 15, 2009, 02:11:28 MD »
Ueeeeeeeeeeeeeeee SI SE KISHA ÄTE KETE TEME UN [sad1]
Tourner les dos  au Passé. Garder  les yeux  ver le Futur et reste  les pied  sur  les Prézent